Tess

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Tess, 16/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher nevšimol som si, že by jeho účet bol "taký čistý" ako padlý sneh.

    Užívateľ 123zelenina to veľmi jasne vystihol.

    Takže mám na to malú otázku: On obviňovať a urážať môže?
     
    •ŞĦΘCK▪ a cudracikjjjjjj tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - uz sme to viac krat napisali, ak niekto obvinuje, uraza, tak treba pouzit moznost nahlasit prispevok.
     
  3. Osobně bych ty nenahlašoval, jen ať to tam pěkně zůstane, ať to lidi vidí, jak se tady někteří umí vyjadřovat ;)

    Ale to záleží hlavně na těch, kterých se ty příspěvky týkají, jestli to nahlásí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    Nedávno jsi psal a kolega ti odpověděl a vysvětlil ti to. Pak někdo napíše příspěvek proti pravidlům, kterých se tak dožaduješ a ty ho ještě oceníš.
    Tak nevím jestli děláš blbce z nás moderátorů a nebo ze sebe.:rolleyes:
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak bohužel? Snad bohu dík ne?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Pokud to bylo myšleno ateisticky, tak bohužel pro něj? Potom tomu rozumím.ok:)
    Co mám chápat pod pojmem : ''vystupování'' ?
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN víš přijde mi to jako provokace. To k tomu slovu vystupovaní.
    Někdy jsi v pohodě a dokážeš zde hráčům poradit a někdy to je jen zbytečné rýpaní do ostatních hráčů, včetně moderátorů.
    Myslela jsem, že se po té tvé nucené pauze něco v tobě změní a nebudeš už takový jedovatý dědek. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 2/10/23
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Můžeš prosím ve svém příspěvku odstranit ty poslední 2 slova, která mě naprosto uráží a ponižují'?
    Jakým právem zde takto oslovuješ hráče? My se známe?
    Až to smažeš, tak smaž i tento příspěvek a potom si prosím nastuduj, co jsi vlastně napsala?
    ty víš, s kým si zde píšeš?
    Opravdu bych ocenil trošku více ''profesionální '' přístup.
    P.S. Je jen škoda, že zde hráči nemohou vyjádřit svůj opravdový a pravdivý názor na vaše vystupování a chování.

    Něco z těch vašich pravidel :
    Ještě se podívej, co tvé nevhodné chování způsobilo a jakou reakci u méně inteligentních lidí to zase vyvolalo.
    Ano, já jsem provokatér a ten majitel toho nového účtu je kdo?
    mohu hádat?
    https://ctrlv.cz/yGNG
     
    Naposledy upraveno: 3/10/23
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  8. To bude nesnesitelný senior :D. A do očí mu to klidně řeknu.
     
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN nebuď hned tak stahovačný.
    Oslovuji tě právem moderátora fóra. To co jsem napsala, zatím si stojím. Profesionální přistup dodržuji, ale pokud se někdo neumí chovat a dělá z nás blbce, tak sním budu i jednat. Pořád se odkazuješ na pravidla, které sám porušuješ. Chtělo by se to nad sebou zamyslet. Už několikrát, jsem tě zachránila od banu na fóru hry. Příště už to neudělám.
    Zajímavé, že k tomu jsi se vůbec nevyjádřil. Asi si zapomněl.

    EDIT: O účet bylo postaráno.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/23
  10. Cením tvou práci, doufám, že bude zas férová hra. Děkuji, že tě máme.

    Zohan nás poučuje o pravidlech hry, ale přitom je sám nedodržuje. Viz. nula cti z miliard. O tom si psala na chatu.
    Nechápu lidi jako on co nemají slušnost.

    Tess nevzdávej to, za chvíli bude díky tobě a tvé silné povaze čistá hra.

    děkuji :):)
     
    -baghira2-, Coach a *brutus* tohle ocenili.
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  12. Takže, uživateli ZOHAN, chcete opravdový a pravdivý názor? Tady je:

    Názor na moderátory:
    Jsou to jen lidé, kteří dělají svou práci, a snaží se ji dělat dobře. Samozřejmě se i oni mohou někdy zmýlit nebo nechat si narůst nos moc nahoru, ale od toho je tady možnost odvolat se proti jejich rozhodnutí. Lze kontaktovat podporu a stěžovat si u nich. Já jsem taky na chatu dostal párkrát denní ban za něco, za co by ten ban, podle mě, ani být nemusel, nebo když už ano, tak ne na takovou dobu, za jakou byl. Ale neřešil jsem to, protože mě to ve hře nijak moc neovlivňovalo. Taky mi docela vadí, že je tu na fóru možnost smazat post, i když je to v mnoha okolnostech proti pravidlům, a taky jsem za to v minulosti dostal body.

    A teď můj opravdový a pravdivý názor na ZOHANa:

    Vaše chování k ostatním hráčům a vystupování na fóru je povýšené, panovačné, sarkastické, pokrytecké a ,všeho všudy, prostě hnusné.

