Surgeon alebo Pusat?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 30/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Joe455

    Joe455 User

    Poradil bych ti pusata jestli jsi slabší výbavy, co jsem přešel na pusata a předělal dvě konfi na rychle konkrétně jedna konfa 540 rychlost druhá konfa 588. Na obou konf. mám stejný počet laseru a skoro stejný počet štítů až na konfi kde mám rychlost 540 tam jsem doplnil zbytek slotů štitama tkž jsem na nějakých 450 tis štítu, Jde o to, že si mužeš rýpnout do každeho a když ti poteče do papuč tk utečeš, hodně hráču hraje na težkou a rychlou, při přepnutí na težkou mu jednoduše utečeš, pokud se rozhodne tě pronásledovat umlatiš ho na těch dvou rychlých :) Aj tk či onak umrtnost se zmenší aspoň tk tomu je v mém případě :) Určitě bych na pusata nevyužívál težkou konfu, je lepší si ty hráče potahat :) Hodněkrát jsem na tom umlatíl silnější hrače než jsem já, prostě je to nutí tě pronásledovat, pk si ani neuvědomí že letí na rychlou bez štítu a ty jím při utěku střílíš do masa :) Člověk musí být neustale v pohybu stát na tvrdo golikovi v tváří tvář je nesmysl, když je na težké je v plné síle :) ....Podle mě nej lodička pro slabší hráče :) ....Jinak nejsem ani full havouc, mám 6 lf4 nějaké upr letounu a štítu, na každé konfě beru cca 25 tis bílou, bohatě to stačí když se v raketometu použivají elitní rakety, hodně dobré je použivat roboty z tech. na to jak nemám buhvi jakou vybavu si s přehledem dávám spousty full havoucu a dokonce se podaří zaskočit i full hercula :) taktika je jednoduchá emp a držet se na max range :) hodně hráčům to děla problem nakliknout, vidí vás totiž na krají obr. kde mají zaply chat,skup a kdejaké prkotinky :)) duležíte je tahat si je po mapě a točit je jako krysy :D
     
    Naposledy upraveno: 8/6/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. No nad tým uvažujem a už dosť dlho,slabý veru niesom,rád si dávam vs-ká s plukovníkmi,generálmi.
    Síce mi nejaké veci na tuto dobu hry chýbaju ale dokažem poraziť hocičo.
    Irisky,lf3,full štíty u mna neni nič,to mám všetko,aj lf4, apis,upgrady,pet,profil pilota.
    Ide len o to že si neviem vybrat.
    K surgeonovi - kedy už príde?
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    To nikdo neví, kdy přijde, bp si tyhle věci nechává jako "tajemství". Možná by to mohlo mít i souvislost s tou akcí na ty desingy Goal apod., ale to jen doměnka.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 S futbalovymi dizajnmi to nema nic spolocne, tie su v hre uz dlho.

    Uz zase opakujem, ze nevieme kedy sa surgeon prida do obchodu, o tom rozhodne BP a mozu to byt aj mesiace.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.