Oznámení střílení mimo dosah

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™, 13/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. No a ja uz myslel, ze se to stava jen a jen me :D. Ted jsem skoro rok tuto hru nehral, ale ted v zime jsem se vratil a bohuzel jsem na tuhle vec pri portovani na pvp opet narazil. Hraju ted asi 2 tydny a uz se mi to stalo 2x. Mel jsem s ni problem uz pred x lety a stale mi problem dela.

    Kdo by neveril, tak ZDE je vlakno, ktere jsem zalozil 18.4.2014. Resi se tam uplne ta sama vec. Bohuzel zadna z odpovedi tady ani tam mi neprijde jako dostacujici. Je vidno, ze to dela vice hracum a ne jen jednomu, ktery by mohl mit slaby internet nebo neco jineho.

    Uz nevim co si o tom mam myslet, ale verte ze to dokaze velmi zneprijemnit hru :mad:.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Imperátor[CZ1], a co čekáš, když poslední botuser kontrola byla v říjnu #56 :rolleyes:. Osobně si myslím, že BP už úplně rezignovalo.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/16
  3. Cruenta†Ultionem, jak pisu, nevim co si o tom myslet ani co cekat :D. Proste me to prijde jako bug a zda se mi, ze ti hraci co lovi na pvp o tom vedi, ze je tezke se portnout a leti za tebou pres celou mapu a rupnou te :D ;).

    Jinak to tema co jsi poslal, mozna se na nej zapomnelo o_O:D. Jinak ted hraju fakt kratce a za tu dobu uz jsem videl i policejni lodku na pvp :D. To se drive taky jen tak nevidelo. A dokonce mi psal, ze nekoho chytnul. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    Bola ešte jedná botuser kontrola a tá zmrazila 70 účtov. Na discorde to bolo spomenuté, ale sem sa to asi zabudlo dať.
    "09.12.2016
    @everyone *** ban 70 accounts were banned for botting - for everyone else, we wish you a great weekend"

    A k tomu problému tak stáva sa to aj mne, ale u mňa ide zase o to, že občas mám menšie lagy tak lodičku mi nachviľu zastaví aj keď ja to vidím inač a ja som na porte a on ma páli cez pol mapy. Takže skôr by som to pripisoval aj na tvojom mieste tomu lagu a môžu byť dosť často.
     
  5. Borat, tzn. ze ja kliknu na minimapu, kam chci letet, vidim ze letim, mam lag a ve hre se zastavim? Obcas se mi to stane asi no, vcera jsem letel vedle nepratelskeho hrace a byl jsem na mape hned vedle nej, ale psalo mi to mimo dosah, tak to je asi to same. :) Njn, internet asi lepsi nesezenu, tak je potreba si zvyknout :oops:.
     
  6. Borat

    Borat User

    Ja idem na optike a proste ten lag dostanem. Je to chyba na mojej strane to viem nakoľko tam kde mam net tak nie som spokojný. No ale stále mám zapnutú petku a keď dostanem taký lag tak petka sa hneď zastaví a stojí.
     
  7. Borat, taky hraju na optice a ty lagy mam taky no. :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.