Test netu na Frankfurt.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (Death), 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. (Death)

    (Death) User

    Mohu se zeptat jaky ma vyznam test netu na server ve Frankfurtu kdyz servery BP kde bezi hra jsou v Australii? Takovy test je pak preci uplne k nicemu.
     
  2. Sid

    Sid Guest

    (Death)
    Jak jsi přišel prosím tě na takovou koninu? Víš vůbec jak internet funguje?
    Test se provádí tam kde se nachází nejbližší server BP pro evropu, pokud hraješ v austrálii, pak pochybuji že hraješ některý z CZ serverů, ping nad 200ms zaručen :D
     
  3. (Death)

    (Death) User

    Citacia zmazana

    na tu koninu prijdes se znalosti tcp/ip protokolu a treba programem visualroute ( staci i jen prikaz traceroute na danou ip adresu serveru na kterem hrajes :) Ano je to pak tak jak rikas a proto myslim jsou obcasne stavy lagu u mnoha hracu. Vsechny servery CZ/it/Skandinavie ( dalsi jsem netrasoval ) jsou fyzicky v australii. pokud mas zajem muzu sem dat log kde si to muzes precist :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/1/14
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Sid

    Sid Guest

    (Death) pořád mi není jasné, jak jsi došel zrovna na austrálii a to že ti nějaký program k dané IP adrese přiřadí tento stát, je již možná tvůj problém přes co a kudy necháváš své připojení na koncový server přesměrovávat, případně problém v daném programu jak danou IP překládá či implementuje.
     
  6. (Death)

    (Death) User

    Side, neberte to jako nejake rypani ci utoceni na Vas. Ja to zde nadhodil opravdu z duvodu ze to tak je a mohlo by to byt casto duvodem problemu. Trasovani cesty k serveru ma kazdy opravdu jine jak rikas podle providera a td. Nicmene pokud vezmes cilovou IP adresu serveru ( jakehokoliv ) neni treba pres ten visualroute ( jsou spousty jinych moznosti ) zjistit fyzickou lokalizaci tohoto serveru. A byt jsem z toho byl prekvapenej opravdu sedi v Australii :-(
     
  7. Sid

    Sid Guest

    Jsi si opravdu jist?

    [​IMG]

    Víš, houpat mě můžeš, ale jen trochu, jak to přeháníš není to už vůbec vtipné.

    Servery se fyzicky nachází v Hamburku, bohužel pingtest nemá žádné bližší přípojné místo než-li Franfurkt a proto jsou vyžadovány testy na toto přípojné místo a žádné jiné.

    Pohádky si jdi vyprávět někam jinam.

    Více zde nevidím k diskuzi.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.