Návrhy Střední Křižník za kredity

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CwoOok, 8/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pokud nemáte Full výbavu, nepotěšila by Vás možnost oprav na bráně,na místě bez nutnosti návratu?

  1. Ano - urychlilo by to moje expení a zisk lepší výbavy

    38.9%
  2. Ano - ale takovou loď bych si nepořídil

    11.1%
  3. Ne - Jsem Premium hráč

    13.0%
  4. Ne

    37.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CwoOok

    CwoOok User

    Zdravím hráči,

    Střední Křižník za kredity

    Jedná se o mírné vyrovnání mezi loďmi. Já, jakožto "flaxový" hráč, létám převážně na Kreditových lodích a Gola mám na otočky ze skylabu. Důvod? Kreditové lodě mě umožňují po sestřelu zůstat na mapě a nemuset se tak zdlouhavě vracet. /U šetřím na výbavu/Nová loď - Střední křižník - by mohl oživit a urychlit hru pro začínající hráče, respektive pro ne Elitní a ne Full hráče.

    Střední Křižník
    Rychlost --- 300
    Náklad --- 900
    Lasery --- 13
    Generátory --- 12
    Baterie --- 15 000
    Body života --- 220 000
    Rakety --- 500
    Doplňky --- 2

    Cena --- 1 500 000 kreditů

    - jedna speciální schopnost - Okamžité doplnění štítů na 50% jejich maxima


    Výhody:
    Pro hráče
    - Kreditová loď umožňuje opravu na místě za kredity - šetření Uridia na výbavu a časem na lepší loď
    - Častější bitvy - respektive - vzdor útočníkovy /dnes se před Full,Elitama utíká, nebo se necháte zničit, protože to nemá cenu (pokud tedy taky nejste Full)/
    - Možnost lepšího hraní na vyšších mapách x-5....

    Pro BP
    - Hráči by se rychleji dostali do hry
    - Koupě U na výbavu je levnější a častější než nakupování "celých lodí a výbavy" /Tento bod je z toho důvodu, že i když máte FullGola tak dokud nemáte vše na 16 a nejste Elita stejně jste na odstřel, právě elitou. A upgrady na 16 lvl stojí čas/

    Nevýhody:
    Pro hráče
    - Ani se všemi generátory stejně neuletíte
    - Ani s Full výbavou neporazíte FEG


    Pro BP
    - Naprogramování nové lodi
    - Vytvoření úkolů

    Myslím si, že by tato loď vyrovnala propast mezi U a K loďmi. /Pořídit si Gola bez výbavy = jste snadný cíl, a BigBoy má malý útok a rychlost, pokud k němu nemáte Irise/Nabídla by se také možnost lépe expit a plnit úkoly a hlavně se "snažit" pouštět do bojů a obrany na svých mapách i hráčům, kteří nejsou Full /když by se tedy spojili aspoň dva tři, ale dnes i 4členná skupina složená z Nostramu a BigBoy pohoří i s Golou co není Elit/. Kreditová loď se dá opravit na místě /pokud nejste Premium/
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Bohatě by stačilo kdyby stávajícímu bigboyovi dali rychlost 300. A navíc nemůžeš cpát skill do lodě za kredity, když ho nemají ani staré lodě za uridium (ale nebyl bych proti, aby nějaký ten skill měla každá loď).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ako pisal kolega nado mnou skill necakaj na kreditovu lod ked ho nema ani vega, golik, leon ktory stoja U, max mozes navrhnut dizajn na lod ako ma napr. BigBoy, co sa tyka starych map, tak tento navrh je velmi podobny leonovi len stoji kredity, cize leonova by mohli zrusit, akurat v com je rozdiel je o 60k viac HP, viac rakiet a municie poberie, jedno extra naviac, je o 20 pomalsi(beriem do uvahy max. moznu rychlost), a oproti leonovi ma o 100 mensi nakladny priestor a 1laser viac, zato na novych by to bola mozno dobra volba nakolko tam leon neni vyhodne ale zase tato lod je konkurencia ku BigBoyovi, resp. je vyhodnejsia.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    odddelal bys timto kompletne BB a znemoznil delat ukoly na ne
    oprava na miste zdarma je premiova vyhoda a neni duvod aby ji mela kreditova lod (udte vubec radi ze je oprava na zakladne zdarma)
    vyuzitelnost lodi leonov by byla jen pro elite hrace
    a schopnot no coment

    a s dvema tydny premia do zacatku mas dost casu aby sis poridil pekny kus vybavy a hromadu kuponu na opravy
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Čistá loď za kredity s väčším počtom laserov či generátorov - áno, ako pilot čo rád lieta na kreditových lodiach, ocením.

    Avšak tie vymoženosti nie a podstatne to znižuje možnosť prejdenia návrhu, doporučujem to upraviť.
     
  6. Já jsem pro, proč neumožnit slabším hráčum kvalitnější hru?

    Nicméně bych to nezaváděl jako úplně novou loď. Spíše bych to viděl jako deign pro nějakou ze stávajících lodí (jak už bylo zmíněno).

    Pro BigBoye už ale jeden design máme a krom toho neznám moc nováčků co by BigBoye používali, spíše zůstávají u Nostroma a zkouší vydražit Goliatha. Takže by možná bylo rozumnější uvažovat nad tím, jestli by se nevyplatilo něco takového zavést jako kreditový design pro Leonov.

