Tess

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Tess, 16/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Multiúčty na fóru? Kdokoli tu cokoli dělá na víc účtech je blázen, nebo nemocnej blázen.
  V reálnym světě dělám s opilejma lidma (není to vůbec jednoduchý), ale něco podobnýho jsem snad v životě nepotkal. Mít s "tím" takhle svatou trpělivost, obdivuju. Ale nezávidím :)
   
 2. STEIN

  STEIN User

  Ja sa priznam ze tiez mozem byt vnimany ako niekto s multiuctami a je to v podstate aj pravda. Za moju eru darkorbitu som prestriedal snad 20 uctov a vzdy som pisal z ineho :D Ale vzdy mam nejaky poznavaci znak a ludia ma podtym cca poznaju :)
   
 3. Tady se člověk vrátí i do mladých let. Naposled, kdy si na mě někdo shromažďoval důkazy bylo koncem osmdesátých let. Šlo o spolupracovníky, důvěrníky a důstojníky StB, kteří si nahrávali, co jsem kde řekl a dokumentovali co jsem napsal. A potom jsme to probírali u výslechů, velká legrace.
  To už asi bude taková naše česká tradice.
  Asi jsem omylem rozvracel Darkorbit.
   
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tess? Vy jste placeni za každé urychleně uzavřené vlákno?
  Neodpovíš mi na mou jednoduchou otázku a napíšeš si svoje a dáš lock, proč to děláš?
  1. Pokud by byl problém u mne, tak bych to zcela určitě poznal, nemyslíš?
  2. Pokud má uživatel této hry více acc, tak je logické, že se může stát(vzhledem k poruchovosti této hry), že jako asi mohu psát více tiketů(logicky) a že budu očekávat i nějakou odezvu na ně a hlavně dořešení všech problémú v nich řešených.
  3. Pokud podpora řeší něco na vyšších místech, tak mi vysvětlete, proč to trvá už cca 58 dnů?
  4. Všude se chválíte, jak bojujete za komunitu a jak bojujete proti účtům, kteří porušují vop a když to hráči vezmou do svých rukou a pushují botery na mapách tak mi seriozně napíšete, že nemám podvádět a nebudu muset nic řešit? opravdu?
  Německá podpora toto řeší maximálně do 48- mi hodin a česká to skoro už ani neřeší a banuje pouze účet, který pushing nahlásil a ještě navíc ten boter střílel tento účet? Tak kde je problém?

  Nějak mi z toho vychází, že problém nebude u mě, ale jinde.
  a vychází mi z toho, že svou liknavostí chráníte hráče, kteří používají aktivně 24/7 programy.
  A opravdu nikde ve VOP není napsáno, že nemohu porušovat VOP a už vůbec tam není vysvětleno, jak přesně funguje pushing mezi jednotlivými acc.
  a jen tak na okraj je docela úsměvné, že každá podpora banuje za úplně a diametrálně odlišný počet sestřelů.
  a určitě nestřílím botera opakovaně na portu a vy mi budete tvrdit, že bránil stanici ne?
  Opravdu bych se rád dopátral nějaké pravdy a spravedlnosti i stejný přístup, potom vás budu velebit, kudy budu chodit.
  No offense.:cool:
   
 5. Úplně nevím, co to pořád řeší. Sem tam nějakou loď zbiju víckrát, ale po prvním "neboť by", se na to prostě vykašlu a klidně jdu i z mapy pryč. Na nulovou odměnu jsem se dostal jednou někde při Sváru. Válku jde bez tý stupidní hlášky dát snad 10x. Jak se může někdo dostat ke (špatnýmu výkladu) pushingu, pokud opravdu nepušuje?

  Tam ↑ je 20 řádek textu a nechápu, o co přesně tomu jde. Vyjadřuju soustrast.
   
  *brutus* a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.