Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    -=NIBIUSZ=- to je už skôr problém s Flash playerom. Počítam že používaš chrome.
     
  2. Sid

    Sid Guest

  3. ANo,pouzivam chrome,ale na mozile to jde,uz jdu na to)
     
  4. Taky pořád už 3 dny a furt nic -.-
     
  5. Chci dodat ze na mozile to funguje dodelal jsme na ni zetu,ale jakmile se preportnu,obrazovka zamrzne,musim relognout,to same kdyz pouziju CPU skoku.
    + Prominte mi ten dotaz ale jak se meni velikost obrazovky? Je to asi trochu jine nez to byvalo protoze to v nastaveni nikde nevidim.
    Dekuji
     
  6. Korben

    Korben User

    -=NIBIUSZ=- Nastavovanie je už nejakú dobu automatické. Teraz si môžeš zapnúť len zobrazenie na celú obrazovku.

    SυpεяTεddу♥ Čítanie je základ.
     
  7. Pane Korben, myslím, že to bylo na starém fóru, dali jste tam takový link, kde bylo animovaně vysvětleno, jak fuguje internet. Z toho jsem to pochopil i já, jako antitalent. Možná by šlo zjistit, ve kterém městě, obci se hráči nemohou připojit a dojít k tomu problematickému místu v síti. Pokud to ovšem není v německu.
     
  8. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Nemusíš ma oslovovať pane, ja si na to nepotrpím. :D Ten link dával kolega Kubino. Ak to tu kolega bude čítať, tak ten link sem určite vloží.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Ten link zde už uveřejněn byl ;).


    Jóó, nachytal jsem BAčko že nečte všechno, Huláá, Vivat Zafotd :D:D.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/14
  10. Korben

    Korben User

    Zafik sleduje všetko :D
     
  11. No, já si na to potrpím:D. Navíc si myslím, že jste starší, svůj věk mám v profilu. Jsem prostě stará škola.;) Zafod je prostě vševědoucí, když má dvě hlavy, díky.
     
  12. ID:100516621, Server:Česko 3, Prohlížeč:Chrome, Mozila FF.....Dobrý den, mám problémy jako většina hráčů, nejde internal start, vždy se načítání zasekne u konce a nic, přitom jsem vyzkoušel všechny vaše rady, děje se mi to od té doby co jsem dal auto. login na mapu,brácha ho nemá a normálně mu to funguje(na stejném serveru a stejném notebooku).Nemůžete mi to něják odkliknout abych zas neměl ten auto. login.Možná to nebude ten problém ale za zkoušku mi to stojí,když už mi to nejde přes 2 týdny.Nedávno jsem do toho dal peníze a už to nejde.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/14
  13. Sid

    Sid Guest

    »ĦYPИØ« nejsem si jist, ale možná ti s tím pomůže podpora hry, my zde na fóru s tvým problémem nic neuděláme.

    Můžeme ti pouze doporučit provést údržbu případně zkontrolovat vše potřebné k hraní hry.
     
  14. Teď jsem zkoušel cz2 a to normálně funguje tak nevím v čem je problém.A odkliknout mi ten automatický login na mapu nemůžete?
     
  15. Sid

    Sid Guest

  16. Zafod

    Zafod User

    Mě a no, ale jestli tobě to opravdu nevím jak zjistit :D.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK - neviem ako tebe,ale mne to ide aj slo v pohode.

    Ak by nenacitalo cele pole,aby hrac mohol kliknut start,tak treba kus pockat pripadne klikat kus po obrazovke(co som ja zvykol obcas) alebo skusit zoparkrat restartovat herne okno.No budem sa zas opakovat,ze je nutna udrzba PC,mazat cache,udaje prehliadaca,vsak postupy na fore su.Ale zial nie kazdy povazuje za podstatne tento postup vyuzivat a potom sa stane,ze na fore si precitam,ze mi to nejde a robte s tym nieco :rolleyes:
     
  18. Sid

    Sid Guest

  19. Kubino

    Kubino Guest

    Pre neaktuálnosť tému uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.