Tabuľka spotreby PET

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Minnimous-, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Naposledy upraveno: 16/8/17
  2. svi1

    svi1 User

  3. Nejlepší nástroj je znalost sčítání a malé násobilky, a stačí k tomu pár tříd základky. :D Ale snaha se cení. :)
     
  4. Dobrý deň neviem jak sa na takto skvelo spracovanom fóre robí norvý prispevok takže by som potreboval vedieť čo mam robiť keď sa neviem prihlásiť prihlasovacie meno aj heslo mám správne ale hodí ma furt do prihlasovacej stránky naspeť jakmile ma prihlási a nič mi ani nenapíše je to nejaký bug alebo o čo sa jedná ?
     
  5. **KłŁŁ€®©SVK©** když z hlavní stránky fóra klikneš na nějakou sekci, v tvém případě by to mohla být třeba sekce Technické dotazy, vpravo nahoře máš tlačítko Založit nové vlákno.

    K tvému dotazu. Pokud tě to háže bez jakékoliv hlášky zpět na přihlašovací stránku, musíš napsat na podporu hry a informovat se tam.
     
  6. ako mam isť na support keď mi to nechce ukázať ani id konta keďže sa niesom schopný prihlásiť
     
  7. Warden

    Warden User

  8. -Minnimous- měl bys to ještě rozšířit o levely ekonomických protokolů, pokud je má hráč namixované. :)
     
  9. Okej, ďakujem za návrh, pokúsim sa to zaimplementovať :D

    Zistil som však pre mňa osobne prekvapivé veci, napríklad, že level 1 a 2 ekonomické protokoly nemajú zmysel, level 3 ho majú až pri vyšších počtoch, takže stoja veľa a uridium sa vám začne vraciať až po niekoľkých tisícoch hodín .
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.