střílení vlastní firmy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolejda, 31/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolejda

    dolejda User

    Ahoj, sestřelil jsem si battleray na 5-3, poté tam přiletěl hráč vlastní firmy (mmo) a sundal mě. Když jsem se ho zeptal, proč mě sundal, tak píše, že má quest na battleraye a dělá to tu 2 hodiny (ať se klidně šťourá v uchu, mně to je jedno) a dál mi píše:"Stajmix_Original šeptá: tak pokud chceš jeste 30krát rupnout tak není problém" - toto je veliký problém, jestli si někdo může dovolit sundat vlastního tolikrát nebo vůbec víc než 1x bez dostatečného postihu, tak zde vidíme, jak je tato hra podělaná - pro slabší a začátečníky není místo, krom tolika enemy a waru si mje může každý mmo hráč 30x sundat a po nějaké době, až se mínus opět sníží zase. Co to je? Jakej ichtyl to vymyslel? Toto sem vkládám s dotazem, komu to mám dále předložit, aby s tím BP něco udělal?
     
    *SATKO*, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  2. vsak to by se melo normal nasobit ne? takze po triceti sestrelech by mel byt s tercikem ne ?
     
  3. Len ho nehaj nech ta striela vlastna firma :) myslim ze po 30 zostreleni. Bude mat tercik a budu ho strielat vsetci do + ^^
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. dolejda

    dolejda User

    jasně, že se to násobí, ale začíná to od 100 cti, tudíž si silní hráči, co mají miliardu cti, můžou dovolit tě sundat třeba 15x (stačí si to spočítat). Navíc každý den se to zas dělí dvěma. Většina těchto hajzlíku si to pohlídá, takže beztrestně si jednou za týden zastřílí vlastní. Proč tu není větší mínus, když je možnost warů? Mohlo by to začínat na 1000 cti a násobilo by se to 10x - to by si to každý max po 2 sestřelech rozmyslel.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/18
    chattt, •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dolejda - pretoze obcas sa stane, ze do teba niekto z vlastnej firmy zacne a potom samozrejme uteka a tebe ho da do minusu, kedze dlhsiu dobu nesriela po tebe a ty ho sundas. Cize keby ten minus tak rapidne narastal, tak by to bolo viac nez neprijemne. A pokial chces robit ulohy a nieko ti ich z vlastnej firmy zneprijemnuje, tak poziadaj niekoho cez chat, ci by ti pomohol. Vsetko je to to spolupraci a dohode.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Citacia zmazana

    Dovolím si nesouhlasit.
    To by musel dotyčný hrát pexeso, pak by to bylo správně že :D
    Hra tedy není rozhodně o toleranci hráčů, to si nepamatuji, nikdy nebyla. kor ted..
    Spíš tě rychle někdo sundá z celé mapy, že po EMP :eek:..častěji ...

    A hra není v roce 2009, dnes si každý hráč jde trochu zvýšit ego na slabších známe to :confused:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/8/18
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - predosly prispevok sa necituje.
    Citacia zmazana.
    S tymto zas ja nesuhlasim, pretoze neraz som siel pomoct slabsiemu hracovi, ked mu nejaky silnejsi robil napriek a dokazoval si ego. Mozno preto, ze som uz veteran a dakedy to tak fungovalo, ze si hraci zastavali svojmu firmu ovela viac a pomahali si vzajomne. Pamatam si, ze neraz niekto pisal, ze na x-3/x-4 je nejaky silnejsi hrac a nenecha tam dlhsi cas robit ulohy slabsim a pri porte striehne, ze kto sa pohne uz po nom ide. A behom chvilky bolo po nom alebo bol zahnany prec. AKo som pisal je to o komunikacii a zial vela hracov vyuziva chat na dokazovanie ega, nadavky a provokaciu, ale na poziadanie o pomoc, to uz moc nie.
     
    Glumisek, -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  8. Punisher je velmi tazko dokonca nemozne zohnat niekho kto ta bude chranit na pld len preto ze chces strilat npc. sam vies ze to tak nefunguje... dokonca je nemozne zbierat len tak pld... a Dolejda chod strilat na 5-2 tam mas vacsiu sancu.. server GE2
     
  9. 123812

    123812 User

    sused.FT.raziel Dobře jsi mu poradil. Chce střílet battleraye a ty ho pošleš na 5-2 :D

    Ano, bohužel je to tak, dřív silnější slabší chránili, teď jim jsou někde... zajímá je jen jejich klan, ne-li jen oni sami.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    sused.FT.raziel - zas je rozdiel niekoho chranit na pld a niekomu pomoct k tomu, aby splnil ulohu. Uz som dost vela hracom pomohol, ked nemohli robit ulohu a uz tam prilis dlho otravoval vzduch nejaky ´´lovec´´, ale aby som dakoho ochranoval, nech si zbiera pld, to isto nie. Tam je to riziko povolania, ze kedykolvek moze padnut, ked chce kopu EE len tak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 123812

