učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 15/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím dal jsem na emailu ze zvedavosti vyhledat jmena uctu na darku a poslat na ucet.. no naslo mi to muj davny ucet ale kdyz dam zmenit heslo protoze si ho nepamatuji proste mi nejde prihlasit nevite cim by to mohlo byt ? dalsi problem je ze pro komunikaci z podporou potřebuju ID ale to ja si nepamatuji a nejake pladby s toho uctu jsem taky nenasel takze mi asi neni pomoci ze ? :(
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    PLPolish-legion-FX: Píšeš něco o změně hesla, ale ta se dá provést až po přihlášení. Předpokládám, že jsi myslel zapomenuté heslo. Pokud ano, není mi z textu jasné, zda se ti podařilo poslat si email se zapomenutým heslem a zda ti došel, nebo problém byl již na začátku, když jsi si chtěl zaslat email z prokliku se zapomenutým heslem. Také nevím, zda jsi ten účet našel, že existuje (a máš tedy odkaz na profil), nebo ne.
     
  3. Takto normalne mi prisel email o zmene hesla tak jsem zmenil ale kamarad ten ucet hledal podle nicku a tvrdi ze tam je pry ban coz absolutne nwm za co :( napsal jsem na podporu uvidim jestli mi pomužou
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    PLPolish-legion-FX- Tu ti tvoj ucet nikto nenajde, bez udajov uz vobec nie...

    Ban moze riesit len podpora hry, v tomto musis komunikovat s nou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Ja len doplním, že musíš vedieť ID, alebo BIG číslo, bez toho ti konkrétny účet nevyhľadajú.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Dobry deň prosim vas nejde mi spustiť pladba cez psc (PAYSAFECARD) vie mi niekto poradiť dam pokračovať pladbu v PSC a naskoči mi novy list a je len bieli nič mi nenačita za odpoveď dakujem
     
  7. Zkoušel si platbu otevřit v jiném prohlížeči a promazat cache?
     
  8. «ŁΘ$Ŧ×MàйתγK» použij třeba ccleaner, a pokud budeš kupovat uridium a ne třeba disajn, počkej si na pátek od 19 hodin bývá MHH 4x,3x :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    «ŁΘ$Ŧ×MàйתγK»: Teď jsem to zkoušel a PSC mi funguje. Pokud ti nefunguje i nyní. Zkus promazat cache prohlížeče a zkus použít tuto platební metodu znovu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze hrac uz nenapisal, ci mu fungovala platobna metoda po predoslych radach, tak temu uzatvaram.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.