Zpetná vazba Strata výbavy 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ••†GHØSTΣR†••, 6/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mne tu ide len o to, že podpora ma odbila tým, že ja som si tu výbavu predal sám.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ••†GHØSTΣR†•• V tom pripade im treba napisat znovu. Kazdy moze nieco prehliadnut. Napis im znova, zruzumitelne im vysvetli, ze si nic predat nemohol a hlavne slusne, netreba sa hned jedovat, to nikomu nepomoze.
     
  3. Septarzx

    Septarzx User

    Bohuzial aj mne sa to stalo po updatoch a kadecom zmizla mi vybava..
     
  4. Korben

    Korben User

    Septarzx, ak si tu výbavu mal, tak ti nezmizla. Ak je šanca účet obnoviť, tak na účte je to, čo tam aj pri poslednom prihlásení bolo. Tak že ak ti niekto vliezol na účet a výbavu ti predal, alebo si si výbavu predal sám, tak máš smolu, výbavu si budeš musieť znova zaobstarať.
    Možno sa opýtaš, že prečo by si si niečo zmazal, odpoveď je jednoduchá, napr. omylom.

    To by si hocikto mohol napísať na podporu, že mal full účet a pritom mu výbavu niekto rozpredal. takých by sa našlo viac ako dosť.
    Vo VOP je jasne napísané, že výbava môže byť v prípade neaktivného účtu zmazaná.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor bol znovu odoslany na podporu a kedze sa viac nevyjadril, tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.