Tři opičky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 10/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Znám sošku tří opiček. Jedna si zakrývá oči, druhá si zakrývá uši a třetí si zakrývá ústa.

    Problém ale asi nevyřeším tím, že o něm nebudu mluvit, nebudu se snažit jej vidět a hlavně se o něm nebudu snažit nic slyšet.

    O jakém problému mluvím vám nesmím prozradit, protože mi hrozí minimálně jednodenní ban.

    Pro lidi, kteří až do teď oceňovali mé příspěvky mám zprávu, sejdeme se na anglickém fóru :D.
     
  2. GORMO

    GORMO User

    Botusery nevyresis ani tim, ze o nich budes psat :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Třeba jsem myslel svou závislost na hře :eek::D a poslední dobou i na fóru :oops:.
     
  4. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Horúčava ? :D Nováčik nie si a určite dobre vieš že písať o niečom čo nevyriešime , je zbytočné. Aj spravodlivosť má zakryté oči , ale na každého raz príde. ;)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - na takych hracov je systemova kontrola.Nuz vesmir je rozpinavy,tak nie je lahke pochytat vsetkych nepoctivcov. :) Ale radim hrat kazdemu poctivo,pretoze nepoctivec trpne pri kazdom prihlaseni na ucet,ci ho system neprichyti a moze to prerast do zaludocnych potiazov z toho stresu,takze by som to uz z hladiska zdravia neriskoval,nie len straty uctu ;)

    Systémové řešení podpůrných programů
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Pravidla už více méně znám. A co jsem neznal, jsme si vysvětlili za pochodu :D, ale kdo to neví dnes, nebude to vědět ani zítra, prostě nečte. Tím, že se zakáže zakázané se těch příspěvků od neznalých nezbavíte. No, alespoň je určena trestní sazba: od 1 dne ban do :D
     
  7. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Tak isto dávame ban za to ak prispievateľ fóra zmaže tému do ktorej už prispieval moderátor. Možno si si aj všimol, ale nie vždy dostane hráč ban. Najprv upozorníme a vložíme odkaz na pravidlá. Toto pravidlo bolo aj na starom fóre, tak že to nieje žiadna novinka a mnoho hráčov o tom vie.;)
     
  8. Korben, už mě trochu znáš, jsem rád, že to vidíš takto. :D Kdyby mi ujela klávesnice... Ok, téma vyčerpáno, za mě možno uzavřít, než tu budou OT.

    A děkuji všem přispěvatelům.
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak diskusia v slušnej forme mi nerobí žiadny problém :)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.