Surgeon v bednách?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 29/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    na wiki jsem se dočetl, že desing Surgeon se dá najít i v pirátských truhlách. Chtěl bych se zeptat, jestli to platí na pořád nebo jestli to platilo jen v době, kdy se dal koupit?
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Když na wiki někdo napíše, že byl Hitler v pohodě chlápek, tak tomu také uvěříš? Pokud vím nebyl tam nikdy. Na Wiki si může každý napsat co chce..
     
  3. Alagesias

    Alagesias User

    Nechápu ten sarkasmus, četl jsem to na Dark Orbit wiki, myslim, že tam si každej nemůže psát co chce.
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Ani nevím, že nějaká DO wiki je... Pravé a ověřené informace jsou tady ve FAQ.
    Barva: Zelená
    Jak získat:
    Design Surgeon poskytne hráčům následující výhody:
    +6% k poškození
    +6% ke cti
    +6% ke zkušenosti
    +1 slot pro generátory
     
    Naposledy upraveno: 29/9/15
    †The*Phantom*Menace† tohle ocenil(a).
  5. nechápu proč by BP měl dávat nový desing hned do beden :D to tam rovnou mohl dát i nové formace a další věci :D jediný officiální věci který najdeš an hře DO bych hledal jen tady na foru,kde to adminí ví 100% přímo od BP a nespoléhal bych se na jiné zdroje jako jsou Youtube,wiki a další podobné fake stránky,kde si to lidi přimyslí
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  6. Alagesias

    Alagesias User

    Já měl za to, že darkorbit wiki je oficiální...
     
  7. officiální je todle forum :D já osobně za 5 let hraní ani žádnou wiki na DO nehledal :D zajdu na forum a tady mě vždycky a rádi adminí poradí
     
  8. Alagesias Darkorbit Wiki oficiální není (i přesto o ní ale zmínka na anglickém foru je) už kvůli tomu, že funguje jako opravdová Wikipedie - tzn. každý může libovolně napsat a upravit co se mu zachce... No, pokud chceš 100% ověřené info, musíš se spolehnout pouze na to, co stojí zde na foru.
     
  9. tak já myslím,že na DO foru je dost zkušených hráču a adminu,kteří mu případné informace co neví ihned vyjasní :) takže bych mu doporučil aby se od teď spoléhal jen na forum
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    †The*Phantom*Menace† tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

  12. Korben krásný příklad jak takové zavádějící info vzniká:D
     
  13. Takže lf-7 a LF-5 jo? :D
     
  14. Hezké je i tohle:

    "Navíc se proslýchá, že Bigpoint má zaměstnance na sestřelování hráčů, čímž je motivuje, aby platili co nejvíc."

    Teda Admini, styďte se! :D

    (A takhle vznikají fámy)

    EDIT: Korben, mám dojem, že autor myslel jinou DO Wiki
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    PetriCZech™ ještě že nikdo z kolegů není zaměstnanec BP :rolleyes: Jinak myslím že je celkem jedno kterou wiki autor myslel, princip je stejný, pořád je to open wiki projekt kde může každý napsat jakýkoliv blábol, a že se jich tam najde hodně. :)
     
  16. =Marvin= s tím se nedá než souhlasit.
     
    • LF-5 250 BŽ bonusová zbraň získávající se z tzv. bonus boxů.
    • LF-6 500 BŽ dostupná za 99,99€ v platební oblasti
    • LF-10 2500 BŽ může vypadnout z streuner boxu
    • no musím se hodně smát :D divný je,že každý flaxík nemá tedy nebitou loď lf-10 a nedává si generály x-1 :D navíc mají lf-4 BŽ-body životy,místo dmg :D
     
  17. PaiMei

    PaiMei User

    Ty jsi tomu dal Korbene, tohle se potáhne chatem a forem měsíce :DDD
     
  18. Korben

    Korben User

    Naposledy upraveno: 30/9/15
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.