Trestný čin (hrubé vyhrážky)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem zipo.no1, 16/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zipo.no1

    zipo.no1 User

    Dobrý večer dňa 16.3. približne okolo 22:00 sa mi na serveri Globálna Európa 4 začal veľmi hrubým spôsobom vyhrážať nejaký mladík že si ma nájde a pod. Nezaujíma ma teraz či je povolené darovať niekomu účet pre mna za mna menovaný účet kľudne zablokujte táto hra ma nezaujíma ide mi o to aby sa nejakým spôsobom zistilo kto sa mi ide vyhrážať aby som mohol vykonať náležité právne kroky dúfam že to chápete a budete mi v danej veci nápomocný vďaka. Prikladám náhľad z chatu.

    http://imageshack.com/a/img833/4778/16lh.jpg
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Toto je fórum hry, právne kroky prosím veď cez políciu a následne súdny systém. Inak údaje ako adresu či podobne ti o hráčovi poskytovateľ hry vydať nemôže.

    Tu môžeš docieliť len ban pre hráča => Jak nahlásit hráče na chatu
     
  3. robocoop

    robocoop User

    a pokud trestní oznámení podá tak bigpoint policii ty údaje o hráči už dát musí že?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    robocoop - toto je forum hry,ci pravnicka poradna? To musi ist na policiu a tam sa dozvie co a ako.
     
  5. Korben

    Korben User

    robocoop Ak si údaje vyžiada polícia tak BP im určite vydá údaje ktoré má. Polícia určite vie ako má postupovať.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor uz viac nereagoval na temu,tak si ju dovolim uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.