    Jak už jsem se i v minulosti vyjadřoval, když někdo potřebuje poradit, tak jim v mnoha případech napíšete sarkastickou a namyšlenou odpověď typu "Tak dlouho to hraješ, a nevíš :rolleyes::rolleyes::rolleyes:?" a jen tak mimoděk přidáte odkaz na článek na fóru, aby se neřeklo, že jste neporadil.
    Z některých si tady na fóru dost utahujete, jako například nedávno ze Slovenštiny jednoho z uživatelů ve vláknu Denní přihlašovací bonus. Kdo to viděl, než to Tess upravila, tak ví. A kdo to neviděl, tak si z její odpovědi v tom vláknu může udělat obrázek, že to, co tam stálo, rozhodně nebyly lichotky...
    Těch příkladů je nepřeberně, v jednom z mých příspěvků z minulosti jsem je uvedl: #39
    Chováte se, jak se chováte, a pak tady ve vláknech u modů naříkáte, když vám někdo jiný, včetně modů, provede stejnou nebo podobnou věc, viz: #461 a posty pod tím...

    Chtěl jste pravdivý názor? Tady ho máte!
    Je prakticky na Vaše vyžádání, takže jsem zvědav, co se stane, když se jej pokusíte nahlásit :D

    Peace
     
  13. Wapor a Tess děkuji moc, jste skvělý tým.
    I lidi na podpoře velmi milí a nápomocní řešit vše.

    Mnohokrát děkuji :):):):)

    CZ tým je nejlepší ze všech :):):)
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess
    Mohu se zeptat na toto :
    On někdo z BP tyto hlášení od vás ''prokazatelně'' čte?
    Pokud někam něco hlásím, já osobně bych kvitoval dostávat i nějakou reakci, jinak bych své chování považoval za zbytečné a chování té druhé strany (BP) bych považoval za pohrdavé, neboť si neváží mé snahy a činnosti.
    P.S. A to tvé tvrzení o druhém banu, že je perma bych taky mohl vyvrátit, ale BP má někdy občas chybičku v překladu, tak nebudu hned hnusnej.:)
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN tak pokud jí chtějí, tak jí musí číst. :rolleyes: Reakce je vždy když je oprava a nebo pokud je akce, tak vždy k tomu přijde i úprava akce.
    Poslední info které máme, bylo ještě před vánoci. Většina zaměstnanců má ještě volno.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  16. Takhle, jsou suroviny, které jsou pro normálního hráče nedostupné, i pro normální klan. Například Behe. Viděl jsem tam vlaky, ale to nebudu dělat. Samostatný hráč, poctivý klan si já myslím, že to nedáme. Jestli máte jinou zkušenost, rád se poučím. Pokud ne, nahlaste to nahoru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Na GE2 mám akorát rozdělaný úkol, nalítat na BL mapách 72 hodin. Je to vopruz, ale dá se to ještě splnit. Horší bude ten další úkol a tím je zničit 200 Behemotů... Suroviny z něho pro mě nejsou až takový problém, ale mít sestřel do úkolu, to je jiná.

    Když jsem měl úkol na deset Behemotů, posledních pár jsem zkoušel sám a bylo to strašné trápení. Desítky smrtí a čekání na cooldown schopnosti Orcuse, hafo bl munice... Řekl bych, že pokud hráč není full prometheus a nemá dost ABL munice, celkově poškození, techů, mechanismus propojení s Petkou a podobně, tak nemá absolutně šanci. Je to prostě skupinové npc a pro slabší hráče je jediná možnost to, že je potahají silnější hráči ve skupinách, což na serveru kde živí piloti nejsou moc nejde... proto jsem třeba přestal hrát na PVE serveru.

    Pro suroviny z Behe mi většinou stačí ho nastřílet ABL municí a potom být na BL mapách a počkat si až ho někdo jiný sestřelí. Pokud ho nestřílí moc silných hráčů nebo nehráčů, tak box mám, akorát je třeba se po nastřílení neodhlašovat ze hry nebo létat mimo BL mapy. Boxy z Behe vydrží až do restartu serveru, takže když se stane, že nestihneš sebrat box a objeví se na jeho místě nový Behemot, tak je třeba čekat až bude zase sestřelený nebo si klidně nastřílet i dalšího, protože boxy se nepřepisují a může jich být na mapě více. Je to sice také pomalé a ne vždy to je možné, ale někdy to jde aspoň tak.

    Nevím jestli to k něčemu bude, ale třeba se Ti to bude hodit...
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess?? Opravdu nejsem vztahovačný. Přesně vím o čem náš odborník Shock píše.
    Já v žebříčcích zmatek nemám. Kdybych tohle napsal já, tak bych měl zase tady pauzu.
    Mi nevadí nepodložené obviňování, ale píše tam nepravdy o tom, kdo měl má, nebo neměl ban?
    To co je v citaci žlutě, není pravda. A o tom nad tím co napsal, bych rád vedl dlouhou debatu...:cool::p:rolleyes::rolleyes: #4328

    A minimálně tento hráč (prostě hráč), který se umístil na 7. místě v době akce neměl žádný ban na účet.
    Lhát se nemá.:)

    P.S. Tak kde jsem teda vztahovačný?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/2/24
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN je to jeho dedukce a názor. A jak píšeš, debatovali by jsme o tom velice dlouho.:)
    Už jsme zasahovali s kolegou, aby jste se nezačali rýpat. Vše se vyřešilo.;)

    PS: nahlašovaní možná ?! Ale není to 100% informace.:p

    Nick hráče ti smažu. Náhodou se to někomu nebude líbit. Chápeš :)
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit