Návrhy Trade (Obchod medzi hráčmi) alebo klanový sklad

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●$•¥•Я•¥•Џ•$●, 4/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Akí máte názor na tonto návrh

  1. Áno som za

    48.0%
  2. Nie niesom za toto

    34.4%
  3. Som iba za TRADE

    7.2%
  4. Som iba za KLANOVÝ SKLAD

    5.6%
  5. Neviem posúdiť

    4.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Obchody jsou v dosti MMO RPG docela fajn, jenže tady by při momentálních předmětech nebyly zase tak užitečné. A to z jednoduchého důvodu. V ostatních MMO RPG se často vyskytuje výbava, která je obtížně sehnatelná, skoro až unikátní. Dá se dropovat třeba z NPC a je na to jen malá šance apod. Tady jsou veškeré unikátnosti řešeny maximálně tak LF-4kou, a té můžete mít "za chvíli" plnou loď. Kdyby třeba z Boss nebo Uber NPC byla nízká pravděpodobnost dropu nějaké "legendární" zbraně, pak by se třeba Krystalonský kanon tradeoval za 10 LF-3 :). Ale jinak by to asi nebylo tak úžasné, a hráči by nemohli být byznysmani :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: Nevím, zda mi to můžeš říct (aby to nebylo pro někoho zneužitelné), ale jak by na to mohli přijít? Za předpokladu, že dotyční nebudou blbci a skutečně se dohodnou jen v reálném světě, a na celém internetu o tom nebude ani ň.

    -Podle změny IP adresy? To snad může nastat i jindy (stěhování/změna např. kolej-domov/změna providera netu, atd...).
    -Změna MACu snad taky ne. Hardware se mění ještě rychleji a navíc to si snad prohlížečová hra nemůže vyžádat, nebo ano?.
    -Podle změny chování? To snad není nic prokazatelného.

    Peter_Quincy_Taggert: Mít za "chvíli" plnou loď LF4, to bych také rád :)
    Ale vážně. Mnoha lidem by to pomohlo. Ale asi až moc. To by skutečně - eště teď, když pro DO nejsou zrovna dobré časy (ať si kdo chce říká co chce) mohlo způsobit i prodělečnost hry.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- povedať ti to nemôžem a zostať v tej domnienke čo máš :) ako som povedal, tento návrh sa bude dať viac zneužiť ako využiť, nevidím dôvod to potom podporiť. Čo mám na účte som si všetko nahral, nikto mi žiadne lasery ani nič podobné neposlal.
     
  4. Peter_Quincy_Taggert: Mít za "chvíli" plnou loď LF4, to bych také rád :)
    [/quote]
    Promiň, neumím už udělat větší uvozovky :D. Bylo to myšleno tak, že v jiných hrách si prostě máš jeden "Super legendární epický dračí magický dlouhý meč", a máš ho jako jednu dobrou zbraň, ale LF-4 si prostě jen postupně skládáš do lodi :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: Neboj ucet prodavat nechci (stejne ted uz by zadnou hodnotu nemel), ale chapu, ze to nemuzes napsat - to by pak mohlo poslouzit pro nalezeni zpusonu jak to obejit. A dals mi dobry podnet: az budu chctit s DO definitivne skoncit, tak to vyzkousim (samozrejme bez penez) a pokud to tak je, aspon to bude definitivni a budu se venovat jen realnemu zivotu :)

    Napadlo me: neuvazoval BP o legalnim prodeji uctu - pres BP - urcite i s provizi pro BP. Myslim si, ze by to bylo dobre - ucty, ktere by jinak skoncily, by pokracovaly + provize + dalsi hraci (potencialni platici). Jasne mohlo by to odlakat novacky, ale reknete mi, kdo dnes zacne napr. na GE1, GE2? Mohlo by se to tykat i jen nekterych serveru (dele jedoucich - tam lide hodne konci a malo pribyvaji). Myslis, ze ma smysl, abych to poradne zpracoval a dal do navrhu, nebo je to jako vec primo neovlivnujici hru samotnou nesmysl?

