Návrhy UBA - odpočet času při odhlášení soupeře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PaiMei, 21/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte se zkrácením doby odpočtu při odpojení soupeře?

Anketa uzavřena 18/9/15.
  1. Ano

    100.0%
  2. Ne

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ano, s výhradou (uveďte prosím v komentářích)

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PaiMei

    PaiMei User

    Zdravím,

    toto je myslím můj první návrh a týká se UBA a odpočtů časů.

    Vím, že nějaké návrhy na zkrácení odpočtu byly, tento návrh se ale netýká odpočtu při startu (tam je prostor k opravě), ale k odpočtu času v případě, že se hráč odhlásí po první prohrané hře.
    Teď bývalou TA udělali atraktivnější, no toto kazí celkový dojem ze hry.
    Jde o to, že se mě často stává, že soupeř dostane takový klepec v první partii, že do druhé vůbec nenastoupí, prostě zavře okno. A hráč tam musí stát 90 vteřin.
    Když jedete desítky duelů denně a stane se vám to 10-20x za den, je to vlastně trest.

    Chápu, že někomu může spadnout net, měl by tedy být prostor pro opětovné přihlášení do hry, otázkou je, zda 90 vteřin není přepych. Z těch spousty případů se mě stalo dvakrát, že se hráč vrátil.

    Navrhuji tedy zkrácení času při odpojení jednoho ze soupeřů na 30 vteřin. Výsledkem bude zrychlení hry, možnost jít do více duelů.

    1. Pozitiva pro:
    - hráče: ubude otravného čekání, které hráč nezavinil
    - klan: bez výhod
    - BP: zrychlení duelů, tím pádem vyšší počet her

    2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost
    - předpokládám, že na vyváženost a hratelnost to bude mít vliv minimální

    3. Negativa pro:
    - hráče: bez negativ
    - klan: bez negativ
    - BP: bez negativ (neovlivňuje nákupy, zisk apod.)
     
    bhagira22, -baghira2- a sufuzky tohle ocenili.
  2. Filthy16

    Filthy16 User

    Určitě podporuji tento návrh , právě teď sedím v TA , a odpočítává mi to hezky 90 sekund hehe :D. Avšak problém je v tom , že tenhle radši nenastoupil ani do prvního kola , takže si tu užívám tolik času sám , ale zpět k návrhu. Je fakt že po 1000 duelech v UBA už mám fakt dost nervíky z těchto 90ti sekunďáků , takže dávám ANO a doufám že se tento návrh stane jednou realitou :).
     
    bhagira22, -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  3. sufuzky

    sufuzky User

    Pekny navrh, dufam že odstupom času tento navrh bude aplikovaný do hry :) ked pred mesiacom odštartovala nová TA tak som na 3 hodiny zaliezol do TA odskušať zopar duelov a s toho 1/3 času som len čakal kým ubehne 90 sekund :( . 90 sekund hlavne ked obidva dueli musím odpočivať tak sa mi zda celu večnosť...
     
    bhagira22, -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  4. PaiMei

    PaiMei User

    Díky za podporu, pravdou je, že v extrémním případě to můžou být 4,5 minuty. 30vt při odkliknutí boj, 30vt příprava na první duel, když se ti hráč odhlásí (třeba z důvodů, že tě zná, prohrál s tebou více duelů a pamatuje si tě), je to 90vt., pak 30vt. čekání na druhý duel a 90vt. odpočet na konec. Toto se mě už stalo. Chápu ale, že pro hráče, kteří si zkusí pár duelů to nehraje roli a jde svým způsobem o ulehčení pro hráče, kteří do UBA chodí často. Za těch zhruba 360 duelů tento měsíc se mě stalo snad jenom dvakrát, že se hráč vrátil během 90vt. odpočtu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.