Sú podľa Vás boostre "OP" ?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Marrek, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Dávaju hráčom boostre (DMG,HP,SHLD) príliš veľkú výhodu?

  1. Ano - Boostre sú OP

    11 hlasy(ů)
    68.8%
  2. Nie - Boostre sú OK

    5 hlasy(ů)
    31.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marrek

    Marrek User

    Zdravím, zaujímal by ma názor hráčov ale kľudne aj modov či adminov, či sú podľa vás boostre moc silne "OP" ?

    Jedná sa o Boostre na HP, DMG ale hlavne Štít booster, booster ako regeneracia štitu, opravy moc veľké výhody neprínáša a tak by to malo byť..

    Ide o to že v hre není len 1 typ boostru ale je ich viacej a ích kombináciou dokáže hráč ktorý ích má zdvihnúť všetky hodnoty lode takmer okamžite a za takmer 0 snahu.. Potom prakticky hráč ktorý ích nemá nemá absolútne žiadnú šancu proti takému hráčovi.. už dlhšie mám názor o tom že napríklad Booster na štít B01 by mal dostať nerf.. pretože 25 % k štítu je veľmi veľa.. a to je len 1 z 3 boostrov čo dávaju 25 % štítu.. B02 a aj DLB booster z NPC pradáva 25 %.. okrem toho boostru z NPC ktorý je okrem iného aj na reálny čas, sa daju ostatné získať pár kliknutiami myšou čo zase dáva výhodu len hráčom ktorý majú urko.. a my všeci dobre vieme ktorý hráči majú veľa urka a môžu si kupovať tieto "OP" prvky v hre takmer zadarmo a ani nepocítia strátu..

    Dnes, po pár súbojoch na PvP mi už došla trpezlivosť keď ma v 2 súbojoch proste zničili hráči čo evidentne nemali takú výbavu ako ja len proste mali boostre.. ide to poznať podla konfiguracií a aj podla poškodenia.. (nehovorím že mali aj B01 aj B02) ale je hlúposť aby mali boostre takú "moc" aby proste nahradili výbavu či skill ... Chcem podotknúť že niesom typ hráča čo keď dostane od prvého hráča tak hneď píše do chatu a nadáva.. ale toto pozorujem už dlhšie.. boostre by nemali mať na hru taký dopad aby hráč bez ních proti hráčovi s nimi nemal absolutne žiadnú šancu.. všetko v hre by malo mať nejaký zmysel, aj výbavu hráč získava dlho tak prečo môže par kliknutiami myšou mať o 50-75 % viac štitu.. alebo 20-25 % viac poškodenia.. keď Nové LF4 a Prometeus lasére získava mesiace.. profil pilota.. pet atď všetko si hráč získava časom, úsílim v hre (ano nie všeci...) a potom príde nejaký manták a na PvP dostanete pretože nemáte 2x SHD 2x DMG 2x HP ... boostre by mali mat aspoň ZA MNA menšie % hodnoty k daným vlastnostiam lode/výbavy... hlavne keď v hre ich je viac typov.. a daju sa kombinovať...
    Bolo by ine ak by existoval len 1 booster na štít a prídával 25 % štítu.. proste viac by nešlo.. to iste poškodenie či život.. ale kedže ich je v hre 3 a ďalej existujú distirbučné boostre a dokonca multibooster z kappy .. prečo ich nevybalancovať ? ved je choré aby to zdvíhalo štít o 75 %.... alebo poškodenie o 20 %.. či HP %.... ak by malo boostre fungovať naozaj ako boostre a nie ako kompenzacie skillu alebo prvok v hre bez ktoreho prakticky nemôžete ani loviť.. tak by mali mať prídavnú hodnotu zniženú na polovicu.. a aj tak by to nebolo málo.. štít z 25 % na 12,5 % by nikomu neubližil... aj tak väčšina používa 2x štít čo je hneď 25 % a to už je dosť veľká vyhoda v boji.. + DLB a hned je to 37,5 % ... to isté dmg atď..

    Aký je teda váš názor na boostre ? Mali by sa nerfnúť alebo sú hodnoty nastavené dobre? (DMG.SHD,HP) prípade aj iné boostre ?

    Chápem BP musí na niečom zarábať ale ich politika by sa mala viac sústrediť na výváženosť hráčov.. nie dať do hry niečo bez čoho sa už zjave potom nedá ani hrať inak ste len "potrava" ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ahoj osobne si myslim ze bostre su ok .
    Bo1- Si mozes bud vystrielat z bosiek alebo vydrazit ba aukcii.
    Dlb- Si mozes vystrielat tiez na noc.
    - Bo2 si dokonca teraz mozes kupovat kedy sa ti zachce a nie cakat len na nedelu.
    Dokonca mas aj ponuky na HP/Dmg/Shield za 39 centov . To nieje az taka horibilna ciasta za 3.9 mas na 100 hodin Bo2 o ktore sa nemusis uz celkom dlho zaujimat tak uz budes len pracovat na Bo1 .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. chattt

    chattt User

    Ještě na 4-5 si můžeš při štěstí vystřílet booster a prostě kdo platí ten má :) - já většinou nepatím, ale tak to v životě chodí -
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Marrek

    Marrek User

    Boostre v aukcii sa momentálne dražia (aspoň tie o ktorých sa bavíme ) za neskutočné pálky.. občas tam vidím 500 mega dokonca aj 1 miliardu na booster na dmg.. takých si moc nevydražíš.. jedine že máš na účte 100 Miliard ale to už by svedčilo skôr o niečom inom.

