Stranka sa nenacita, vidim iba biele okno, mapa nefunguje.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mirec77, 24/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    DJ-METRIX och to by si nebol ty, že :)

    MHH dáva systém. Systém je UI, ktorý vygeneruje niečo.
    Problém dokáže vyriešiť len technik. Technik je človek, kt. pracuje v pracovné dni.

    A teraz schválne, či na to prídeš sám :p
     
  2. Skitty

    Skitty User

    Ahojte :) Ja mám tiež problém s hraním na tomto servery totiž nenačíta mi celé herné okno :p No na skúšku som išiel na Česko 3 a Globálnu Európu 3 a môžem povedať že Česko 3 mi tiež nejde ale Globálna Európa 3 mi ide :p
     
  3. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    KUBINO jasně system náhodně generuje MHH už minimálně rok ve stejný den a stejný čas...:-D Být to UI,tak to tak vypadá...ale toto je na 99,9% nastaveno nějakým člověkem (stejně jako budík do práce) A vím,že né všichni racují o víkendu,ale za ty prachy co z toho mají by mohli být tzv. na stráži určití lidé a dát dokupy problém...:)) P.S. Nepřijdu na to...už z nudy piji 3tí pivo a nechce se mi moc přemýšlet nad nesmrtelností chrousa...radši to přenechám konovi,ten má větší hlavu:))
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DJ-METRIX - tu neriesime systemom generovanu MHH,ale cosi uplne ine,tak poprosim vratit sa k teme.Taktiez nas tu nezaujima,ci pijes pivo a podobne veci,tak si to nabuduce odpust.Snad som sa vyjadril jasne.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    DJ-METRIX lebo budík nezvoní sám, ale musíš mu držať ručičky :D čítaj po sebe čo píšeš prosím ťa. Očividne nechápeš slovu systém, t.j. počúvneme kolegu a necháme to radšej tak, aby sme niekoho neurazili :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/1/14
  6. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Punisher Ano pane admirále...jen to bylo bráno s humorem,což modi kteří mě znají jistě pochopili:)
    P.S. Neuraž se,ale moc to modování prožíváš...ber to z humorem...bo se z toho...(víme co že?)

    P.S.2 člověk se snaží odlehčit to dusno a dostane *****:-DDD

    edit KUBINO jasně já to napsal moc zjednodušeně...nechme to být...jdu skusit nalogovat a když to nepujde,pujdem se věnovat něčmu jinému...:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/1/14
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Že si si nezvykol :D

    ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK OT zmazané.
     
  8. Aaadio

    Aaadio User

    teď už mi nejde mapa spustit vůbec, načte se do zhruba do jedné pětiny a konec
     
  9. Skitty

    Skitty User

    No mne tak podobne .. Včera ma to aspoň dalo na mapu a dnes nič ..
     
  10. baty77

    baty77 User

    Aaadino: přesně to mám úplně stejně, ať dělám co dělám, doleze mi to maximálně na konec, ale nechce se zobrazit zelené tlačítko start...
     
  11. Aaadio

    Aaadio User

    to se mi stávalo pořád, stačilo refreshnout stránku, ale teď se mi to ani nehýbe, skočí na pětinu a nic, ani refresh už mi nejde
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Post zmazaný, nečítaš posty a mňa to už nebaví.

    Počkajte prosím už do zajtra.
     
  13. baty77

    baty77 User

    nejnovější zprávy!
    právě co jsem přečetl post kubina, kouknul jsem se na okno a: OBJEVILO SE TLAČÍTKO START!!!
     
  14. Aaadio

    Aaadio User

    u mně stále zaseknuté před písmenem A sleduju dokonce i pixely a nic se neděje :D
    pokud to opravují podle abecedy tak bych to měl mít opravené už před tebou :D
     
  15. Korben

    Korben User

    Čakať kým hra nepôjde. Ďalšie príspevky že hra nejde , sú zbytočné a nijako vám nepomôžu hru spustiť.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    ¹³PΞRИÍČKŮ█iи▌BΔИK rozhodol si sa spamovať? Nedoporučujem to. Post zmazaný a to poseldný krát čo som niečo po tebe upratával. Aké certifikáty myslíš fakt netuším, všetky potrebné si prehliadač ťahá zo stránky.
     
  17. Korben

    Korben User

    Si zaspal dobu , to za prvé a za druhé čítaj príspevky a zbytočne tu nespamuj. Pokiaľ tu nebude vyjadrenie od BP že je chyba u nich , tak tu nebudú žiadne príspevky smerované na BP. Každý takýto príspevok bude trestaný za nepodložené informácie.
     
  18. právě už někdy zlonska je mám natažené a nějak sě mi je povedlo znovu spustit po20hodináh koukání do tlačítěk.minulе mi infi poradila kdě a jaké cеrtifikáty povolit a zakázat prosím poproste ji znovu a hlavně i jak. stále s to ndočte a zhodí macromedia/support/documentation/cz/flashplayer uložění nž s dočte.alě.počkám až to půjde.apakkdžtakpísnu
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit


    DJ-METRIX -Zmysel pre humor je jedna vec a pisanie mimo temy,co si tu predviedol vec druha a odpust si tie ironicke poznaky na moju adresu.Taktiez okrem OT je proti pravidlam vyjadrovat sa na fore vulgarne.Kolega ti uz vulgarne slovo nahradil hviezdickami,no urcite si precitaj: Jak správně přispívat na forum
     
  20. EnZet

    EnZet User

    Jinak zkuste tu stranku nacitat pomoci F5 treba. Me kdyz se ta stranka nenacte, tak 1-2x dam f5 a pak se mi to nacte uz.. kdo by nevedel.. nevim jestli to tu psal uz nekdo, protoze vsechno sem necetl.. :p Ale tak nekomu to pomuze hadam..
     
    Naposledy upraveno: 26/1/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.