Testovací server?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 14/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím , ako som čítal z dôvodu spájania serverov má byť otvorený testovací server.
    Otázka, ako to že ho nikdy nevidím, kvôli kapacite mi nepíšte ,niekoľko krát počas dní, som ho skúšal ani raz za neukázal v ponuke.
    Vďaka za odpoveď :)
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 14/10/18
  3. Arya

    Arya User

    =Streuner=., testovací servr byl otevřen jen krátkou dobu. Momentálně k dispozic není. Chtěl by ses ještě na něco k tomuto tématu zeptat? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Mám dotaz:

    dáte mi prosím Vás odkaz na test server... je tam psáno v ofíku, že je otevřen...

    Jak se tam dostanu, přihlásím se na CZ2 a pak kde nevím kde se přepnout na test server ...

    Moc děkuji za odpověd..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - musis kliknut hore vlavo na tu malu zemegulu a tam zvolis testovaci server.

    test server.jpg
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. chattt

    chattt User

    zdravím, kde se hlásí nějjaké lagy na tom testovacím serveru? - nebo to někdo monitoruje?
    asi hoďku to jel docela v pohodě - při nákupu munice prodleva cca 15 sekund, ale v cca 20:47 jsem nemohl zaměřit boss corcubicona či jak se to jmenuje a potom zmizelo spojení se serverem - ještě jsem neviděl peta...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    chattt, v BP tuto situaci sledují a podle toho jednají. Přečti si oficiální oznámení.

    Testovací servr už skončil, téma tedy uzamykám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.