    Design který by vyrušil jeho předchozí schopnosti a staty a nahradil je výše uvedenými. Sice už by to nebylo tak dostupné, jako kdyby to byl design třeba pro toho BigBoye, nicméně pro většinu hráčů je jedním z prvních kroků pořízení si Leonovu (Aukce / za urka) a takhle by se ho po levelu 10-12 nemuseli zbavovat.

    Ohledně nějaké schopnosti, pochybuju že by něco takového prošlo .. ale kdyby náhodou, myslím že nejeden nováček by to ocenil :D

    A ohledně tvého posledního postěžování si na nevyrovnanost mezi slabými a silnými hráči a mohu tě uklidnit že toho se jen tak nezbavíš, protože pokud potkáš někoho kdo máž už fakt skoro všechno, k tomu nějaký ten booster a zušlechtění, tak je schopnej sundat i skupinu 2-3 slabších Aegisů aniž by mu jedinej z nich utek .. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nevyrovnynost mezi slabými a silnými hráči je tenký led, na kterém se pohybuje zisk BP. Když rozdíly budou moc velké, odradí to začínající hráče, kteří jsou horkými kandidáty na to stát se platiči. Když rozdíly budou naopak moc malé, nebudou mít slabší hráči motivaci platit a BP zase přijde o peníze.
    Jinak konkrétně k návrhu: Sám bych si takovou loď asi nekoupil, výbavu mám spíše poloelitní (všechny sloty zaplněné U předměty, ale chybí 6 Irisek, lasery do letounů na nějakou útočnější konfu a samozřejmě upgrady), takže už dokážu využít sílu Goliho, nicméně rád bych takovou potkal a dal s ní boj, jestli by mi dokázala utéct :). Jinak návrat na mapu řeším skokovým CPU, oprava na místě s pár vteřinami ochrany neznamená návrat do boje a když se opravíš na portu, tak bývá většinou po boji, ve výsledku tedy: boj ve kterém pukneš pro tebe skončil.
    Ještě poznámka: Skupinku 3 slabších Aegisů v životě nesundáš, když se ti každý rozletí do jiného rohu mapy, budou mít nějaký slušný pohon a nebudou hodně nakřupnutí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja sice som za nove veci,ale ine nepocuvam,len jak novi hraci stale chcu hned vsetko a ovela lepsie.Prisla ochrana na x-1 mapach,tutorial s roznymi predmetmi o ktorych sa mne mohlo pred rokmi snivat,kym som si nevydrel na to horko tazko kredity(vtedy ziadne take ako skylab nebolo) a musel som to drazit v noci a modlit sa,aby ma nepredrazili bo sa kredity nevracali.Mam taky pocit,ze cim viac ustupkov sa robi pre novych hracov,tak tym viac toho pozaduju.Ono treba kus pri hre aj uvazovat,ze ked ma pukaju na tej x-3,tak zmenim mapu a idem na x-4 a ked ma aj tam,tak idem na x-2 kde je teplomer a vidim,ci je tam nepriatel alebo na chate poziadam silnejsich hracov o pomoc.Ja neraz idem na dolne trosku vystrielat lovcov,pretoze si zabojujem a vacsina dava polku mojho dmgu,cize strielaju len viacmenej novacikov.Chapem,ze zaciatky su tazke,ale vsetci sme si presli nimi a vypracovavali sa cele mesiace.
    Ohladne navrhu je to zas len zvyhodnovanie,kedze doplnenie stitu o 50% je moc a novacikovi so 100k stitu to nepomoze bo mu prida nejakych 50k stitu,tak pukne o sekundu neskor :rolleyes: A ak si to da nejaky silnejsi hrac,co ma vyse mega stitu a doplni sa mu o 50%,cize pol mega,tak dakujem pekne.
    Este doplnim,ze toto nie je hra,kde sa farmia NPC v pohodicke,ale vesmirna strielacka a kedze vesmir je nebezpecne miesto,tak prezije len silnejsi a hrac to musi hrat dlhsie,kym sa vypracuje aj on na lovca a bude lovit takych ako bol on sam kedysi. :)
     
    Naposledy upraveno: 19/3/14
    *pursuer*, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. mě se to líbý akorát vynásobyt cenu 10krat takže 15 mega a laseru dej o jeden mín a je to :) jinak pěkny navrh
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Já mám spíš pocit že tady už nejde o hru ale jen o prachy...
    Když už přijde někdo že by se hra trochu vyrovnala pro ty co neplatí.
    Hned sem přiletí tuna kritiků protože brečí, že vlastně to co utratily ve hře někdo si teď může koupit za kr.

    Tohle má být hra pro všechny a ne jen pro ty co máj tučné konto. cojž si bohužel BP trochu neuvědomuje. Akorát vysává co se dá.

    Nikoho nepomlouvám nebo neurážím ale z toho co tu čtu to tak vyznívá.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. no jestli narážíš na muj komentař tak jsem to myslel že by to tahle mohlo udělat BP jen můj názor
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. nevím jestli nove lode je jich tu už dost a zas by se museli predělavat ukoly na ně.myslím ze uz pomalu hra je dokonala ze uz neni co delat co opravovat nebo delat zmeny. Asi nove akce nebo tak neco ona mezi akcema je tu docela nuda zrusit skupinove brany, boje a hlavne skore to je akce jen pro par vyvolenych ne pro nas normalnich
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.