Trocha vzpomínek a nostalgie pro všechny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem oops.eu, 3/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Karlosray

    Karlosray User

    jen nechapu proč ty logdisky nedavaji do kalendaře nekdy tam maji takove hovadiny třeba lf3 tu už tam ani davat nemusí ne ,ale žadny logdisk tam nikdy nebyl to si ty logdisky socní pro sebe nebo co se deje dejte do kalendaře ty logdisky sakra už ,když si mame kupovat logdisky tak je zlevnete když už je nedostavame
     
  2. Spectrum

    Spectrum User

    Logdisky si môžeš napríklad získať cez denne misie... a stejnak z toho kalendára bolo pár logdiskov.. ked už maš profil pilota trošku rozostavaný tak ti treba aj 2K+ logiskov na to aby si mohol mať další bod, to sa chceš kolko prihlasovať ? Pokial to hráš tak ta par logiskov nespasí pokial to nehraš tak tých pár logiskov ti takmer nič nepomôže...
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Marně si lámu hlavu, proč jsem kdysi ty logdisky tak urputně sháněl a už jsem na to přišel.
    Abych jich měl hodně!
    [​IMG]
    A teď nevím, co s nima.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ja to tlacim do techov, ale ubudne tak par desiatok a cez vikend pride par stovak. BP by mohlo vymysliet nieco na LD, kedze dost hracov ich maju mraky.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Niekto ich má ako mraky a niekto ako ja, by ich práveže ocenil.

    Na GE7, GE5, GA2 a US3 som minul 60 000 urka len na 200 LD. A nestačí to.

    Tie doby minulé, keď za 5x prihlasovanie a viac: padalo 1x LD, 1x ee a 200 Ur., boli lepšie.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/19
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - co si to urko neminul radsej za zetu? V nedelu z nej mas 100 LD, odmena v ucku, 50 klucov na bedne, z ktorych mozes ziskat dalsie LD a z tych uber NPC v poslednom kole obcas padnu tiez LD ako aj z Devourera. Myslis, zeby ti bolo lepsie cakat rok na 365 LD?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher áno, vtedy to bolo lepšie čakať, celý rok na 365 LD. Než ako je tomu teraz.

    Na druhej strane mám málo ee, ktorú si sporím z mesiaca na mesiac. A je mi ľúto vyhodiť 60 000 ur., za postavenie Zety.
    Získať tých 111 dielov na zetu, vôbec nie je jednoduché.

    To skôr som včera pochopil, že je lepšie si v hre zahrať, postrieľať mnoho kristallonov,
    potom postupne nahnať viac ako 60 000 Ur. a až potom si môžem dovoliť, ďalších 200 LD.
     
  8. Perňa

    Perňa User

    -baghira2-

    Nejlepší postup jak získat logdisky pokud na to máš čas a trošku peněz je mít premium, slevák a dělat o víkendu brány Alpha, Beta, Gamma. Pokud to děláš rozumně tak se na tom nedá prodělat uridium, já na tom za víkend vydělám i 300 000 a více a logdisků mi to udělá kolem 1200. Kupovat logdisky v dnešní době je naprosto zbytečné i pro začátečníka. Buď dělat A,B,G nebo Zety.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Perňa Dík za radu. Popřemýšlím o tom, do budoucna.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - alebo si vezmi ulohu na uber NPC a z nich obcas tiez padaju LD. Ale myslim, ze novy kalendar je lepsi ovela nez tie odmeny co boli predtym, pretoze 6k ucka mesacne mam za par minut zarobenych, 30 LD mam tiez hned z bran. Teraz sa da ziskat obcas nejaka muni, boostre, laser a tak, co ma vacsiu hodnotu ako to co bolo predtym.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher To je síce, všetko veľmi pekné a pravda.
    Akurát: som na uber npc, úplne zabudol.

    Uber mordony mám rád: ak z nich padnú LD a potrebné urko.
    Akurát je potrebné, dať si na tejto PvP mape pozor, na nepriateľských hráčov.

    Ani nový kalendár nie je na zahodenie: ak sú v ňom zelené kľúče koristi, z ktorých tiež padajú LD.
    Budem si popritom zostreľovať VK a BVK, urko z nich sa hodí ako na brány, tak na to, aby mi nechýbalo.

