Oznámení Testování serveru a následné zaseknutí v něm.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jox28, 7/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jox28

    jox28 User

    ID: 78988945
    Čas: 20:10
    Nick: Jox28
    Server: CZ-2
    Místnost: Forum > nápověda > časté dotazy ke hře > technické dotazy

    Dobrý den nevím kam to mám napsat nebo na koho se obrátit, ale zkoušel jsem testování serveru a teď mi nejde hra :( asi jsem tam zůstal zaseknutý nebo co ( jsem tam neuvěřitelně zaháknutej ) :eek: ať klikám na cokoliv nereaguje, nefunguje a vzhled stránky je příšerný. Prosím pěkně smutně koukám, udělejte někdo něco, zachraňte někoho. Pomůže mi někdo to vyřešit.
    Předem děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 7/2/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Kolego, přepošli Ti údaje:
    ID, čas, nick, server a mistnost zde:

    [​IMG]
    - A popros je, aby Tě odtamtud vytáhli. Protože to mohou, jenom oni.
    Jessie zde na fóru psal, aby si každý na tohle dal opravdu pozor. post #13
     
  3. jox28

    jox28 User

    No to nevím jak to mám udělat !!! Protože ani toto mi nefunguje !!! Zde je adresa https://cz1.darkorbit.com/indexInternal.es?action=internalDock NICK cz1_jox28 a ID který tam vidím je [​IMG]170421113 jinak nevím jak napsat na podporu, to bude muset asi někdo udělat za mne, protože mne to nejde, nefunguje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Drift1

    Drift1 User

    Hlavně že se tu všude naokolo psalo jen do 18:00...to je jako mluvit do zdi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. jox28

    jox28 User

    Drift1 nevím jak a ani si neumím představit jak mi Tvůj příspěvek má pomoct. A sorry, že nejsem každý den na Fóru já se jen dozvěděl skrz hráče, že je nějaký testovací server, tak jsem na to dneska vlez, pak jel na nákup a ejhle koukám jak bacil do lékárny o_O, že mi nejde spustit DO to, že se má dělat něco do 18:00h jsem se zde dočetl až posléze.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jox28 neviem či to má daky dopad bo ja som bol na TS včera riadne som sa odlogoval prihlasil na hlavný učet a dnes /teraz/ sa neviem nalogovat hlavna stranka mi naskoci a štart nereaguje / hlavna stranka je rozpadnuta/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. jox28

    jox28 User

    No to nevím zda se řeší to samé když oznámení má název
    Nefunkčné tlačidlo ŠTART

    já dám DO a ukáže se mi tak akorát rozsypaný čaj, je zázrak že jsem se vůbec dostal a podařilo se mi napsat na Fóru toto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    jox28 skús sa odlogovať a pozri sem:

    [​IMG]
    je to na samotnom spodku hlavnej stránky, skôr než sa na ňu prihlásiš. Keď roluješ myšou smerom nadol. To tam musí byť.
    - Na každý jeden z týchto napísaných odkazov, sa dá kliknúť.
     
    Drift1 tohle ocenil(a).
  10. jox28

    jox28 User

    Úspěch
    Tvoje žádost byla odeslána. Tak se mi zase nějakým způsobem podařilo prokousat až k odeslání na podporu, ale mám za to, že na tom dělají a proto mi to šlo odeslat, dnes si asi už nepinknu, ale věřím že až to zítra půjdu očíhnout už to bude v pořádku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jox28 mame zrejme vsetci rovnaky problem obe vlakna asi rozuzlenie pride aš zajtra
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. jox28

    jox28 User

    A je to vyřešené :D paráda jsou to kluci nešikovně šikovní :cool: takže děkuji všem zde za sdílení mého problému za rady nerady a jde se na to.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    jox28, tiež som bol dávnejšie zaseknutý na testovacom serveri, takže chápem to.

    ®¯¯¯¯¯¯ωΣ©ΣЯη†K_____ riešil to podľa postu #9 A klikol na daný odkaz.
    Písal o tom aj Jessie ako to riešiť, v poste príspevku #13. Rád som pomohol.
     
    Naposledy upraveno: 7/2/19
    Drift1 tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze testovaci server je az do dalsieho testovania nedostupny, tak si dovolim temu uzavriet.

    LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.