Strata účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MatySK120, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatySK120

    MatySK120 User

    Ahojte, potrebujem súrne pomoc asi to nepatrí do tochto téma ale teraz k veci...

    Mám konto na darkorbit GE3 Meno: !=[MatySK]=! ale teraz ked sa chcem prohlasiť nejde mi to a v klane ukazuje !=[MatySK]=!* alebo !=[MatySK]=! (inaktiv) prosím poraďte mi s tým ako získam účet naspäť ?
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak máš účet, alebo nemáš ?
     
  3. MatySK120

    MatySK120 User

    Ja sám neviem pretože som tam dlhšie nehral ale nejde mi prihlásiť sa aj keď som zadal všetky údaje čo tam boli pred tým :( ani obnova hesla nejde...
     
  4. baty77

    baty77 User

    ID? ne? Aspoň BIG na podporu? taky ne? No tak pak už leda zoufat a brečet...

    ______
    EDIT: A co ti to píše při přihášení?
     
  5. a nevypisuje ti calm down? :D lebo je možne že si dostal bananik :D tiež hram na ge3 a teba si pametám :D
     
    ▬†Véид†CZΞ†▬ tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Taktiež pomôže link na profil pilota ak sa ti ho podarí nájsť.
     
  7. MatySK120

    MatySK120 User

    Práveže keď tam napíšem moje meno nenájde ho
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    No ak je účet neaktívny pravdepodobne si dostal ban. Napíš si na podporu hry, dodaj ID, ak ho nevieš tak presný nick + server alebo BIG číslo, tam ti povedia čo máš s účtom.
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud hrac nezna ID nebo BIG, tak je zbytecne psat na podporu hry. Nick je k nicemu.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.