stratenie stihaciek a LF-2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem thekikoplayer, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte chem sa opitat ci ked mi odstrlelia stihacki tak ci stratim aj moje lf-2 v nich lebo dost chodim na pvp mapi aby som zbieral EE,U,municiu a take veci ale vela krat ma aj odstrelili ale nekontrolujem stihacki tolko vela takze neviem ze ci ich stratim aj s LF-2 alebo iba stihacki :(:eek:
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Když ti puknou letouny o lasery nepříjdeš. Pokud máš Irisky, doporučuj si pro jistou vydražit opravovací CPU na letouny.
     
  3. dakujem :D takze iba 15.000U odide ale to je uz nic :) lebo moj deni zarobok uz je kvoli pvp mapam 4000-6000 U za den/hodinu(ked sa dobre dari) takze irisku budem mat spet ale flax to nevem mozno predam pre iris ale aspon nestratim moje lf-2 :D
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    thekikoplayer ale proc nechat zbytecne pukat letoun, kdyz staci jen obcas nahlednout na stav poskozeni a pripadne jej opravit, nebo so poridit cpu na opravu? :rolleyes: Jinak pokud bude letoun znicen, vybava z nej se presune zpet do inventare, takze o nic neprijdes. Mas jeste nejake otazky k teme nebo muzu povazovat za vyresene?
     
  5. Leon

    Leon Guest

    ještě vás upozorním na jednu důležitou věc, že samotné CPU letouny neopraví, pokud nemáte dostatek uridia, nebo opravovacích kuponů.
    Viz: CPU-oprava letounů DR002-CPU
     
  6. uz nemam otazki mozete zamknut

    Leon: to som nevedel ze mi cpu bude minat U a OK :(:confused:
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.