Uber masakr

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Şмøkę●gãηja●ãиđ●FŁΎ™, 12/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Cruenta†Ultionem, asi áno. Ak si puntičkár a prepočítavaš v realite každý cent, tak v tejto hre prepočítavaš aj každý kredit.
    - No neviem ako Ty, ale mňa to baví. Keby si bol odborník na cicavce, tak by si prepočítaval aj ich systematiku. Sila zvyku...
     
  2. No zapomněli jsem dodat, že úkol uber - masakr je až od 22 levelu ;). Tudíž tak.
     
  3. Matt

    Matt User

    Môže mi to teda niekto vysvetliť? ... Je tá šanca 1: 1000 pravda? Skáčem už 3 dni v kuse a stále žiadna chyba, skúšam meniť lode a ani to nepomáha. Niekto mi hovoril že ma tam môže hodiť admin na tú mapu to asi tiež nebude pravda. A či je to len o šťastí tak by ma zaujímalo ako je možné že niekto tam skočí 3x a ja ani raz. :D
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Matt skúšaj to ďalej. Raz sa tam dostaneš, ak sa budeš o to, neúnavne snažiť.
    Áno je to o šťastí a šťastnej náhode. Hlavne to nevzdávaj. Raz sa tam dostaneš. ;)

    Áno, šanca je 1: 1000. Prajem príjemnú hru.
     
    marika a Matt tohle ocenili.
  5. Já to zkouším už půl roku a nic:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. MINNORIT

    MINNORIT User

    Skus preluskat YT su tam navodi ako sa dostat na ??? a aj od admina je tam videjko ako na to ;):)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. MINNORIT nemůžeš sem hodit link, nějak to nemůžu najít. Díky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nie su zial ziadne skratky, ako sa dostat na mapu ???. Jedina moznost je skakat a skusat to az kym sa to nepodari ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.