Návrhy Tutoriál pro všechny...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 29/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste tuhle drobnost absolvovat?

  1. Ano

    54.1%
  2. Je mi to jedno

    21.6%
  3. Ne (Proč)

    24.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Dobrý den,
    přišel jsem s návrhem. Projížděl jsem úspěchy a všiml si, že nemám dokončený tutoriál. A tak mě napadlo.
    Hráči kteří ho nemají hotový (je to důvod toho že založili účet dříve než byl tutorial k dispozici) a nejde tudíž splnit tak by se jim objevil port na x-1 umístění bych nechal na BP. Aby ho mohli absolvovat a získali tento jeden úspěch.

    Výhody: ti co to nemají si to splní a třeba budou brzy první co budou mít 100% úspěchů
    Nevýhody: trocha programování, ale pokud jste dobrý programátor (a věřím že v BP jsou) tak není problém napsat příkaz kdo ma učet starší než vznik tutorialu tak se mu tutorial objeví.

    Dopad: nulový

    Snad jsem nic nezapoměl ;-)
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    On je problem ze si ho nedokonci uz nikdo,kdyz ani pro novacky uz neni. Proste to musis brat tak ze nektere uspechy neudelas.
     
  3. Teď je určitě k dispozici nějaký tutoriál, ale nevím jak je to s úspěchy. Každopádně za něj dostanete asi 15k U na ruku a k tomu další věci. Dohromady to je v hodnotě asi tak 60-65k U (15k U, 3× lf-3, bo-2 + pár GEN-7900) a k tomu měsíc prémia. Bylo by fajn kdyby si mohly hráči co mají účet z dřívějška splnit nějakých pár úkolů lehce ztížených podle levelu a dostaly za to třeba aspoň kolem 50k uridia (protože lf-3 a bo-2 už by mohli mít plno) a týden prémia.
     
  4. KRДKEN

    KRДKEN User

  5. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den,
    spíše bych navrhoval úplné zrušení tohoto titulu. Bylo by to řekněme lehčí.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  6. Crystal

    Crystal User

    akoze nazvem to takto, uz fakt nemate co robit ze tu taku hlupost riesite?

    uspechy nesplni nikto nikdy vsetky, su tam akciove ktore uz skoncili, alebo lvl 25...zatial ho maju len 2 hraci celosvetovo....cize neviem co riesite ajtak ich nikdy nedate vsetky :)

    za mna nie uplna zbytocnost
     
  7. Já bych úspěchy taky neřešil. Řešil bych jen těch 60k U jak jsem psal. Ale pokud by chtěl mít někdo všechny, a všechny by byly teoreticky splnitelné, stačilo by si jen věřit ;). A někdy v roce dvatisícebambilion :rolleyes: by všichni hráči oslavovali a opěvovali toho, kdo by je všechny měl jako první :D.
     
    Naposledy upraveno: 29/3/14
  8. Zafod

    Zafod User

    Osobně bych zrušil úplně celé úspěchy a hlavně s tím zavedené tituly. Titul byla věc, kterou si hráč musel zasloužit a nebylo vůbec jednoduché ho získat.

    Abych moc neodbočoval od tématu, jestli mám o jeden úspěch víc nebo míň je mi úplně putna. Uridium kvůli tomu levnější nebude.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.

    To myslíte vážne, že riešite niečo, z čoho nič nie je? To už má väčší význam hnať sa za hodnosťou ako riešiť achievementy.
     
  10. Já jsem spíš pro, aby si každý hráč mohl splnit úkolovou řadu, kterou mají nynější nováčci .. :)
    A o titul mi vůbec nejde .. spíš o to abych si moh říct "Mám splněný všechny úkoly" a samozřejmě taky o odměny :D
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Ktorému zo slov "tutoriál už neexistuje" nechápete? Skúste si založiť nový server aby ste to videli, okamžite ste na x-1 a plníte úlohy od NYX, ktorá vám dá postupne loď, nejakú tú výbavu a podobne.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hector - keby sa BP rozhodlo,ze to umozni splnit hracom,co tutorial nemali k dispozicii,tak by to uz urobili.Proste tento uspech mohli ziskat len novi hraci aj to len po urcitu dobu,kedze po novom uz nie je tutorial.Tak ako niektore uspechy sa daju ziskat len v urcity cas,aj toto malo svoje obmedzenia a hraci registrovani pred zavedenim tuto moznost nemali,ale myslim si,ze to nie je nejaka velka strata.Uspechov k dispozici pocas roznych sutazii a podobne bude este strasne vela ;)

    Pripadne ak autor uvazuje o uzamknuti navrhu,ktory uz v podstate nema zmysel,tak nech da vediet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.