Chyby Test server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 17/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím několik dni je aktivní test server a vy jako BP chcete po každém z nás zpětnou vazbu zde ji tedy dávám jaké chyby se na testu staly - objevily.

    1. Chyba - nalogování mapy ---) přihlásíte se a chcete jít na mapu, dáte značku START a čekáte. U mě to bylo tak že se mapa ani po 5 minutách neotevřela. Musel jsem vyresetovat prohlížeč a pak znovu a opět to nešlo se přihlásit na mapu. Až snad na 8 pokus se to povedlo.

    2. chyba - podpůrné programy na testu ---) co jsem si všiml u nepřátel tedy EIC a VRU na testu tak měli podpůrné programy na naklikávání hráčů na mapě nestalo se to pouze u pár hráčů co jsem se je snažil ničit šlo to vidět že okamžité nakliknuly aniž by na mě sáhly nebo jak to říct.

    3. Chyba - Lagování hry ---) Dělal jsem brány je to test tak se zkouší vše co jde. V bráně typu HADES byl problém co se týče lagy že se to extrémně lagovalo a nedalo se hrát.

    Další lagy:
    - V montáží když člověk chtěl něco sestavit tak to zadal ale nešlo mu to vzít - sebrat z montáže.
    - Lodní warp - chtěl jsem si do Hades brány vzít loď (Hammerclaw) přihlásil jsem se na mapu, zadal jsem warp který jsem chtěl a dal jsem lod Hammerclaw a čekal jsem 10 sekund zda naběhne a ejhle nenaběhlo vůbec nic spíše jsem měl stále loď typu Cyborg.
    Když jsem zkoušel se odhlásit a dát si pomocí hangáru tuto loď Hammerclaw taky to nešlo loď jsem v nad Startem měl ale když jsem dal start tak se ani mapa neotevřela po snad 5 minutách.


    4.Chyba - přepínání konfigurací a formací --) tady byl další problém když jsem chtěl přepnou konfu nebo formaci nešlo mě to klikal jsem jak jsem mohla nic a pak snad až po 2 minutách to opět šlo (myslím si že v tom byli asi lagy)

    5. Chyba - Obsidiánové mikročipy --) v montáží jsou že se dají sestavit klíče ale problém ten že když už bych měl tento klíč tak na mapě ani jedná bedýnka co by se dala vzít samé zelené bedny.

    6. Chyba - celkově hra --) když mě někdo zničil tak mě zničil ale problém byl ten že se nedalo ani opravit, a když jsem se ukázal na mapě po 2 minutách tak ani skupinu, ani přepnout lodě prostě nic nešlo.

    No a to je asi tak vše co jsem si všiml na celém testu serveru kde jsou chyby snad vám to pomůže i klasickém serveru vyvarovat se těmto chybám.

    Menší oprava abych to nepsal ještě pod příspěvek.

    7. Chyba - Krystal rozvratu - dokončil jsem na testu pár brán a žádný krystal rozvratu já čekal že když je to test že bude taky padat aby si šlo udělat například spartany a mohl si je každý hráč vyzkoušet zda to má smysl je dělat pak v montáží.

    Opět další chyba které jsem si všiml.

    8. Chyba - FPS --) Za celou dobu co jsem byl na testu hodinu cca jsem měl zapnuté FPS a musím říct že mě to houpalo jak na houpačce první 25 a během 5 sekund na 3 FPS tak kde to jsme jako.

    Zajímavé je, že když byl test poprvé od pondělí nedělalo to takovou neplechu jak teď asi je na čase vypnout ho a pustit ho za pár týdnu / měsíců až budete chtít něco testovat opět nebo je to taky možné že se to tak laguje že se spojují servery které neproběhly tak jak měli.

    9. Chyba - Aukce - díval jsem se na aukce a nevidím nic, žádné aukce prostě žádný čas chtěl jsem si vydražit moduly k bitevním stanicím ale nemohu protože prostě nejsou v aukci žádné moduly, cpu, lodě a další věci tak já to nechápu..

    Musím celý den být na mapě a sbírat boxy abych si mohl vyzkoušet dát moduly na bitevní stanice na level 16 ale hold mě furt nepadají jen Rakety a Laser ale základové vůbec ne.

    10. Chyba - mapa --) chci skočit na jinou mapu a nejde to jen se mě ukáže jak brána zasvítí a to je konec ani neskočím prostě nic. Chci se odhlásil naběhne mě 20 sekund a ani po 20 sekundách se neodhlásím.

    Takže sedím jen na zvyšování levelu na modulech a nic jiného nemohu dělat když ten server nefunguje jak má aby člověk mohl testovat brány a další věci. To se vám BP fakt povedlo s tímto testem serverem nebo jste ho snad zapomněli vypnout??
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dakujeme za tvoje vypozorovanie chyb. Osoba, ktora robi reporty bude o tom informovat patricne miesta.

    Uzatvaram,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.