Transportný modul za urídium?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 6/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Čo myslíte?

  1. áno

    22 hlasy(ů)
    75.9%
  2. nie

    7 hlasy(ů)
    24.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Zdar, je to veľmi jednoduchý a dúfam ešte nenavrhnutý (kvôli duplikátu) návrh. Ide o transportný modul, ktorý posiela nielen Seprom do lode. Ide o to že určité množstvo kameňa sa posiela do lode určitý čas, pritom sa nezlacňuje Okamžitý Transport za Uridium. Takže môj návrh je, aby sa aj konečná cena za Uridium znižovala. Viem že cez Premium je to lacnejšie a skôr sa to pošle, lenže málo ľudí lieta s Premiom a koniec koncov, aj tak sa za to bude platiť.

    Čím viac sa blíži čas doručenia tým menej sa bude platiť urídia


    výhoda pre hráča: napríklad pri odhlásení nemusí čakať ešte pár minút, aby mohol si poslať ďalší náklad.
    výhoda pre klan: nevidím žiadnu
    výhoda pre BP: asi väčšia aktivita hráčov a samozrejme míňanie uridia hráčmi.



    nevýhoda pre hráča: platba uridiom, ale výhoda podľa mňa prevyšuje.

    nevýhoda pre klan: žiadna
    nevýhoda pre BP: žiadna, neverím že ľudia si kupujú premium len kvôli transportu surovín :)

    pozitívny dopad na hru
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je najrozumnejší návrh, aký som kedy videl v sekcii nápadov. Jednoznačne som za.
     
    bhagira22 a erik533 tohle ocenili.
  3. Nejsem si jistý, ale myslím že už jsem to někde viděl. To ale neznamená že bych tuto změnu neuvítal, za mě ano.
     
    bhagira22, -baghira2- a erik533 tohle ocenili.
  4. Drift1

    Drift1 User

    K čemu vám to bude když stejně budete čekat na to až se vám suroviny ve sklabu vyrobí?..nechal bych to tak.
     
    bhagira22, -baghira2- a erik533 tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.