Zpetná vazba Supertajná akce BP?

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by ZOHAN, May 14, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    ηιтяєχιѕ likes this.
  2. Také by mě zajímalo :)
     
    Last edited: May 14, 2023
    -baghira2- likes this.
  3. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN tvůj screen nejde zobrazit.
    Myslíš tohle? Screenshot_1.jpg
    Zatím k tomu nemáme žádné informace.
     
    Last edited: May 14, 2023
    -baghira2- likes this.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, pořád něco nefunguje, překvapivě.
    Ano, mám na mysli tuto prezentovanou akcičku z bulletinu na hl. stránce a jen mne zaráží nulové informace k tomu.
    Taky je na místě otázka, jestli je to vůbec spuštěno, když informace k tomu není žádná a nikdo zatím nenapsal, že by z nějaké brány obdržel něco neobvyklého.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    Tak na tu otázku, jsi si odpověděl sám. :)
     
    -baghira2- and Delta-7925H like this.
  6. @Tess Jak to tedy je? Udělal jsem každou bránu, abych zjistil co z které padne nad rámec očekávaných odměn, a nepadlo vůbec nic. Jedná se tedy o lživé informace ze strany BP?
     
    -baghira2- likes this.
  7. WoWo24

    WoWo24 User

    z epsilky mi padaly techy - 4ks obnova stítu II. Zda to bylo ono ... ale nikdy mi tech nepadal a ted z 10 snad 8x po 4ks to padlo
     
    -baghira2- likes this.
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    WoWo24, Tuhle odměnu jsi dostal z jiné akce, co také probíhala.
     
  9. Jediná supertajná akce BP je, že fčil obuvníci na PVE serveru nemůžou točit cubi.
    Teď jsem tam chvilku zkoušel střílet a dřív jsem cubi dával sám x2, a teď ho nedávám x4, ale kolotoče jdou pryč, takže zas ta odměna je super.
     
    -baghira2- likes this.
  10. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Máme tady zase sobotu a BP zase inzeruje super akci v bulletinu a bližší informace stále chybí?
    Chápu to jako trest pro hráče, že nekupují VIP balíčky? njn
    P.S. To jim to tak moc trvá něco prověřit a odpovědět na dotaz adminů?
     
    *brutus* likes this.
  12. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN dneska sobota, zítra neděle. Ne opravdu k tomu nemáme informace.

    PS: Já nesedím v kanceláři BP, takže nevím jak to tam chodí.
     
    -baghira2- and Punisher like this.
  13. A není to teda jen upoutávka na ty dni speciálních odměn z bran? (Jestli se teda řeší to screenu od Tess.)
     
    -baghira2- and *brutus* like this.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H,A co je potom tohle za upoutávku : https://ctrlv.cz/9klM
    P.S. mou osobu jen zaráží, jak informace nás drahých hráčů putujé pouze jen jedním směrem. mnohem díky;)
     
  15. To je na slevu v materializátoru, nebo? (Nehledal jsem, střílím od boku)
     
    -baghira2- likes this.
  16. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    Last edited: May 24, 2023
    -baghira2- and Punisher like this.
Thread Status:
Not open for further replies.