Tipy pro vracejiciho se hrace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Denethor_cs, 11/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. UFO2013, odpověď pravdivá, nicméně kolegovi moc nepomůže. Je to spíš do jiného tématu. Nikomu, kdo se chce vrátit bych nebral ani tu trochu optimismu do hry, i když to sám tak trochu dělám.#12 Autorovi tématu, hraj třeba druhou, třetí ligu, pokud si to užiješ, stálo to za to :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Selendix

    Selendix User

    ZOHAN nj má v tom -baghira2- trochu zmatek.
    To první bych chtěl taky vidět.
    UVK má
    Život: 3.200.000
    Štít: 2.400.000
    a PET bere v kamikadze: 75000, cyborg singularitou za těch 30s, pokud se nepletu vezme 334500.

    A druhé uvedu na pravou míru.
    Ze Zety při dvojnásobku:
    100 logdisků
    50 booty key - klíč kořisti

    pro info pro hráče.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Selendix Ďakujem za doplnenie a upresnenie. Teraz je to správne.
    Priznávam, mal som v tom, tak trochu zmätok. ;)

    P.S.: Za niektoré mýlne informácie, sa fakt ospravedlňujem.
    Keď sa po prvýkrát testoval cyborg, fakt som UVK dal spomínaným spôsobom.
    Zabudol som však, že to bolo na testovacom; a nie na normálnom serveri. :(

    „Múdry sa k vlastnej chybe prizná, múdrejší sa jej vyhne.“ - Vlado Javorský
     
    Naposledy upraveno: 14/5/18
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč byl smazán můj příspěvek zde ve vláknu ve kterém upozorňuji radícího nejmenovaného hráče na zavádějící chyby v jeho příspěvku?
    Jaké pravidlo jsem porušil.
    baghiro ? na testovacím serveru jsi sestřelil UVK s plným životem a štítem jediným tvým 2-3 jitým útokom?
    pet a schopnost lodi cyborg? čím se liší test server od normálního serveru ? tam máš asi jinou dmg nebo co?
    moje schopnost cyborga ubírá celkem 349.000 dmg
    P.S. Smazat příspěvek na který reaguje hráč, fakt je to tu potom přehledné. tleskám
    hold nejsem hvězda fora a jsem jen provokatér a nikdy jsem nikomu neporadil správně asi:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghїra2- tohle ocenil(a).
  5. Pánové, hráč Denethor_cs se tu ptal na rady po návratu a asi mu moc nepomohou vaše slovní přestřelky. Vás dva by měli rozsadit. Že baghira občas něco splete, jsme si zvykli a snad to nemusíme neustále rozebírat.:D
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    MuadDib85[CZ], nijakú slovnú prestrelku, som do tejto témy ešte nenapísal. Snažím sa, na neho nereagovať.
    Fakt nemám chuť, neustále niečo rozoberať. ;)

    ZOHAN, „Keď posudzuješ, tak miluj človeka a neviď chybu.“- Potom Ti nebude príspevok zmazaný.
    Keď dali cyborga vôbec po prvý raz testovať, rozdali zadarmo aj 36x LF4. Testoval som vtedy
    svojho cyborga práve na UVK, ale až so všetkými LF4 na palube, v stíhačkách a v petovi. A vyšlo
    to, spomínaným spôsobom. Plnil som vtedy misiu Za vším hledej piráta. Test dopadol úspešne.
    Akurát miesto 1 UVK, som takto postupne rupol až 3. - Aj keď to pre niekoho, pôsobí popletene.

    P.S.: MuadDib85[CZ], prepáč. Fakt som to tu, nemusel rozoberať. Ale nakoľko chcel poznať pravdu.
    Tak som mu to, pre pokoj jeho duše, podrobne a vyčerpávajúco uviedol. Za OT sa ospravedlňujem.
    Vyrývanie do tejto témy, veľmi jasne a rozhodne, nepatrí. Ak sa na to opýta slušne, odpoviem. ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/5/18
  7. 1980milan

    1980milan User

    radiť ti nebudem skôr ti poviem môj názor je ťažke vratiť sa do tak rozbehnutého vlaku neviem ako dlho si nehral ale pribudlo vela noviniek ktore ak by si mal konkurovať alebo sa priblížiť tým ktorý sú tu od začiatku je bez velkeho obnosu urídia nemožne :) za seba hovorím ja by som už nezačinal pre mna je to už len strielačka ktorú po 10 rokoch hrám len z nostalgie to samozrejme neznamena ze ta chcem odradiť :)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - zmazany ti bol prispevok z dovodu OT.

    Hrac ziadal o rady, nepotrebuje citat ako sa medzi sebou hadate, cize ak dalsie prispevky nebudu tykajuce sa temy, tak budu zmazane.

    Denethor_cs - v prvom rade odporucam prihlasit sa 25-krat za mesiac na hernu mapu, kvoli ziskaniu vsetkych predmetov z kalendara. Aj tam sa da ziskat vybava, municia a ine predmety.
    Samozrejme treba plnit ulohy, pretoze tam ziskavas uridium a BS na dalsie levely a s tym spojene odomknutie novych uloh + nejake predmety do vybavy a podobne.
    Z bran by som odporucil robit najskor Zety na full havoc v nedelu, kedy je dvojnasobna odmena. Vdaka full havocom budes mat vyssi dmg na tazkej konfe(kde budes mat v stihackach lasery). Okrem toho budes mat dost vela logdiskov a zelenych klucov na bedne, ktore mozes otvarat pocas akcie na Zeus(ked su zlate bedne na mape), aby ti padali dieliky nie len na apis, ale aj zeus stihacku.
    Po dosiahnuti full havoc by som sa sustredil na kappy na ziskanie fulll herkules. Tiez ich rob v nedelu, aby si ich ziskaval po 2 ks.
    Ako nahle budes mat 10 havocov a 10 herkulov, tak spravit branu kronos, aby si mohol potom zmontovat spartanov, ale s tym zacni, az budes mat dostatok krystalov rozvratu (2250).
    Po dosiahnuti tohto, co som ti napisal uz budes mat take skusenosti, ze aj sam budes vediet, co je pre teba vhodne ;)
    Lod mozes kludne pouzivat Solace, ktoru uz mas, pripadne ak chces, aby tvoja lod viac vydrzala a bola menej atraktivna pre lovcov, tak skus vydrazit spektrum. Sice ju uz nerfli, ale stale vydrzi ta lod najviac zo vsetkych lodi. Na brany pouzivam motyla(formacia) no na farmenie pouzivam vrtacku, kedze mam vacsi dmg a aj nejaku hodnotu stitu, co pri motylovi zial nie je, predsa len, keby na teba niekto vyskocil. Ale formacie a lode sa este budu upravovat dalsimi patchmi, tak sa to este moze zmenit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Arya

    Arya User

    Rad zde padlo více než dost, autor se sice již neozval, ale věřím, že je s odpověďmi spokojen a informace, které zde získal, využije. ;)

    Téma tedy uzamykám a přeji všem mnoho úspěchů ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.