Tabuľky na zber Palladia-prerobené

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 27/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Na základe S-moderátora KUBINO, ktorý ma požiadal o komplet tabuľku až do lode s najväčším možným nákladným priestorom, znovu publikujem tabuľky Palladium -- Extra energie (Takže som to prerobil a spravil tak, aby sa po 3000 Paladkach nemuselo pripočítavať od začiatku.).

    Prvá tabuľka je pre všetky lode až do AEGIS v bežnom móde (samozrejme aj plus CITADEL), tj základný nákladný priestor zvýšený kompresiou nákladu na dvojnásobok, plus maximum schopností, tj 25%, plus jeden CARGO protokol v PETovi (12%) a plus PREMIUM. Takže 2.000 x 2 (kompresia) + 1.000 (schopnosti 25%) + 600 (1 CARGO protokol PETa - 12% z 5.000 je 600 ) + 1.000 PREMIUM = 6.600 :

    [​IMG]

    Druhá a tretia tabuľka je pre lode vyššej triedy a lode s viac ako jedným CARGO protokolom v PETovi :

    [​IMG]

    [​IMG]

    Posledná tabuľka je čisto len len pre CITADEL v maximálnom móde, tj základný nákladný priestor rozšírený kompresiou, plus SCHOPNOSTI 25%, plus 12 CARGO protokolov PETa (za predpokladu, že hráč nemá iné protokoly), plus PREMIUM.
    Takže 4.000 x 2 (kompresia) + 2000 SCHOPNOSTI (25%) + 14.400 (12 Cargo protokolov PETa - 12% z 10.000 je 1.200 krát 12 kusov) + 1.000 PREMIUM = 25.400 :

    [​IMG]

    Kto by chcel s tým niečo robiť, poprípade to upraviť alebo nejak využiť, môžem mu to poslať mailom. Formát xlsx pre Office 2012. Alebo to môžem skonvertovať aj pre staršie verzie.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Dal si si s tím pěknou práci,ale domnívám se,že není problém si danou částku vydělit 15 a máš hned počet ee,alespon já to tak dělám.S kalkulačkou,pokud toho máš víc to je otázka 5 vteřin :)
     
  3. To ano. Ale ja (a myslim, ze aj mnohi dalsi) maju na pracovnom stole taky brajgel (organizovany bordel), ze kalkulacku uz niet kam polozit a na hracej mape mam tolko pootvaranych okien, ze virtualnu kalkulu takisto nemam kam dat, aby som nieco aj videl. A popri tom robim v ntb vacsinou nieco ine, tak len kliknem na stav, kuknem do tabulky, co mam pred sebou na nastenke, a vidim kolko este, aby mi po prevedeni na GG energie neostal v hangari zvysok.
    Ale myslim, ze je to vec nazoru.
     
  4. CROW

    CROW User

    pěkně udělané,ale kalkulačka ve vteřinách autorovi pochvala :)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Píšem to tu znovu, písal som to v minulej téme avšak nikto asi nečíta. Kalkulačka stačí aj na výpočet DMG a aj tak mnoho ľudí si to spočítať nevie, resp. mali s tým až taký problém, že prá hráčov vytvorilo tabuľky v exceli na výpočet :)

    Takže to berme tak, že každá vec čo pomôže hráčom sa cení, nájdem si čas a zakomponujem to do FAQ, vdaka {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω za peknú prácu a vynaloženú námahu.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Je fajn,ked sa aj hrac trosku zapoji do fora a vytvori nieco pre pomoc ostatnym hracom,sice hraci mozu pouzit kalkulacku,ale snaha sa urcite ceni ;)
    Nuz myslim si,ze v teme dalej uz nie je o com diskutovat,kedze sa v nej uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,tak si ju dovolim uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.