ťažká matematika

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LeilaJ, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LeilaJ

    LeilaJ User

    Možno som neznalý nakolko hrám túto hru len više 10 rokov...ale podme si to spočítať...klan RAW...ktory je trošku známi svojou odhodlanostou...ma vedia obehnut a este mi aj zamavať ked mam cyborga na formacii rychlosti- 579......a oni si ma nahanaju na nožnicovej formácii- 552.....hadajte kto bude rýchlejší:)))ja určite nie....a to ich ešte spomalym raketou:)a just ma vedia pekne dobehnut do ciela...tu už nepomôže ani svätená voda,viem že to je bezvyznamna téma,ja len aby reč nestála.pekny večer
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bez video-důkazu ti tu nikdo neodpoví a jen budeš obviněna z nepodloženého obviňování.
    Budou ti tu psát, že všechno hlídá systém, na rychlost žádný bug neexistuje, že máš špatnou latenci internetu a špatný nekompatibhilní a zastaralý počítač, kalkulačku či toustovač?
     
    Juráás, pepan70 a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  3. Shooter_92

    Shooter_92 User

    alebo zasa zalagovane servery :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. LeilaJ

    LeilaJ User

    asi si začnem nahravat...no i tak asi nič z toho..na všetko bude vždy vyhovorka.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. co tu řešite rychlost... stačí přeletet na low přes 1-3 a je to plné autíček...to je větší výsměch.a další mapy...

    Hlavně event...fakt k ničemu... toto...

    To už fakt jen dělat low, brány tam je to bez autíček...rychlost nic..to je jedno

    Hlavně že jsem 2 hodiny sháněl někoho na low..když za tím nikdo nesedí omgggg
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. To u Nás je možné dohnat i pussat na spectrumu s formací krab,popřípadě kruh.

    Autíčka, nekonečný problém,ale už jsme na teamspeaku našli způsob jak je využít ve svůj prospěch když tak moc kolotočují :D.
    Díky nim jsme neustále omezováni,tak je teď omezíme také:p:D.
     
    LeilaJ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Aby spectrum s formací krab nebo na kruhu dohonil pusatku na dvoj-kole, jednoznačně není kóšer.
    U toho, bych chybu nehledal. Ale jinde:

    Co sa tyka toho speedhacku, tak sa to na fore uz vela krat riesilo, mozes si aj precitat jednu taku temu: Pomalá full elite vega
    - Táto hra jede prostě v AFP a občas je prostě nestabilní. Bohužel.

    Pokud bych já byl tebou a chtěl bych to řešit, tak bych si to sám osobně vyzkoušel s různými loděmi a na různých mapách a udělal si z toho nějaký jasný a měřitelný/doložitelný závěr. Ten by podle mě a mého pozorování (jakožto hráče) byl, že se odezva a rychlost dat mění, resp. kolísá na konkrétních mapách. Důkazy a materiály by přeci neměli poskytovat hráči, jakožto uživatelé ale vy-moderátoři, admini a další, jakožto lidé zapojení do vytváření hry a herního systému či souvisejících podpůrných herních mechanismů. Hráč zde přeci jen podává podnět. A podnětů na toto téma je zde více než dost. Jak už tu někdo psal, tak to hráč přeci nemůže změřit, natočit, ani jinak zaznamenat, protože on s chybou hry nepočítá. Hráč jen a pouze hraje a snaží se se vzniklou situací ve hře nějak vypořádat, aby jej jiný hráč nesestřelil - změny munice, miny, schopnosti aj.

    Co si z toho teď vezmeš, je jen na tobě. Problém, který se zde řeší je ale velmi častý a dost štve mnoho lidí. Stabilita hry je jednou ze zásadních věcí pro to, aby hra bavila a přiměla hráče platit. V rámci nějakých záchran a zlepšení DO, aby se přitáhlo více platících na GE2 server, by tohle mohlo být jedno z prvních "oprav/zlepšení". Třeba se to ještě i projeví v těch dotaznících spokojenosti, které mi často vyskakují k vyplnění... Tady bych také čerpal nápovědu na řešení uvedené problematiky.

    |Oromë|, 22/6/15
    "Uz nema zmysel tu dookola riesit rychlost lode, vysvetleni tu bolo dost. Mam celkovo z tejto temy pocit, ze tu chcete stale riesit len a len programy, ktore ale na rychlost neexistuju a proste nejdu vytvorit, to sa ale niektorym neda vysvetlit."
     
  8. Marrek

    Marrek User

    Tiež sa mi stalo pár krát (zaujímave že hlavne pri rovnakých hračoch) že nech som robil čo som robil tak rýchlostou bol daný hráč na tom lepšie na golikovy ako ja na vega/spearhead... Často lovím na rýchlych lodiach hlavne kvôli transformerom alebo skôr jedine kvôli ním.. stalo sa mi že som na vege lighting naháňal celú mapu golika enfoncer ktorý navyše lietal na vrtačke.. a to som išiel ba bicykli - 604 rýchlosť myslím - vs golik na vrtačke čo má tak 515 rýchlosť .. alebo spearhedka (618 ) proti tartaruske na zakladnej formacii tiež tam bol rozdiel minimalne o 40 bodov v rýchlosti ale nehánal som ich cez celú mapu.. nie raz.. aj po pár dnoch to isté.. asi to s tými videami není zlý nápad.. ak ich stretnem (samozrejme sú to kolotoče ) tak skúsim dačo natočiť.. btw keď sa mi niečo takéto deje tak letím cez minimapu.

    To by ma zaujímalo jak ich môžete využívať :) Ja ich využívam len na ničenie.. možno sa dajú využiť aj na NPC keď ho pošleš k portu ale inak ma nič nenapadá a určite ak máš nejakú dobrú metódu ako im uškodiť či zneprijemniť hranie alebo sebe ulahčiť tak napíš :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pozrite si jedno video ohladne funkcnosti speedhacku v hre ;) Viem, ze to video je starsieho data, ale stale to plati v hre.

     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze v hre nefunguje ziadny speed hack, tak si dovolim temu uzavriet.

    LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.