Návrhy Technické centrum-Změna.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 19/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co povíte?

  1. ano

    46.7%
  2. ne

    53.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Zdravím vás.
    Tech centrum znáte tak víte o co jde.A předměty v něm jsou v některých případech užitečný.
    Muj návrh je jednoduchý a krátký.
    Létal jsem po mapě s aktivním přesným zaměřovačem na rakety..s plt 30-30 nejlepší.
    Jenže je to na ňejakou chvíly časově omezené pokud nemáte v zásobě další.

    Zavedl by jsem stavbu techu přímo na herní mapě.Po kliknutí na ikonu tech pomocníku by se zobrazily všechny stávajíci co existují.

    Po přesunutí myši na některou ikonu by se objevilo pop-up okno s nápisy vyrobit a nebo zakoupit..Po kliknutí na tlačítko vyrobit by ikona zešedla a byl by ukázaný čas do konce výroby.

    Proč zavést?..osobně se mi moc často nechce přepínat mezi ikonamy do skylabu...i když má hráč postavený všechny tři továrny někdy potřebuje i vyrobit něco jiného,i k tomuto by sloužilo toto zavést.

    Hráč-možnost stavby techu přímo na mapě,v boji nebo při farmení npc by to ulehčilo čas mezi klikáním.

    Klan-asi ty boje.:D

    Bigpoint-uprava.:D
     
  2. Osobně si myslím, že je to zbytečnost, protože výroba stejně trvá nějaký čas a kliknout 1 za 2 hodiny na výrobu zaměření raket přeci není takový problém, Já jich mám navyrobeno vždycky dopředu hafo. Snad jenom pro možnost okamžitého nákupu za U něčeho, co vyrobeno nemám.
     
  3. SauronL

    SauronL User

    zbytečná ikona navíc, v celku by žádná změna neproběhla + souhlasím s předchozím autorem že výroba stejně trvá nějakou tu dobu :cool:
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Drift1 - to myslis vazne,ze kvoli takejto lenivosti,ze hrac nedokaze spravit par klikov sa ma cosi zavadzat do hry? :rolleyes:
    Este sa spytam,ze ako si vlastne toto myslel?
    Ak mas zakupene a obsadene vsetky 3 tovarne,tak vies vyrabat len tie 3 techy.Ak chces nejaky iny,tak musis jeden z techov zmazat alebo vycerpat.
     
  5. Bambino

    Bambino User

    No,ja si myslím,že kolega by si to možno predstavoval ešte tak,že by si Hi Tech dal kupovat hned len ked je treba.Moj nesuhlas.
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Punisher-prave proto..pokud by byly obsazeny vsechny tri tak zbyvajici dva by se daly na mape.:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.