Tess

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Tess, 16/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Zdravím všechny a hlavně uživatele fóra hry.:)

    Jmenuji Tess, ale to je vidět už v názvu vlákna. Primárně se zaměřuji na fórum a někdy se zastavím i na chatu. Jsem takový hybridní člen v týmu.:confused:

    Co se týká mé osoby, miluju seriály na nejmenovaných platformách, hodně dobré jídlo, smysl pro humor a hlavně pohodu.

    PS: Něco tu napsat musím :p
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rád bych Tě zde srdečně přivítal na fóru mezi námi.
    Přejí Ti již teď: železné nervy a trpělivost s hráči.;)
     
  4. Tess, s tebou jsem skončil, mažeš mi vánoční dárky- kupóny, :D.
    To je dost, že jsi se vycenil/la...
    Takže jak, on, ona, ono? Já jsem všemu přístupný... Pokud se mnou nebydlíš. Beru i hybridní, kromě auta.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/12/22
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► ani nic nezačalo a ty už semnou končíš.:(
    Já se cením každé ráno před zrcadlem.:D
    Nevím jestli ti to k něčemu bude, možná vím, kvůli oslovení.:rolleyes:
    Jsem žena, ale moc se tím zde nechlubím. Není to potřeba pro mé úkoly zde na fóru.

    PS: Ty obrázky jsem ti odstranila, tak se nezlob. Já jen, aby jsme spolu neskončili po druhé :D
     
    Naposledy upraveno: 23/12/22
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  7. coroner

    coroner User

    Tess, jsem rád, že jsi žena:) a krásná Popelka v masce, tento klip to jen podtrhuje:)
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess? můžete prosím tomuto uživateli fora: KrtekGE2 upravit, opravit(cenzurovat) signaturu tak, aby byla podle pravidel i podle vašich nastavených interních pravidel.
    děkuji
     
    NenajdešMě.xD.klidněBan tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess,??? A už jste to prosím probrali?
     
    NenajdešMě.xD.klidněBan tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tess, Mary, Mia všetké moderátorky a hráčky, ktoré navštevujete fórum tejto hry.
    S najlepším prianím a blahoželaním, ku dnešnému Medzinárodnému dňu žien.:);)

    Vše nejlepší k Mezinárodnímu dni Žen. ;)
    [​IMG]
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, dobri večer
    jen jednoduchý dotaz? To se musí hráč, co založil vlákno do 24 hodin znovu ozvat, jinak se musí vlákno ihned uzavřít?
    To nevadí, že třeba nemám internet nebo jiný důvod?
    děkuji
     
  14. kentik007

    kentik007 User

    ZOHAN Všetko funguje Tip Top bez problémov 100 percentne... Nám smrteľníkom neostáva nič iné len sa prizerať a podmaniť sa písanej pravde... Ináč posledný kto ti to komentoval som bol ja... Komentár mi bol zmazaný a ja poslaný na Podporu kde už majú niekoho čo vie presne čo má napísať... Plus som dostal komentár ku zmazaniu že "tu bordel nemajú" tak sa ešte uvidí teda lebo ja mám toho čo rozoberať dosť. A teraz obzvlášť.. Tak uvidím či ma tu nechajú popridávať zopár faktov.. naschle zítra dobrou noc :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN ano vlákno bylo uzavřené, protože se konverzace zvrhla špatným směrem.

    kentik007 příspěvek jsem ti smazala já a ano napiš si na podporu hry. Na fóru nemáme, přístup k tvému účtu.
    Opět ti smažu další vlákno a poprosím tě další nezakládat.

    Upozornění pro všechny, pokud nadále budete pokračovat, neskončí to pouze u mazaní a budou za to body v horším případě bany na fóru.
     
    -baghira2-, Punisher a Vibe tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, zdravím a pozdravuji.
    jednoduchá otázka k tvé práci?(pokud jsi to byla ty?)
    Proč jsou určití hráči ihned a krutopřísně penalizováni za multiúčty na foru a jiní hráči jsou tolerováni, i když se k tomu přiznají?
    Co mám udělat, abych měl taky taková privilegia?
    Nebo se bojíte, že vám provede toto : cituji autora příspěvku
    P.S. Dodnes jsem si myslel, že pravidla pro běžné hráče platí stejně, jen někdo je rovnější, proč?:cool:
     
  17. Osobně si myslím, že pro celkový dojem. Konflikty se snažím urovnávat než rozdmýchávat, jako ty. A věř mi, taky dostávám přes prsty (body) když to přeženu. A taky jsem mnohem mladší (54), hezký a tlustý. A pak taky to voodoo :rolleyes::rolleyes:, to je fakt stěžejní.
     
    Tess, -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN ano byla jsem to já.
    Protože někteří hráči neporušují pravidla fóra tak často. To znamená: Pokud to někdo udělá jednou či dvakrát, dá se to pochopit a stačí smazat příspěvek. Pokud to někdo dělá neustále, pak přicházejí tvrdší tresty.

    Když se podíváš na všechny své tresty na fóru, tak ti to musí být jasný. Ano pravidla pro všechny hráče jsou stejná, ale u hráčů kteří je porušují pravidelně jsou přísnější.

    PS: Už nemám sílu ti pořád něco vysvětlovat. Někdy mi přijde že to ani nechceš pochopit a pořád musíš do něčeho rýpat. :(
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Takže pokud je něco ''přísně'' zakázáno, tak je to i tak tolerováno?
    jo, to dává smysl no.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Už jsem vaši mentalitu pochopil. snad;)
    P.S. Ty asi netušíš, co je to princip, pravidlo a jeho dodržování bez předsudků a záště? I kdybych byl potrestán milionkrát, tak pravidla mají platit vždy stejně pro všechny hráče, jako v reálu, ale to je asi i těžké pochopit?:cool:

    Čo musí moderátor spĺňať
    • Silná osobnosť, schopnosť kritizovať, schopnosť pracovať v tíme, neutralita, nestrannosť, zodpovednosť, spravedlnosť, vedieť dodržať mlčanlivosť, ale aj vedieť prijať kritiku
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN já to tušila, že to nepochopíš.
    Myslíš ? Když už to srovnáváš s reálem ač to zde nepatří, protože to je herní fórum. Dám ti malý příklad. Když vlastníš řidičský průkaz a děláš přestupky, tak přicházíš o body a nakonec i o řidičské oprávnění. Zde je to podobné.

    Jedno zlaté pořekadlo. „Nehádej se s blbcem, když on má problém sám se sebou. “

    PS: Doufám, že nebudeš vztahovačný :rolleyes:
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.