    Peter_Quincy_Taggert: Me osobne by se to libilo i s temi LF3, LF4, ... Ono tam, co hraju, neni moc hracu. Pote co zrusili pld, tak trochu pribylo ale stejne - jinde to treba neplati.

    Tohle by nalakalo spoustu novacku. Ale bohuzel tim, ze by posunulo hranici placeni/neplaceni smerem k neplaceni a to by se BP nelibilo (ikdyz kdovi, zda by neziskali vic). Ale kazdopadne vice hracu by bylo dobre. A ty veci byly realne zaplaceny (pripadne zaplaceno za bedny), takze by se zmenilo jen to, ze misto u hracu, co je nepotrebuji, by byly u novych hracu, kterym se hodi. Ale to by uplne zvratilo dosavadni politiku placeni, takze je jasny, ze nema sanci (ikdyz po aukcich, treba ne :) ).
     
    Naposledy upraveno: 17/3/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- nezmysel to je, kedže miesto provízie môže mať BP plnú hodnotu sumy, ak je hráč nútený si účet založiť a urídium si do neho kúpi.

    Týmto ťa žiadam aby si prestal znehodnocovať vlákna a porušovať pravidlá čiastočným OT, v inej téme ti rád všetky otázky zodpoviem. Ďakujem za porozumenie.
     
  7. Sorry ale asi patríš medzi tých čo nemajú klan tak ta to naozaj s prepáčením se**. Tý čo ho nemajú nech si ho nájdu pretože v tejto hre je to dosť dôležité a myslím si že bez klanu tu asi málo kto postupuje smerom nahor. A ešte k tomu - asi tak isto nesúhlasíš aj s daňou v klane pretože je to tak isto zneužívanie, tak popros BP aby zrušili aj to. Nič v zlom len taká myšlienka. :);)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Mám klan a mam dane na 0 je to zbytočné a ja za to nemôžem že si závislí na klane.
    Asi nebudes velmi dobrý hráč keď to neuhráš bez klanu. ;-)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -friend-

    -friend- User

    Najlepšie by bolo keby hráči mohli tradovať až od určitého levelu (síce aj tu je možnosť zneužitia) napr. od lvl 13-15
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Zas jeden napad jak si hru ulehcit. Prijde me,ze uz nevite co vymyslet. Jen at si to kazdy pekne vybuduje od zacatku a z do konce sam. Myslim,ze hru mate ulechcenou az dost. Ti co hraji uz nejaky patek my daji za pravdu. A jak tu psal Kubino,akorad se to bude zneuzivat. Pak tu zas budete brecet,ze vas sundal hrac co ma odehrane 3h a kope 40k. Aha ted sem si vsiml,ze je to navrh starsiho data.:(
     
    bhagira22, -baghira2- a Foяmi tohle ocenili.
  11. jaroshot

    jaroshot User

    Trade:
    Tak o něčem takovém jsem taky už přemýšlel. Určitě by to chtělo nějaké výměny mezi hráči, ale musí se to udělat tak, aby se to nezneužilo. Tedy nastavit možnost směny s hráčem jen od nějakého levelu osobně bych zvolil level 18.

    Klanový sklad:
    No jako asi taky dobrý nápad, ale ještě víc zneužitelný než trade. Takže tady bych si to odpustil
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Jupiter33

    Jupiter33 User

    výměny mezi hráči se mi
    líbí přináší to výhody.Za mě ano
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. QX01

    QX01 User

    Tohle by byla jedna z věcí, která by úplně změnila DO a k hošímu. Přecejenom ve hře není pestrost itemů, aby to mělo význam a jediné o co by šlo by byly známosti.
    Ale může to být jen můj názor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ešte som nevidel aby BP malo v nejakej hre trade a dobre vedia prečo to tak je :)
     
    JIR-com, Jupiter33 a QX01 tohle ocenili.
  15. JIR-com

    JIR-com User

    Zpousta hráčů by zneužila ty kredity . Sklad dobrý nápad ale stejně kdyby toto schválilo 1 00000 lidí tak BP bude mít poslední slovo.
    PĚKNÉ ZPRACOVÁNÍ.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.