tituly ve hře?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HEROBRINE, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Jedná se mi o přenosné tituly. Podle mě to nefunguje,jak má. Hráč má titul. Jiný hráč ho sestřelí a má jeho titul. Sestřelený hráč opraví na místě a sestřelí hráče, který tento titul má. Kouknu do síně slávy a titul má úplně někdo jiný, kdo není ani na stejné mapě. Je to podobné, jako s přebíráním npc jinými hráči.Je to drobnost, ale mrzí mě to.
    P.S. na cz1 má hráč jobíček titul: začátečník a má ho minimálně 14 dní a stále stejný čas 0d 2h 24 m- titul má aktuálně? nevím ,zda je to bug nebo titul nějak přenáší přez jinou loď?
    A nakonec perlička, že majitel titulu létá minimálně 2-4 hodiny denně,aniž by rupnul a jedno krásné ráno prostě titul nemá?
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  2. sтяapo

    sтяapo User

    kamo tie tituly som vyse roka nevidel :D ono nakoniec si myslim ze hraci co ich mali maju zablokovane ucty a tituly nikde .... ja som davno ziaden nevidel
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    strapo-kámo. Nevím na jakém serveru lítáš, ale já v poslední době na cz1 pár těch titulů měl v držení.Kolega pilot jen chtěl poukázat na to , že ne vždy to funguje tak, jak je to popsáno v bibli DO.
    Nemohl by se na tento malinkatý problém zaměřit nebo nahlásit na podporu nebo snad i nějak vyjádřit nějaký mod. nebo to mám napsat někam jinam i s výsledky připojení?
    děkuji
     
  4. Korben

    Korben User

    ZOHAN a HEROBRINE musím sa priznať , že tituly v hre je to posledné čo ma zaujíma a ani neviem či sa to dá nejak presne odsledovať. Nemáme žiadne informácie o tom, že by v tomto smere prišlo k nejakým zmenám. Skúsime sa na to pozrieť.
     
  5. sтяapo

    sтяapo User

    ZOHAN lietam na GE2 a tam je okollo 600 000 registrovanych uzivatelov ani si neviem predstavit kto by s toho mohol mat tych paru titulov...
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Já bych k tomu řekl jedno jediné. Zavedením úspěchů a následně možnosti názvu, je smysl titulů úplně pryč.

    Jinak řečeno, dnes může mít ,,skoro titul,, každá moucha na mapě.
     
    »vojta« a Korben tohle ocenili.
  7. .. zafod ma pravdu ze to stratilo zmysel..ja som si raz napriklad ani nevsimol ze som niekomu smajzol (prenosny) titul..:D..lebo ich je teraz tolko ze to viac menej ani nevnimam...len kamos ma nato upozornil ze mam zrovna jeden z tych starych prenosnych titulov..
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HEROBRINE - no ja som nedavno zostrelil hraca s titulom a ziskal som ho,ale potom som on prisiel,kedze po mne sli hraci(ako po údenom),aby ho ziskali,lebo pre niekoho su tituly asi cenne :rolleyes: Ale tiez sa pripojim k tomu,ze mat titul nie je vyhrou,pretoze skor po tebe idu hraci,aby ho ziskali a navyse ako aj Zafod pisal,tak dnes si hrac moze sam zvolit aky titul si da pomocou uspechov alebo za branu a uz to nie je to,co kedysi ;)

    Este nejake otazky k teme?
     
  9. Jo je to nanic. Mely ty tituly nejak odlisit, napr. jinou barvou nebo necim... Ale myslim, ze stale jsou pro hrace docela cenne. Dival jsem se na prehled titulu a mnoho hracu je melo treba 3 dny a vic a to nejsou nejake male ucty a taky nestojej jen na zakladne... :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Autor nereaguje tak si dovolím tému uzamknúť.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.