Totálny výpadok hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -HeJkO33-, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Z ničoho nič vypadla hra... len tak mi seklo herné okno a všetko ide len herné okno ani len načítať nechce.Spravil som údržbu, skúsil iný prehliadač a furt nič.
     
    zebrik12 tohle ocenil(a).
  2. iKo7

    iKo7 User

  3. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ale neni problém na mojej strane nedávaj rady keď mi nepomôžu :confused:
     
  4. iKo7

    iKo7 User

    A to vieš odkiaľ? Mne hra ide.. Takže problém bude na tvojej strane. Prečítaj si ešte Ako správne prispievať na fórum?. (Mne to je nanič, ale moderátorom by určite pomohol server a myslím že aj ID ;))
     
  5. *cyndo5*

    *cyndo5* User

    problem nieje na jeho strane problem má vyšše 1000 hracou nie len zo slovenska ale aj iny takze vopred hovorim ze chcel by som aby sa to riesilo uz to trva aspon 5 dni vkuse
     
  6. iKo7

    iKo7 User

    Ale server by sa vážne hodil.. CZ3 ide.. neviem ktorý nejde a tak ho nemôžem ani vyskúšať. Takže server? :)
     
  7. server GE6
     
  8. iKo7

    iKo7 User

    [​IMG]
    [​IMG]
    Aj stránka, aj hra mi funguje :) Takže pochybujem, že chyba je v BP. Aj keď to ja nemôžem vylúčiť. Ale myslím že keby bola chyba v BP, tak to oznámia. ;)
     
  9. 1000 ludi ma chybu ano... tebe to ide, ale ten problem netrva stale, skus chvilku hrať na ge6 a uvidiš že chyba naskoči

    ja som sa prihlasoval od 18:00 do 18:30, a teraz to ide.. ale verim tomu že dlho nie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/11/14
  10. iKo7

    iKo7 User

    Nepíš 2 posty za sebou, používaj tlačítko EDIT. Ak klikneš na červené písmo v mojej signatúre, dozvieš sa viac :) Ja teraz bohužiaľ nemám čas, aby som to skúšal, ale určite by si neklamal v prípade chyby, ja ti verím. Ale keď ešte BP nič neoznámilo, tak na fóre ti asi nikto nepomôže.
     
  11. tak to je supéééér, terza kým sa BP urači čosi robiť mý nebude hrať... užasné :confused:
     
  12. L.E.A.

    L.E.A. User

    Má pravdu,vypadáva aj GE1 npc zamrznú a zase sa to spustí
     
  13. zebrik12

    zebrik12 User

    taky mi to laguje. NPC se před tebou zastaví ani kliknout ho nemuzes. Stejne je to zajimavy. Hry typu LOL, WoW,WOT zadny lagy nemaj a na Darkorbitu je pořád nějaký problém. Buď to laguje nebo se nenacita hlavni stranka, nebo se nemuzes portnout... proste porad neco. To si BP asi timhle pristupem moc hracu neudrzi :/
     
  14. Leon

    Leon Guest

  15. GA5 taktiež monitorujem problémy s hrou doteraz to nerobilo
     
  16. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    iko velky odbornik ktory nikomu nepomoze a na darku ma liberatora no čávo z neho
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  17. Presne tak aj mne to raz ide a raz nejde.
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  18. iKo7

    iKo7 User

    -HeJkO33-, keby som ti nechcel pomôcť, tak tu vôbec nepíšem, to by si hádam mal vedieť. Liberatora nemám, keby si aspoň čítal niečo od nás miesto toho, ako tu spamuješ že ti nejde a ignoruješ našu snahu o pomoc, vedel by si určite viac. Ak mi chceš niečo povedať MIMO problému s výpadkom hry, tak mi to nepíš na fórum.

    K téme: Môj kamarát mi práve napísal, že mu tiež vypadla hra, takže problém je aj na CZ3 a myslím, že o malú chvíľu to spadne aj mne..

    EDIT: Takže práve mi ten kamarát napísal, že mu už znova ide takže neviem..
     
  19. nebude to koli tej trapošine čo ste riešili s futbalom?? :eek:
     
  20. iKo7 on asi narážel na to, že tvoříš v každém tématu nějakou "radu", ale té hře sám příliš ještě nerozumíš... Nicméně, je dobře, že se snažíš pomoci, nic proti tomu, ale hráči, kteří mají něco nalítáno už daleko lépe rozpoznají, co je ve hře normální a co už je takříkajíc nad limit. Poslední dobou je hra hodně nestabilní, problémy jsou, soudě dle příspěvků, na všech nebo alespoň na většině serverů. CZ1 mimochodem taky blbne, ale ještě se to dá, bylo to i horší :) Věřím, že se na odstranění problémů intenzivně pracuje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.