UBA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |||EVUL-TURK|||, 16/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    SSCUltimateAero, Ako môžeš vidieť, tak pod mojím avatarom je napísané Game Administrator a na tvojom účte som nebol, nepotrebujem to. Stačia mi záznamy.
    Tak že ako to je? Poznáš tých hráčov? Chceš ešte stále tvrdiť niečo o pár bugoch?
    Chceš mi niečo hovoriť o legendách, alebo o boterských legendách?
    Chceš ma ešte nazvať klamárom?

    V týme moderátorov som od roku 2011 a všeličo som preskákal. Pre mňa je legenda hráč ktorý je čistý, ktorý neklame, dokonca aj ten čo má nejaký vroubek, ale vie si to úprimne priznať, má u mňa väčšiu cenu, ako nejaký klamár a podvodník.
    Pre ma sú legendy moderátori, ktorý tu urobili kus práce, hráči ktorý aj napriek chybám v hre pomáhajú a spolupracujú a nie nejaké botky a podvodníci .;)

    Legendy robili niečo pre hru a pre hráčov, odpad botuje podvádza a ničí hru.

    Nikto tú nulu nehľadal na youtube a ak by si aspoň niečo vedel o moderátoroch, tak by si nenapísal podobnú hlúposť. My hru neprogramujeme a ani neopravujeme. Na to sú programátori v BP.
    Ktorý "jeho" účet máš na mysli? Ten na GE1? Alebo na CZ serveri? Toto je legenda, že vytrepe troch? Tak to máš dosť nízke priority.

    No nič je zbytočné mlátiť prázdnu slamu. Ty si sa vykecal, ja si idem urobiť svoju povinnosť.

    Pekný de prajem.;)
     
    Cruenta†Ultionem, -baghira2- a Borat tohle ocenili.
  2. 1. Nula si ty a nie neron
    2. Pozri si moje prispevky na fore a potom nieco hovor, nahodou dost hracom som tu pomohol zodpovedat ich dotaz
    3. Na GE1 ma neron full herkulrs a vie hrat 1 vs. 1 narozdiel od vas tak ticho !!
    4. Netvrdim ze nepoznam tie ucty ukaz mi prispevok v ktorom to tvrdim no davaj:rolleyes:
     
  3. Borat

    Borat User

    Nula si ty. Podvadzas v hre ty.
    Keď na to mám pozerať z pozície hráča tak na jednom danom servery mal fullku, ale keď som ho stretol tak za necelu minútu mi lestil port lebo bol už dosť špinavý. A k tej jeho fullke na ge1 radšej no comment.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Uz to tu bolo napisane vela krat, ze my hru neopravujeme. Je rozdiel medzi modmi/adminmi a developermi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prečo tu nadávaš a necháš sa ním vytáčať. Aj tak tomu tu nepomôžeš. Hádam to by už stačilo.
    Pochop to, snaží sa z Teba urobiť pajáca. Zdrž sa podobných vyjadrení, Prosím.
    Nakoľko, to k ničomu nevedie.

    Je to ako voda na mlyn. Jediné čo sa tým dá dosiahnúť je vojna vo forme flame príspevkov.
    Rozhodne to prehnal. Nestačilo by mu za to nadeliť len trestné body, aby sa z toho spamätal?
     
    Cruenta†Ultionem a Punisher tohle ocenili.
  6. Borat

    Borat User

    Kde nadávam? Pokiaľ myslíš to špinavý tak to bolo myslené na ten port ;)
     
  7. Korben

    Korben User

    To áno, ja nebotujem a ani som nebotoval. :D
    Tu si zabil všetky body, ktoré si mal.;)
    Tiež som mal od suseda porsche a tiež nebolo moje. ;)
    Ty radšej netvrdíš nič a ani nemôžeš, keďže si jediný kto ich šupe dole, tiež asi 1 vs 1. :D

    No myslím že v tejto OT téme nieje čo viac riešiť. Napísané bolo viac ako treba, tak že tému uzatváram.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.