Ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem OuTPlaySs, 26/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. OuTPlaySs

    OuTPlaySs User

    Ahoj, Dark orbit jsem hral pred 2. roky ale po nejake dobe mne to prestalo bavit.
    Tak jsem ho chtel prodat ale okradl mne (jmeno neni dulezite) a ja nevim jak ho ziskat z5 vim podrobnosti a taky drivejsi heslo atd ale nevim jak ziskat nejaky dukazy. Tak mi prosim pomozte protoze si toho uctu fakt cenim byl jsem full elite goliath ale tedka asi uz ne :(
    Zabere vam to jen par minut aby jste mi pomohli tak prosim
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    No co na to říct snad jen ->
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OuTPlaySs - predaj uctu je hrube porusenie VOP.Nepis tu laskavo ako si cenis ucet,ked si ho chcel predat.To,ze ta okradli je len a len tvoja chyba a to musis riesit s policiou,kde to aj nahlasit mozes,my ti s tym nevieme pomoct.
     
  4. OuTPlaySs

    OuTPlaySs User

    Punishere a co jako mam policii rict ze mne nekdo okradl o herni ucet? a co oni s tim udelaji ano poslal jsem do toho 20k ale co oni udelaji?????
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Urobia to, že budú kontaktovať BP a účet sa zablokuje, ak ti ide o navrátenie to sa nedá docieliť.

    Btw. predaj je hrubé porušenie VOP, t.j. nakoľko je to smutné bohužiaľ nás to nezaujíma, nemal si robiť niečo, čím porušuješ VOP.
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Že by to řešili jako krádež???

    Nicméně pokud jsi chtěl prodat účet, sám si za to můžeš. Ani nevím proč ti to vadí, když už jsi vlastně dlouho nehrál a nebaví tě to...
     
  7. Korben

    Korben User

    OuTPlaySs Ja si svoj účet cením tak, že okrem mňa na ňom nikto nebol. Tak že tvoje cenenie účtu a pokus o predaj svedčí o niečom inom a ako my máme vedieť že si ten účet nepredal a teraz sa ho snažíš zablokovať ? Tak či tak , krádež sa má hlásiť na polícii, to ti už napísali aj kolegovia.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.