Chyby Tech centrum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .Mystyk., 20/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Už nějakou dobu pozoruji že ,,nevím jak to mám nazvat,zda věc či schopnost (Přenos energie) s (Tech centrum).Nefunguje tak jak by měl.Co já teda vím tak funguje,ale jen na selektivní cíle.Tedy že nepoškozuje všechno na co se dá ve hře útočit,aby mě to léčilo,dle laserového poškození,které způsobím svému cíli.Tak jak je psáno.V (Tech centrum).
    Děkuji za odpovědi.

    moje ID 87564121

    .Mystyk. Přezdívka při založení účtu.

    Nyní lítám na mapě jako Donatelo
     
    Naposledy upraveno: 20/12/17
  2. Warden

    Warden User

    .Mystyk.: Napsal jsi, že přenos energie nefunguje jak má, ale není mi jasné, v čem vidíš problém? Nepřenáší se část poškození zpět do tvých HP? Za jakých podmínek? Při střílení čeho se HP nepřenáší?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Téma přesunuta do vhodnější sekce. Zároveň prosím .Mystyk. o podrobnější popsání problému a konkrétní situaci, není úplně jasné na co narážíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Warden : Vidím problém v tom že se nepřenáší poškozením zpět do mích HP.Při ničení npc.Podle mé poslední zkušenosti to funguje,jen u streuner na 3-8.Také jsem to zkusil na jednoho hráče a fungovalo to,ale byl jen jeden,a s toho lze jen těžko vyvozovat závěr.Tak že si myslím že ten problém bude u většiny npc.Zkoušel jsem to totiž i na spodních mapách.Ale nemohu vám říct,jak je ta chyba velká.To nevím.
     
  5. Nikdy jsem s tím neměl problém, že by to nefungovalo..jen pokud máš plné hp tak ti to nic nepřidává..
     
  6. Warden

    Warden User

    .Mystyk.: Tak jsme to testovali. HP se přenáší zpět u všech typů běžné munice s výjimkou SAB-50 a RSB-75, tedy pokud jsi poškozen. Můžeš to ještě jednou otestovat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Warden : Vyrobím si přenos energie.Vyzkouším to na npc.Na spodních a potom i horních mapách,a napíšu výsledek zda mi to už de,nebo stále nejde.Hned jak to náhodně vyzkouším.

    -------

    Warden : Jak si psal.Funguje to.Ale musím mýt zapnutů možnost (počet zásahů).Jinak to není vidět jak to funguje.To mě muselo zmást.Pro to že dřív přeměna energie dělala efekty.Když byla v akci v podobě něčeho co létalo od napadené lodě k tvé.Proč už to není?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/17
  8. Warden

    Warden User

    .Mystyk.: Popravdě to nevím. Hraji ve 3D a v tomto režimu je to pořád stejné. Důležité, že je to i u tebe funkční.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Dobře.Tak to uzavřeme.Když už se zjistilo že ta chyba,ten povyk byl jen k vůli vizuálnímu efektu.I když jako hráč dobře vím,že k tomu aby se hra dala dobře hrát,jsou vizuální efekty velmi důležité.V herní akci je totiž důležité aby hráč vyděl co má zapnuté a co má zapnuté nepřítel a zda do něj stříly.A tím nemyslím zobrazit počet zásahů.Ale vizuální efekty vlastní střelby.A děkuji za váš čas.
     
  10. Warden

    Warden User

    .Mystyk.: To, že je zaplnutý přenos je vidět vizuálně jak ve 2D, tak ve 3D režimu, viz obrázky:

    2D režim: [​IMG] a 3D režim: [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. .Mystyk.

    .Mystyk. User

    Jo to chápu,ale jeho vizuální odezva u npc. dost pokulhává.To jsem myslel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .Mystyk. - ale neplati to o vsetkych NPC, pri piratoch spravne ukazuju tie plusky pri transfere HP. V kazdom pripade HP obdrzis normalne stale, len pri niektorych NPC nie su tie vizualne efekty. A nakolko je teraz mnoho inych veci prioritov ako napriklad spajanie serverov, tak tomuto sa tak skoro nebudu venovat. Cize ak by sa to aj nahlasilo ako vizualna chyba, netusime ako dlho potrva, kym sa to opravi.

    Mas este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.