Účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem JackopCze, 13/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JackopCze

    JackopCze User

    Zdravím od Do jsem si dal takovou dlouhou pauzu a zapoměl jsem heslo od účtu, ale to není to nejhorší. Vím že si můžu zažádat o nové, ale nevím od toho účtu ani email. Jediné co vím je jméno a chci se proto zeptat jestli se dá zjistit na jakej email jsem ten účet měl. Děkuji za odpověď.
     
  2. jestliže nevíš ani e-mail,předpokládám, že účet asi není tvůj. Pokud se mýlím, tak promiň.
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    JackopCze A zkoušel jsi poslat heslo,a pak projít všechny emailový adresy,který máš?
     
  4. JackopCze

    JackopCze User

  5. Sentiero

    Sentiero User

    JackopCze Takže ti nic na žádný email nepřišlo?
    A jak dlouho jsi na tom účtu nebyl? Protože jestli ten účet byl dýl neaktivní tak je možný, že je smazaný
     
  6. JackopCze

    JackopCze User

    -»MaĐ_Rottw€ile®«- a na učtu jsem nehral snad pul roku možná i víc a na ten email jsem měl jen DO a jak jsem přestal hrat DO tak jsem už na to nějak nemyslel :/ a heslo i email už nevim :(
     
  7. JackopCze

    JackopCze User

    Sentiero Teda zkoušel jsem tedka zažádat o heslo a normálně se to odeslalo takže účet by ještě měl být
     
  8. Já ti nevím, myslím že jsi .. na tom špatně, když nevíš heslo účtu ani mailu. Tady už pomůže jen si vzpomenout.
     
  9. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Leda tak ověření pomocí IP adresy, ale o tom silně pochybuju. To by mohl říct každý, že zná jenom "nick" a potřebuje přístupové údaje, aby ten daný účet mohl ukrást.
     
  10. tady pomuze jenom osviceni tak sup do mikrovlnky a zpátky mozna si vzpomenes. s timhle ti nikdo nepomuze kluku
    jedine ze by si najakou zahadou mal nekde zapsane BIG nebo ID účtu
     
  11. Korben

    Korben User

    Tu pomôže len svetlo na konci tunela :D Tu ti heslo a ani email nikto nepovie.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. Zafod

    Zafod User

    Já si nemohu pomoci. Vždy když vidím obdobný post, tak se divím, že někteří lidé trpí obdivuhodnou ztrátou paměti...
     
    Cruenta†Ultionem a Koudy-OP tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.