Oznámení střílení v ultramasku a rychlost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™, 15/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Moji milímodi a admini..... vysvětlete mi 1. jak může někdo uplně v pohodě nakliknut spearhedaku v ultramasku? jen si tak letím po mapě a proletím kolem nejmenovaného hráče v ultramasku který trval cca 10 sekund... oon najednou vystřelí "nadtvukovou rychlostí" a začne mě pronásledovat pak mě naklikne a kope mi 80k na bílou s vegetou bez peta.... a 2. jak může bý obyčejná vegeta rychlejší než lighting ze všema pohonama updatem promeriem a schopností??? to mi teda jako vysvětlete... fps mám normálně 60 a nejrychlejší net co může být takže ty vaše lagy cpěte někomu jinýmu...
     
  2. loputa97 tohle ocenil(a).
  3. -_- když nikdo nemá co říct tak napíše tohle :D já tady nemám hodiny času na to abych vybíral "vlákno" nebo podfórum kam bych tento příspěvek dal... název stačí takhle? ..........
     
  4. To není o tom, že nemám co říct, ale o tom, že když má tvoje vlákno název jako "mám takový problém", tak ti nejenom nikdo z adminů a modů neporadí, ale ještě ti to zamkne (což se stejně stane),tak to ber jako dobrou radu, i když tvůj problém nevyřeší. Hodiny výběru vlákna a podfóra nekomentuju :D
     
    Naposledy upraveno: 15/2/15
  5. název je upravený :) nekomentuj :) kdyby tady bylo více možností kam zařadit dotaz tohodle typu, protože jeden jistý klan na cz1 dělá samé takovéhle divné věci..... jenom já už na to nemám nervy snášet ty jejich "kouzla" jak mi může někdo při plných fps a internetu kopnout za 400k a puknout mě na jednu ránu a potom to samé se stanici a zbytkem hráčů okolo.... hmmm.. to chcu taky umět
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™ ze mas nejrychlejsi internet a 60 fps je hezke, ale co odezva? Vloz sem testy pripojeni, verzi javy, FP a pouzivany prohlizec, jinak nema smysl nic resit.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™ Ak nepouzijes afterburner, tak lightning je uplne to iste ako iny dizajn na vegu a ma teda rovnaku rychlost. PROGRAMY NA RYCHLOST NEEXISTUJU.

    Pouzil som ultramask cca 1700x a nikdy ma v nom nikto nenaklikol.

    Ak sa ti tu nieco velmi nepaci, napis si priamo na BP do Nemecka a ries si to tam, my tu programy neriesime a nemame ani ako, no ak im napises nieco taketo, tak ta akurat poslu vies kam.....

    Systémové řešení podpůrných program
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.