učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem reklamace24, 27/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes rano jsem se nomohl přihlásit na acc a nevím proč napsalo mi to colm down co to znamená ??
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial sa nevies prihlasit na svoj ucet a pise to calm down,tak si napis na podporu hry.Musis vediet svoje ID alebo BIG cislo.

    Kontaktní formulář na support
     
  3. ale ako mám zistit ID alebo BIG číslo ked sa nemôžem dostať na účet a žiadne platby som nerobil ?
     
  4. multiucty na foru nevedeme. budes si muset vzpomenout,nic jinyho ti nezbejva.
    na nakem screenu nebo videu bys to mohl najit.
     
  5. No tak to teda fakt super, zničoho nič conection lost všade odhlasený a nič viac nešlo už prihlásiť. Ale na ostatné účty bez problemov. Ak nemám žiadne screeny ? Na podpore mi s IDčkom nejako nepomôžu, zistit ho ?
     
  6. nie na podpore hry ti Tvoje ID nezistia. pre komunikáciu s podporou je potrebné Tvoje ID alebo BIG.
     
  7. Pred chvílou som videl tu na foru v takejto podobnej téme ako hráčovi admin poslal ID, neviem ako sa knemu dopracoval ale napísal mu ho.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Ano, administrátor se může pokusit tvé ID dohledat, musíš ale poskytnout nick se kterým létáš veš hře (to co máš napsané pod lodí) a server na kterém hraješ.
     
  9. meno : ¬h0LyshyT→SK╬
    server : Great Britain 2 (Velká Británia 2 )

    bol by som rád ak by sa IDčko zistilo :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    |neverMore| píš prosím ťa len z 1 účtu. Inak účet v GB ti nikto neoverí kedže to nespadá pod našu kompetenciu, to nie je server určený pre CZ a SK hráčov.
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Tady mas ID
    93281597
    a mas na ucte ban za nick, takze si napis na podporu hry.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.