    123812 User

    Já to dělám takhle - když potkám enemy na 5-3, jednou, dvakrát ho zabiju (mám úkol). A podle jeho reakce se rozhodnu co dál, když je vklidu - nechám ho. Ale najdou se tací, co mi začnou nadávat a ti mají hold smůlu :D

    Pokud s nimi chceš pomoct, řekni čas, třeba se nějak sejdeme a můžu ti pomoct, toho hráče znám, je od nás - cz2/cz3/ge2


    PS: Vlastní nestřílím, jen v sebeobraně :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. 123812 na 5-2 sa da utiect aspon na zakladnu, ale teraz som si tak uvedomil ze neviem ci je na 5-2 battleray DD
     
    Naposledy upraveno: 1/9/18
  13. sused.FT.raziel, nevím, jestli měl úkol na battla, nicméně než 5-2 je 5-1, pokud jde o střílení pirátů mnohem klidnější, ale battla jsem tam taky nepotkal :D. Můžeš na port, a na 5-2 skočit, když někdo moc otravuje.
     
    -baghira2- a sused.FT.raziel tohle ocenili.
  14. chattt

    chattt User

    Ještě poznámka k tomu o čem píšete - nikde se asi nedá nastavit, abych nestřílel po vlastních...??? mám 4 sestřely a většinou, když byla nějaká mela tak jsem omylem začal střílet do vlastní firmy, místo do nepřítele....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    chattt - neda sa to nikde nastavit. Ono ti vybehne na ploche upozornenie o tom, ze strielas vlastnu firmu, ale je pravda, ze v tom zhone to moze hrac prehliadnut.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. 123812

    123812 User

    Punisher ono už je potom taky pozdě. Ty začneš, ostatní ho zabijí a stejně máš to - ty.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - dolezie je vyhlasit vojnu. Pokial hrac nema klan, tak to je horsie. Treba potom fakt davat pozor, koho nakliknes.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. dolejda

    dolejda User

    Jsem stejného názoru, že se hra změnila, zatím se mi stalo pouze jednou, že mi přišel na pala helpnout hráč, který není z klanu. Ale potom mi vysvětlil, že má ten 22 lvl pvp quest. Hraju na cz3 a po posledním merge přestalo být paladko výhodné po většinu času. Dokonce bych mohl říct, že nyní ho krom dosti fullek okupuje jeden asi multifiremní klan, nejsou žádné fullky, ale když se do mě pustí 2 enemy a pomáhá jim ještě další 2 vlastní firmy, tak nemam šanci. A potom když tam byl chvilku klid, tak mě sundá nějaký retard, co si honí ego. Zapomněl jsem sdělit detaily: Přiletěl jsem s kámošem, úplný začátečník s citadelou bez letounů - další diskuze by mohla být o tom, jak se tento mohl dostat s rychlostí okolo 350 dostat na 5-3 :), tedy přiletěli jsme k battlerayi, ale zrovna ho někdo dosundal a za pár sekund přiletí fullka a oba nás sundá, on je mmo, my taky. A dále to znáte. Konec ale dobrý, svoje 1 battle jsem si dal :) za cenu 2 sundání a potom co mi vyhrožoval, že mě za to 30x sundá, tak jsem se rozhodl rozjet tuto diskuzi. Já dark teď už tolik nehrotim, hraju jen když to jde, teď čekám na nějakou pěknou akci konečně i pro slabší, jestli někdo o něčem neví?
    Punisher, nevím, jakej máš DO účet, ale já ten, na kterém hraji, založil před 2 měsíci a odehrál jsem 200 hod. Začátečníci téměř nemají šanci na dobrý klan nebo uzavřít s některým spojko. Naopak jim dají silné klany war, protože jsou slabí. Doporučuji podívat se na jaraxova poslední videa, tam je to pěkně vidět. Dnes není žádná spolupráce mezi cizími hráči, pokud z toho není výhoda. Napisledy, když jsem potkal někoho, kdo chrání jiného: Ničitel přišel chránit botku, která se asi bugla a opravovala se na porotě na 1-7, protože měli spojko. Já jsem totiž psalvna global či někdo nemá zájem zastřílet si. Takto to dopadlo :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. V masku?
    Kecal jeden, přišel by o všechnu čest. Nesmíš věřit všemu na chatu. No a pak je tu možnost, že je to Průša :D.

    Kdyby to nebyl hráč, ale hráčka, mám tu jedno koťátko, které jsem poslouchal tak před 30 lety... Promiň -baghira2-
     
    Naposledy upraveno: 1/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. dolejda

    dolejda User

    cruenta ultionem, asi nechápeš, o čem je tato diskuze, já zmínil 30x, protože jsem ho citoval, jinak toto číslo, které mi napsal bylo velice nepřesné a ukazuje, jak si některé namyslene fullky honí ego na slabších.
    PS: Ta citadela určitě mask nepoužívala, ptal jsem se ho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.