technická

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem skleroza, 18/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skleroza

    skleroza User

    Mám dotaz...mám účet do kterého jsem dal už nějakou tu kačku a poslední dobou jsem ho hrál asi 1-2ročně...kdo má rodinu, jistě chápe. Mám obrovský problém...zapoměl jsem heslo...teda heslo ne, ale malá a velká písmena v něm (v heslu) a můj účet na gmailu už zřejmě nefunguje....jelikož se do něj nejde přihlásit. Prosím tedy o radu...znám NICK, znám heslo, ale nemám gmail pro změnění hesla...poradí tu někdo co se s tím dá dělat?
    Díky všem za užitečné informace a rady.
    Jarin
     
  2. Korben

    Korben User

    Jediná možnosť je , ak by sa ti podarilo vytvoriť rovnaký email ako si mal, teda ak bol ten tvoj zrušený.
     
  3. skleroza

    skleroza User

    Dal by se email nějako zjistit,když poskytnu nick? Jelikož si ho už taky zřejmě nepamatuju. Samozřejmě bez hesla. Díky J.
     
  4. Korben

    Korben User

    Mno aj keby som to zistil, tak nie som oprávnený ti túto informáciu poskytnúť. To si musíš pamätať ty.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Prečo sa nedostaneš do gmailu? Kontá nemaže, takže si jedine tiež nepamätáš heslo, môžeš využiť funkciu zabudnutého hesla na ich stránke.

    Btw. prečítaj si Jak správně přispívat na forum, ten názov témy nie je zrovna ukážkový.
     
  6. Logan

    Logan User

    Len tak pre istotu vies ID uctu, ked uz nevies heslo na ucet, heslo na mail ani prihlasovacie meno na mail? Ale vies len nick...
     
  7. *SATKO*

    *SATKO* User

    Chcel by som poradiť hráčovi,že ten účet bol zrejme po dlhodobejšej neaktivite vypnutý a teda je nadobro stratený.Mal som podobnú skúsenosť,ked som si z nerozvážnosti vytvoril iný účet na GE 5,tiež som naň prestal chodiť a dopadlo to rovnako,už nebolo možné prihlásenie.Tiež mám rodinu,ale to prihlásenie aspoň raz za deň kvôli skylabu neobídem.No, ked sú iné povinnosti nedá sa vždy hrať ale aspoň to prihlásenie je potrebné
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Počkáme si či sa autor ozve alebo nie.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa autor uz viac neozval,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.