    DLB sú vyvažené tým že proste musíš si ich získať strielaním a nie 2 kliknutiami myšou, a maš ich len realny čas, ostatné vyvažené vôbec není.

    Skôr mi išlo o to poukazat na tu nezmyselnosť.. bez boostrov si prakticky 0.. to že už si ich kupuješ za realne peniaze alebo aj za uridium je len dôsledok toho že BP to tak nastavil že bez ních si úplne v nevýhode.. áno cena není vysoká za tie B02 ale aj tak.. Ja veľmi dobre chápem že sa musia niečím živiť ale prečo práve tou politikou ktorá dá do hry niečo bez čoho už si prakticky len potrava.. samozrejme že to má dať hráčom výhodu ale nič sa nemá prehánať len z dôvodu aby sa to predávalo.. to potom znechucuje ľudí.. B01 sa momentálne získava tažšie ale to len nahráva tým "hráčom" čo toho urka majú viac.. čiže v konečnom dôsledku sú v nevýhode práve ľudia ktorý do toho nesypu peniaze alebo nepouživajú nepovolené programy.. v dnešnej dobe umierajúca menšina. Preto by nejaký balanc bol vhodný - Hráči by mali kúpou stále výhody, ale na druhej strane hráči čo sa rozhodli si nekúpiť to by neboli v takej nevýhode a nakoniec by boli obe strany spokojnejšie.. teda chápem že niekto kto ma 150 hodin B01 B02 boostre by asi spokojný nebol lebo by nemal v boji takú veľku výhodu ale o tom to má byť.. každopádne ďakujem za názory, dúfam že sa vyjadrí viac hráčov.
     
  5. Někdo farmí, někdo loví. Někdo jede pay-to-win, někdo do DO nedává ani korunu. Pokud chceš být lepší než druzí, musíš mít lepší výbavu, mít větší skill.
    Boostery jsou na DO (co pamatuji) snad od začátku. Dávají hráčům výhodu nad ostatními.

    BO1 (jak již bylo řečeno) můžeš vydražit za kredity + získat z Boss/Uber NPC. Čili tady tě to v podstatě vůbec nic nestojí (vydělat si třeba 200M na nejžádanější booster není zas tak těžké). Když budeš lítat celý den po Uberce, tak ti zaručuji, že budeš docela slušně naboosterovaný.
    DLB dostáváš stejně tak jako BO1 z NPC, ale mívá jiné parametry (menší na DMG, větší na BZ apod.).
    BO2 je možné koupit za Uridium, takže taky nic nedosažitelného.

    Z toho vyplývá, že že pokud bys chtěl, tak i ty můžeš mít "za nic" slušně naboosterovanou loď a tím pádem se budeš rychleji expit, budeš mít silnější loď. Pokud na boostery kašleš, tak se není čemu divit, že třeba nedokášeš obstát v PVP nebo ti dlouho trvá farmení.

    Dříve byly boostery jedinou cestou jak být lepší než druhý (neegistovaly upgrady, nejsilnější laser byl LF3). Navíc BO2 se sdílely mezi všemi hráči firmy v okolí majitele BO2.

    Boostery jsou OP snad jen v případě, kdy má každý člen skupiny BO2. To jsou potom jiný masakry...


    Takže ne, boostery jako takové nejsou OP. 2/3 boosterů můžeš mít i ty "zadarmo". OP býval třeba Surgeon, protože byl silně omezen na každém serveru a nabízel značné výhody. Dnes ale můžou mít "všichni všechno". Buď platíš, nebo jedeš try-hard.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Nie ja mam na ucte 4miliardy . JA tie Bo1 ziskavam z boss alebo ich aj kupim za 7tisic co nieje az take zle nad ranom sa drazia celkom dobre.
    Bostre ako take su dobre ulahcia ti napriklad npc.
    V dnesnej dobe sa zaraba daleko rychlejsie nez predtym dnes cuba das sam predtym ste sa tam delili 10 . Ano aj Bp musi z niecoho zit a myslim si ze 39 centov za boostre je dost priatelska cena 1kofola = 40 hod boostre . Je to vyhoda v boji ale to aj premko. Ako maju inak tieto hry zarabat ? Robit krabice a kluce ? Alebo vytvorit gambling sitw kde budete hadzat svoje pet dezingy ? Daj navrh ty
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. :D:D:D
    Nerfnúť boostery, to už je aj na mňa veľa.
    Sám osobne lietam na double boosteroch už niekoľko rokov. Niektorí hráči investovali do hodnosti, a ja neustále do boosteroch. Preto som bol vždy ten lepší v boji, a mal výhodu proti ostatným.
    Jediná zlá vec, čo je na boosteroch, to je DLB boostere, a skupinové boostery. Toto je najväčšia somarina, čo ich v BP mohlo napadnúť.
    Obnova a oprava sú zbytočná vec ?! :D:D
    Ty fakt nevieš čo píšeš. Ja sa s obnovou a opravou opravím v skupinovom boji za 15 sekúnd a som pripravený v boji ďalej pokračovať. Ty sa tam budeš opravovať o pár sekúnd dlhšie a medzi tým som ti stihol vystrieľať polku skupiny....:cool:
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já bych ty boostery naopak ještě zvýšil o 100 %, protože by rozumní hráči potom vydrželi v boji alespoň o 1 vteřinu déle.
    Ve hře je tolik bugů a chyb a boostery jsou to poslední, co by BP řešil.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.