Technický problém: Herní okno pouze černá obrazovka, zvuk načtení mapy slyším

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »¤FIREHONZAJS¤«, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1. Popis problému: Pokud kliknu na tlačítko start, objeví se mi pouze tmavá obrazovka a po nějaké době je slyšet ženský hlas načtení mapy: All systems ready.
    2. [​IMG]
    [​IMG]
    3. Verze Javy: You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45). (build 1.7.0_45-b18)
    4. Flash player: You have version 11,9,900,170 installed
    5. Prohlížeč: Google Chrome je aktuální - Verze 32.0.1700.72

    1. 6. [​IMG]44766611, Server Cz1
     
    Naposledy upraveno: 8/1/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Mějte na paměti:
    Tyto testy musíte provádět na bod Frankfurt. Testy prováděné na Prahu jsou vám naprosto k ničemu
    Tak jsem z toho jelen teda.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Skusil si inak spustit hru aj na inom prehliadaci a taktiez ti nejde?Ping test mas dobry a speedtest sice kus poslabsi,ale to by nemal byt zavazny problem.
    No ano testy musia byt vedene na server Frankfurt a ty si mal tusim na Brno,takze to bolo zbytocne.
     
  5. JJ, omlouvám se, pak jsem to opravil až po vložení na ten Frankfurt. Teď jsem zkusil Mozillu a tam mi to jde.
    Doplňující informace: CCleaner jsem použil po ukončení hry dnes ráno.

    Nemohl mi ten ccleaner někde vymazat nějaké nastavení chromu?
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Deaktivaci jsem provedl před nějakou dobou, když byl tento problém z vaší strany oznámen. Takže když jsem to teď otevřel, mám ten Pepper deaktivovaný.
    Ale zkusil jsem ho aktivovat a okno nabíhá. Když ho zase deaktivuju, tak obraz nenabíhá.
    Pokud je tomu tak, zkusím hrát s aktivovaným pepperem a uvidím co to udělá a jestli to bude způsobovat nějaké další problémy.
     
  8. Korben

    Korben User

    Skús a uvidíš či to bude v poriadku.
     
  9. no na to, že mám všechny položky v zobrazení na nejnižší úrovni a jen jsem chtěl sbírat boxíky v masku, tak to mám jak obrázkovou knížku. Ale na to má vliv určitě i mnoho jiných faktorů. Prozatím to zkusím i na Mozzile a budu sledovat forum, zda bude mít někdo podobný problém s chromem a jak ho vyřeší.
    Shodneme se tedy na tom, že problém bude v mlácení těch flashplayerů, že? Budu to sledovat a uvidím.
    Prozatím díky za ochotu ;-)
     
  10. Sid

    Sid Guest

    »¤FIREHONZAJS¤« viděl bych problém v tom, že jsi při deaktivaci peper flashe nekliknul na to + před skupinou, ale deaktivoval jsi celou skupinu flash playeru.
    Pokud je flash player v prohlížeči deaktivován, naprosto se nedivím, že ti v prohlížeči hra poté nefunguje.
    Rozklikni celou skupinu flash player plug-inu a deaktivuj pouze peper flash, flash player v systému nech aktivní, ten potřebuješ.
     
  11. Ahoj
    mám rovnaký, resp. podobný probém. Chyba ale bude asi v chrome. Cca od pondelka mi na chrome strašne seká hra. Normálne nehrateľné. FPS pri jednom protihráčovi klesne na 16. O Cubi ani nehovorím, tam ide až na 2 až 6FPS?? Hral som cez deň, v noci, ráno, po reštarte servra a nič. Včera som preinštaloval celý PC a nepomohlo. Taktiež skúšané s pepper aj bez neho. Zaujímavé ale je, že doteraz som išiel na chrome bez problému. Dnes hrám na IE a ide úplne super.

    http://www.pingtest.net/result/91566784.png
    http://www.speedtest.net/result/3218215476.png

    Speed test síce trochu horší ale s providerom som volal a nenašiel problém. Idem na wifi. Skúsim ešte na kábel a dám vedieť.
     
  12. Sid

    Sid Guest

    †Đŗagøŋ_Ąΰaŧa®† On bude u tebe problém ve flashi, pro IE je jiná vezre než-li pro chrome, operu, mozilu.
    Proto ti to na IE jde, ale na ostatních prohlížečích nejde.
    Řešením je stažení instalačního balíčku flashe pro ostatní prohlížeče a přeinstalace v tvém PC. Poté se situace přesně otočí, na IE ti to nepůjde, ale na ostatních prohlížečích již ano.
     
  13. Nene, deaktivoval jsem pouze pepper. Mám to správně dle vašeho návodu i video tutoriálu.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »¤FIREHONZAJS¤« - mne sa tiez objavila cierna obrazovka,tak skus minimalizovat prehliadac a zas ho otvorit,ci sa ti zobrazi herna obrazovka.Mne to ide.Pripadne preinstalovat prehliadac.
     
  15. ano, po zmenšení okna se mi to zobrazilo, tak jak má. díky ;-)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.