Tabulka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •»έlєcŧяσ«•, 5/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chcem sa spytat prečo som sa zasekol v tabulke? mam 157 mega bodov skusenosti no v tabulke mam 150 tisic, cely den hram a ani o 1 miesto som sa neposunul dakujem
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Je toho dost,co ma vplyv na hodnost,tak si precitaj toto: Hodnosti
    Navyse trosku trva,kym sa pripocitaju body a poposunies sa v tabulke,taktiez nie si sam,co moze hrat cely den,niekto spravi ulohy,ci brany a predbehne ta,kym ty predbehnes niekoho ineho napriklad.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ale u mna je chyba vtom ze tabulke mam 150 tisic a ja uz mam nahratych 160 milionou .... uz stojim v tabulke dlhsiu dobu pozrite sa nato prosim
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Server Ge5 a
    [​IMG] 62772715
    prepačte moja chyba
    --------------
    pozrete sa nato ešte dnes???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/6/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nepis prispevky pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT.
    Multipost spojeny.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    Na to sa ti moze pozriet len kolega s pravomocami,tak musis pockat,kym tu bude.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. AJ ja mam tento problem mam 231.594.818 a v tabulke 234555
    [​IMG]160998322
    CZ3
     
  8. CrazyLove

    CrazyLove User

    Pozeráte naozaj tabuľku bodov skúseností, nie celkovú tabuľku? V celkovej tabuľke, ktorá počíta miesto (umiestnenie) hráčov sa BS delia číslom 1000, a potom sa k tomu nejaké drobnosti ešte pripočítavajú.

    Osobne mi ten výpočet vychádza ako BS/1000 + Body za odstrel NPC/2 + level hráča*100, ale je to iba domnienka, nemusí to tak byť naozaj.
     
  9. Crystal

    Crystal User

    kazdy 1 000 000 BS je 1000 bodov a kazdych 10000 cti je 100 bodov ak sa spravne nemylim

    cize zhruba dostanes za branu 10mega bs a 200k cti= 12000 bodov rebricka...pre priklad

    oto je tusim vsetko co ma vplyv na rebricek, ziadny lvl ani npc
     
    Naposledy upraveno: 5/6/14
  10. jaritko

    jaritko User

    Crystal, rank je hodnosť a tam sa práve počíta aj lvl, npc a ďaľšie veci. Body v top rebríčku hráčov sa počítajú: (BS:1000)+(česť:100).
     
  11. Crystal

    Crystal User

    jaritko tak citaj co pisu nado mnou,ja som odpovedal na CrazyLove

    a o hodnosti tu hraci nepisu, skor o rebrickovych bodoch
    samozrejme ze viem co sa do ranku rata

    to ze som v poslednej vete dal rank, to som sa len sekol, ide o cely rebricek(ale jj chybicku v cesti za 10000 je len 100 bodov rebricka :) )
     
  12. Korben

    Korben User

    •»έlєcŧяσ«• BS máš presne 155935657 a cti 575029 . Tieto body ti presne sedia aj v tabuľke.
    Kde presne si to pozeráš ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Napriklad na GE6 kamarat dostal za ulohu 57mega bs tak sa mu tych 57mega bs dalo aj v tabulke... Tu dostanem ja 2 mega za ulohu a stojim ....mam len čisla v tisickach...Top tabulka hračou,tabulke by som mal mať tych mojich 160 mega+čest snad nie?
     
  14. Korben

    Korben User

    Klikni TU a prečítaj si ako sa počítajú body do tabuľky. Odkaz ti vložil už kolega v prvej odpovedi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Kubino

    Kubino Guest

    •»έlєcŧяσ«• nechápeš, že v TOP tabulke sa síce sčítavajú BS a česť ale nie v plnej hodnote, ako ti to písali vyššie delí sa to?

    Ako vidím ty neriešiš hodnosť, ale poradie, t.j. že si napr. 1500. v poradí v TOP.

    Všetky tvoje BS sa delia 1000
    Všetká tvoja česť sa delí 100

    Tieto upravené čísla sa sčítajú a danú hodnotu vidíš pri svojom mene. Pochopené?

    Kamarát za úlohu dostal 57M BS ale do poradia sa mu pripočítalo len 57 000 000 / 1000 = 57 000
     
  16. miki.no1

    miki.no1 User

    Kubino len pre uplnost BS sa delia 100,000 nie 1000
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    miki.no1 - ale do TOPky sa pocitaju BS body delene 1000.Do RB sa pocitaju delene 100 000.Takze kolega to napisal spravne.
    Aj tvoj spoluhrac to uz pisal vyssie: #10
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. miki.no1

    miki.no1 User

    V tom pripade sa ospravedlnujem , cital som ale asi som si to zle vylozil , este raz sorry.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    V pohodke, stáva sa, sme predsa len ľudia :)
     
  20. Pišete že sa to deli v top tabulke 1000 to potom Top 1 hrač ma v tabulke 77milard a skutočnosti má 770miliard??? Ani neviete čo pišete omg -_-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.