Podpora Trestání hráčů za pushing.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pyяø•uиsтøppαblє, 19/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíte si, že trestání hráčů je spravedlivé?

  1. Ano.

  2. Občas je to dost zvláštní.

  3. Ne.

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes jsem byl po přihlášení do hry velmi znepokojen zjištěním, že hráč domino, který je na CZ1 vyhlášený svým střílením autopilotů ve velkých počtech, a který byl zabanován za porušení VOP v podobě pushingu, nedostal žádný odpočet a dle jeho slov dokonce dostal kompenzaci v podobě 100% boosterů na BZ a čest. Zajímalo by mě, jak k tomuto faktu přijdou hráči, co se striktně drží pravidel a za "odměnu" jsou znevýhodněni oproti hráčům, co tyto pravidla úmyslně porušují. S vědomím, že česká podpora již banovala za mnohem méně a není schopna pomoci hráčům, kterým byly restartovány téměř dokončené úkoly, včetně úkolu, u kterého se domino dopustil pushingu, se musím ptát. To opravdu u české podpory vyhrávají známosti nad spravedlností?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pyяø•uиsтøppαblє - je jedno koho hrac striela, ak raz ma strasne vela odstrelov tych istych hracov, tak je to pushing a za to musi niest nasledky. Neznalost v tomto pripade neospravedlnuje. Pozriem sa na toto a rucim, ze ak niekto porusi pravidla, trest ho neminie a nech si pre mna zamna pozna aj majitela BP. Pravidla maju platit pre kazdeho rovnako.
     
    *pursuer*, -baghira2- a Juráás tohle ocenili.
  3. Tento konkrétní hráč, před spojením serverů, odstřelil jednoho hráče třeba 100x za noc. Vím to, protože jsem s ním byl v klanu a doslova se tím chlubil. Na začátku listopadu tímto stylem ukončil úkol na 10 000lodí a dostal ban. Vypadalo to, že na něj konečně došlo. No, očividně jsem se mýlil, když po uplynutí banu má pořád stejně BZ a cti a ještě k tomu kompenzační boostery. Zajímavostí pro mě je, že minimálně dva členové jeho aliance (z bývalé CZ1) jsou zároveň i členy české podpory.
     
  4. Korben

    Korben User

    Máš dôkaz že tomu tak je a že by hráčovi bolo nadržiavané? Lebo ja mám úplne iné informácie. o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben dobře víš, že toto jsou vaše interní záležitosti, takže žádný důkaz neexistuje a pokud ano, nebude z vaší strany akceptován, protože facebook ani teamspeak není považován za důkaz. Týden před jeho zabanováním minimálně hodinu v kuse a opakovaně střílel dokola se opravující loď na portě a na základě toho byl nahlášen. Dostal ban a tedy z vaší strany bylo zjištěno, že k nějakému porušení VOP došlo, protože si jsem zcela jistý, že jen pro srandu nebanujete. Ban měl celých 14 dní a po odbanování měl stejný počet bz a cti, takže k žádnému odpočtu nedošlo. Navíc dostal kompenzační boostery. Další zajímavostí je, že přibližně půl roku zpátky dostal jiný hráč ban a odpočet za to, že 34 krát sestřelil autopilota a z vaší strany mu bylo řečeno, že moc dobře věděl co dělá a ban má oprávněný. V tuto dobu byl Domino ještě u nás v klanu a na tuto věc reagoval tak, že se odpočtu za pushing nebojí, a že si jednoho hráče sestřelí třeba 100krát. Tímto stylem splnil celý úkol, takže zde nastává otázka. Buď je domino nesvéprávný a nevěděl co dělá, a nebo zde přišli na řadu zde mnou zmiňované známosti. Pokud máš úplně jiné informace, tak se rád dozvím něco nového.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak hlavně nám tu neplakinkej. Předlož nám tu důkazy svých tvrzení a přestaň věřit věcem, co ti nakukají ti tvoji kamarádi na ts.
    Když ho nahlásilo 20 SS, tak by tam mělo být na podpoře 20 tiketů a je zajímavé, že se dostávají bany v noci?
    Takže systém na pushing funguje, ale můj jiný účet zabíjí jednoho hráče celou noc opakovaně a ban nemá. Jo to jsou ty známosti.
    Zajímavé je, že já ten úkol nemám ještě hotový, když máme takové známosti.:rolleyes::oops::rolleyes:

