Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    Ehm, já nejsem žádný ajaťák, můžeš mi vysvětlit co je
     
  2. Aaadio

    Aaadio User

    taky mi přijde divné že naráz od včerejška se tu jen hromadí diskuze o tom že nejde DO, to jestli to je chyba u BP je diskutabilní, ale jestli BP dělalo nějakou aktualizaci a kvůli té nejde DO třeba na nějakém prohlížeči, s nějakým antivirem v PC to blbne, nebo cokoliv, tak by to alespoň mohli oznámit

    myslím že by nebylo na škodu informovat o tomto problému BP, a je jedno jestli to půlce republiky funguje a druhé ne,
    BP by mohlo zjistit přičinu přece jen oni mají lepší přístup k jejich serveru než my :)

    a ty rady moderátorů abysme si udržovali PC v pořádku, nebo že je chyba u našeho připojení, tomu se musím smát
    hodil by se mi nějaký seznam od BP co můžu a co nesmím používat, včera se mi nic v PC neaktualizovalo ani sem nic neměnil, a do včerejška mi vše fungovalo perfektně, takže určitě nebude chyba v našich počítačích ani v našem připojení, kdyby byla chyba na trase tak nefunguje celý DO ani se nenačte uvodni stranka, ale nám tady blbnou jen určité prvky hry, takže buď má BP něco podělaného se serverem nebo udělali aktualizaci a kvůli ní to některým uživatelum z neznámého důvodu nefunguje, tak i tak by to mělo vyřešit BP a ne my
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Aaadio hra běží v FP, pokud je chyba tam BP za to nemůže. Dokážete to pochopit?

    Pokud někomu hra jde a někomu ne, je nesmysl aby byla chyba na straně BP.
     
  4. aaadio jo presne kvuli takovym jak ses ty se tady rozepisuju a chci vam poradit.
    Jeste jednou zopakuju taky mi to neslo a rozchodil sem to takze u BP chyba nebyla.

    Zafode, Chrome 64 bit=64 bitová verze internetového prohlížeče Google Chrome
    btw : nestežuju si snažím se poradit.
    PS: BP pres vykendy nedela jedine ze by ti tu serverovnu sel jouknout vratni :D:D
    nemuze kazdy delat i vykendy jak my :D
     
  5. Zafod

    Zafod User

  6. Po restartu, přeinstalování flashe, javy, mozily, opery a odinstalování nějakých her se mi podařilo nalogovat do mapy, ale po 5ti sekundách se to vypne o_O taky zkusím počkat do restartu a snad to už pojede jak má
     
  7. Na vetsine download stranek. ja ti to tu pisnu a dostanu banán :) na Ulozto Slunecnice a mnohych dalsich
    a vypnula sis antivir? :)
    Edit: Zafe a tobe to jde nebo ne? :D:D, protoze podla toho co si napsal by melo :)
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Tak to budu asi bloud, já nikde 64 bitový prohlížeč chrome nemohu najít :D.
     
  9. citát zmazaný

    taky ze mas v kompu 32 :D mati ma 64 v notasu a tam se to ani nehne :)
     
  10. -T-H-O-R-

    -T-H-O-R- User

    Hlavná stránka 0 bodov ,hra celkom ide ale neni to ono ,pripojenie na net najlepšie na trhu Pc celkom v pohode aktualizácie mám vyp .takže je to chyba BP určite len to neoznámili .
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Problém je v tom, že vy si dáte do PC 64-bitový prehliadač ale javu a FP máte 32 bitové, potom sa to bije.

    Kedže nie všetky aplikácie boli vytvorené aj na 64-bitovej verzii doporučujem držať všetko na 32 bitoch, t.j. trojicu (prehliadač, FP, java) mať na rovnakej architektúre.

    Architektúru prehliadača neriešte podľa OS ale podľa komponentov, kt. chcete aby využival, t.j. FP a java.


    Inak chrome stiahnete na oficiálnej stránke => google.com/intl/sk/chrome/

    Doporučujem však Operu.
     
  12. -T-H-O-R-

    -T-H-O-R- User

    Kubino takže všetci maju tento problém kvoli tomu to je na Sk a CZ vieš kolko hráčov.
     
  13. Genesis

    Genesis User

    Kubino tak proč se to stalo až dnes ne někdy jindy a píše o chybě spousta hraču není to jeden ani dva ale více hraču
     
  14. Zafod

    Zafod User

    No a je to, Kubino to myslím trefil.


    Genesis protože došlo k nějakému update a hráči to nemají v pořádku. Jen to update nemuselo být ze strany BP.


    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* tady to vidíš, opravdu nejsem ajaťák a myslel jsem že verze 64 bitového chrome není. Právě proto když něco chci udělat s PC, vždy se poradím s člověkem, který tomu hodně rozumí ;).
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    -T-H-O-R- ja sa snažím pomôcť, dohady o tom prečo to nejde XY hráčom som už prestal riešiť. Neodpustím si však poznámku, že väčšina SK/CZ hráčov vie o PC toľko čo ja o golfe takže možné to je ;)

    Genesis žeby včera/dnes väčšina aktualizovala FP a tým sa prejavila zlá architektúra? Na náhodu je to moc tesné, ale možno si namýšlam.
     
  16. -T-H-O-R-

    -T-H-O-R- User

    Takže mám to prekontrolované 32 bit verzia win a tak isto všetky mám 32bit a robí to paseku od včera cca 22:30 a stále to trvá .Pc ako my radili prečistiť a neviem čo tak som spravil ale zázrak to neni na doplnenie pripojenie ok.
     
  17. zafode pamatuju si te jako moda a tak to taky zustane :) vcera boli dosť časté výpadky stránky Darkorbit.sk ale cez .com to slo. takze mozno viac problemov v dany cas .Tipujem aktualizaciu FP plus vypadky dat na trasach
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-Zmazane
    ◄►Sper●ure◄► - to,ze napises,ze ti to den nejde to nezmeni.Pokial nemas zaujem riesit problem,tak podobne vety si odpusti.
     
  19. dobry vecer osobne si mislym ze je to posledni aktualizaci FP a ne ze strany BP pac me uz to jde normalne akorat jsem musel perhrat fp na starsi verzi jinak ubrba PC kazdej den a java aktualni a zadnej problem
     
  20. Poriadne sa pozri na chrome a najdeš to 64 bit chrome je dnes som to už preinštalovaval všetko ale aj tak nič nepomohlo.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.