    P.S.: Vďaka všetkým za potrebné rady.
     
  12. siux

    siux User

    Staré DO bylo hodně dobré, ale kdyby nebyly takové novinky, hráli by jste to ? Rozhodně si myslím, že ne, protože by jste dosáhli určitého maxima a nebylo by kam postupovcat. Takže zavzpomínat je super, ale určitý vývoj je třeba.

    S pozdravem,
    Siux.
     
    baghira2222222 tohle ocenil(a).
  13. pecko

    pecko User

    tak kto nehral staré DO nemôže oceniť LEONOV :)
     
    Naposledy upraveno: 8/8/19
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    Kolegovia pekne nazory,lenze pre mna je tych noviniek a zlepseni trosku moc a zacal som sa v nich nejako stracat.Nuz som uz starsi clovek a samozrejme na mojom nazore nijako nezalezi,ale stare DO mi nejako viac vyhovovalo.Len lovit si a boxikovat som vydrzal cele hodiny a teraz zahram sotva 2 hodky za tyzden.Je pravda ze hra potrebuje vyvoj a smer a kazdemu sa vyhoviet neda a nijako sa na vyvojarov nezlostim,len som stratil krok
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - praveze na rozdiel od niektorych hier je to este slaby odvar by som povedal. Inde musis chodit raidy aj mesiace, aby ti padlo, co potrebujes alebo musis chodit sam a ponkovat strasne vela veci a zasa su to mesiace. Na DO to ide praveze hrozne rychlo a nie je tu zas tak vela veci.. jeden druh stitov v podstate a jeden druh naj laserov. Ziadne kombinacie, sety ani nic, to je slabota bo hrac skoro nemusi uvazovat, co dat do lode.
     
  16. *SATKO*

    *SATKO* User

    No ine podobne hry nehram,ale zober si len lasery-hrac chcel full LF3,bola to dost fuška,potom LF4 dalsia fuska,ledva som upgradol na 16 lvl nabehly vylepsene magma,hyper atd,dalsi zhon,ledva som ziskal full magmadrill nabehol prometheus a rôzne vzlepsenia ani uz nwm co vsetko mozne o inych upgradoch ani nehovorim a vcelku skvelu fulku co mam da borec z pvp na tri rany dole.Odstrely ma nemrzia,beriem to ako som uz pisal-stratil som krok
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ber si to tak, ze to hraju aj taki ludia, co tu hru priam zeru a taki nemal problem s vybavou takmer hned. Pokial su to sviatocni hraci, tak jasne, ze sa velmi pomaly posuvaju hore, ale ked to niekto pravidelne hrava a obetuje tomu viac casu, tak sa vypracuje az prilis rychlo. Ziadny faktor nahody tu nie je ako v inych hrach aj od BP, kedy proste bud alebo, co ti padne.
     
  18. Perňa

    Perňa User

    Ano, moc na kombinování toho v této hře není, ale zapomněl jsi dodat jednu věc. Jakmile v jiné hře uděláš různé sety apod a uděláš si tam full výbavu, tak už tě nic neomezuje, jednoduše řečeno, tam neexistuje žádná munice, kterou musíš platit, samotný combat v té hře tě nestojí nic a pokud ano, tak minimum, tady je to věčný boj s tím aby měl člověk x4, RSB, EMP, ISH a v řádech měsíců pokud člověk aktivně loví, to je mnohem víc účka než to co hráč vynaložil do výbavy.
     
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    suhlas,udrzat krok je dost tazko,vecny boj.Na nahodu neverim
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Perňa - akoby nie? :) Hned hra DSO tiez od BP, musis si tam zaobstarat municiu a este narocnejsim sposobom ako v DO by som povedal. Ono problem je aj ten, ze hraci nedokazu setrit muni, niektorym sa proste nechce strielat branu x2,x3 alebo kaminou, ale rubu si to to s x4 a potom na chate vypisuju, ze nemaju muni :rolleyes: Poznam vela takych hracov, ja si viem usetrit muni, lebo ju minam s rozumom. A nie, ze nou strielam pomaly aj lordakie :D CO sa tyka ISH, tak robit brany a hned su, pripadne drazit miny, EMP sa da aj zmontovat uz.