    Pyro napsal :
    Tak to je i pro mne zajímavá informace. Tipnu si : Belgam a Gahan?
    Kucí, je to jen hra a my máme v BP Babiše v hnízdečku.:p:p:p
    Dále jsi napsal :
    To ti nakukal kdo? česká podpora zabanovala Domina, nebo systém?
    Jistý si můžeš být, ale v ruce nemáš nic a poslouchat na ts ti nepomůže ty důkazy si sehnat.
    Co řeknu, to sedí, ale nechtěl bych sedět za to, co jsem na ts řekl.
    Dále jsi napsal :
    Ty jsi byl u toho, když se to stalo? Čí to byl účet?
    A to, co dělají členové vašeho klanu pro získání větší hodnosti, taky není zrovna kóšer, ale taky nemám rád hráče, co nedodržují VOP, takže vám fandím a nejmenovaný předešlý šéfgenerál mmo to asi taky neřeší.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/18
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pyяø•uиsтøppαblє - este stale si myslis, ze dotycna osoba ma v time znamosti? :) Ako som pisal, rucim za to, ze kto porusuje pravidla, tak trest ho neminie ;) (Samozrejme len v ramci kompetencii)
     
  8. Podla toho co tu pisal Pyro tu je na kazdeho hraca brany iny meter. Jeden dostane ban, druhy ho nedostane.
    A aj za to ze napushingoval tisice lodi, mate to tam cierne na bielom a ako bonus mu niekto pripise 100 % boostery na BZ a Cest ?
    A ziadny odpocet ?
    Kde je ta vyrovnanost potom ?
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  9. Punisher upřímně mi chvíli trvalo, než jsem přišel na to, kam tím míříš :D Takže ti děkuji za pomoc a omlouvám se tobě,Korbenovi a všem ostatním, které jsem tímto neprávem obvinil, za své agresivní jednání. :) Myslím si, že se toto vlákno může uzavřít a ještě jednou ti děkuji, že i přes to, jak jsem to napsal, jsi vše znovu prověřil.
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  10. je to smutne i kdyz v obycejne hre se musi podvadet ruzne obchazeni atd kdyz se nad tim zamyslim proc to ty doticny delaji napadava vas neco? me ne
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak já jsem to třeba nepochopil. Spíše mi to tu připadá jako vynášení informací z týmu?
    Odkud víte jestli má boostery nebo nemá?
     
  12. Y*o*D*i*A*k* osobně bych za podvádění zavedl tresty jako při spacecupu (tj. 70% BZ a cti, 90% munice) a spousta lidí by si to 2x rozmyslela :) Už jen doufám, že časem dojde i na ty botery a děti co lítají s autoklikem a budu spokojen.
     
  13. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Tak to asi nebudeš spokojný nikdy.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pyяø•uиsтøppαblє - chapeme, ze tebou lomcovali emocie, ale staci upozornit a dostavi sa odozva ;)
    ZOHAN - koho tym myslis, ze vynasa informacie?
    Y*o*D*i*A*k* - vacsina podvadza preto, aby nadobudli nieco rychlejsie ako ostatni a myslia si, ze im na to nikto nepride.
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Zohane ale ale ... vynaseni informace ?
    Hrajem bez chatu, otvorim ho parkrat do dna. No a prave ked som ho otvoril, Domino pisal, ze nedostal odpocet a ze mu dali kompenzacne boostery tj. 100% BZ a cest.
    Takze ja to vynaseni informace nenazyvam, ked to priznal sam Domino na chate pred vsetkymi.
    A hadam ti neusla taka informacia, ked sam hrajes s otvorenym chatom neustale.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Trogl napsal :
    Tak já hraji 24 hodin denně a 25 hodin denně čtu výlevy dětí na chatu? Samozřejmě, to, co se objeví na chatu je pravda a lhát se nemá.

    Punishere? Až Pyro vysvětlí a dokáže pravdivost svých tvrzení v této větě :
    Potom jsem ochoten s tebou pokecat na ts, tady to řešit nelze. Samozřejmě důkazy nemám, ale dějou se v týmu občas zajímavé věci někdy a hráči znají zajímavé údaje o cizích účtech.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - mozes podat podnet na podporu hry na presetrenie. Vynasanie intrenych informacii clenmi timu je vazna vec.

    To, ze je niekto clenom klanu alebo aliancie s clenmi timu by nemalo mat vplyv na objektivne hodnotenie pri dodrziavani pravidiel. Pravidla maju platit pre kazdeho narovnako bezohladu na to kto to je alebo koho pozna.
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  18. To je jedno úplně co tu je zase další naklíváčka apod... pushing a to jsou maličkosti...Ale zakažte ty naklívačky... tohle nemá cen

    ještě že to hraju jen do roku 2018...polovina serveru zaplý autolock...a pushing nahlašujte někoho kdo mě sundá 5x s nakliváčkou nemá to cenu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Bambino

    Bambino User

    pyro zaujímavá otázka.Myslíte si že je trestanie hráčou spravodlivé?Dal som nie,pretože keby bolo tak by tu toho tolko nebolo.Je to skor výsmech spravedlivosti do tváre ako keby som bol odsudený,vypočujem si rozsudok a beham si dalej a sudcouvi ešte v civile flusnem do tvare asi takto sa tí ludia cítia trestoprávne ranitelný,ranený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze dlho nik neprispel do diskusie, tak si ju dovolim uzatvorit.

    LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.