Návrhy UKLADANIE KONFIGURÁCIÍ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem play•for•fun•with•smile, 26/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chceli by ste tento návrh v hre ?

  1. ANO

    71.0%
  2. NIE

    9.7%
  3. Po menších úpravách

    19.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. V hre sú už nejakú dobu k dispozícií hráčom nové lode a možnosť kúpiť viac hangárov a vzniká tím pre nich možnosť využívať jednotlivé lode na špecifické činnosti. No pri prerábaní konfigurácií strávia hráči veľa času tak ma napadlo že by sa dalo jednotlivé konfigurácie jednoducho uložiť a v prípade potreby inej lode konfiguráciu len vypne, výbava by tak len stmavla alebo by sa to inak graficky znázornilo že sa nedá použiť a keď bude nabudúce hráč potrebovať tuto loď tak nemusí nahadzovať všetko odznova len stlačí tlačítko aktivovať danú loď a uložená výbava sa v konfigurácií jednoducho aktivuje.

    1.-Pre hráčov je to jednoznačné pozitívum v podobe ušetreného času
    -Pre BP to môže byť výhoda v tom že hráči ktorých doteraz od kúpi drahej lode odradzoval práve stratený čas pri prerábaní kofigurácie si ju možno kúpia.
    2.-Myslím že na vyváženosť hry a hrateľnosť to veľký vplyv mať nebude, je to zmena v hangári v hre to veľké zmeny nenarobí
    3. -Nenapadajú ma žiadne negatíva.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Já teda nevím,jestli jsem to dobře pochopil,ale každá lod má jiný počet laserů apd.tak nevím,jak by se to ukládalo.Já si myslím,že je lepší si vybavit druhou lod a mít obě konfi už hotové,jen přehodíš max.v letounech Havocy nebo Herkuly
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Navrh by setril urcity cas,kedy hrac musi vyberat vybavu do lode,stihaciek a podobne.Hlavne,ked ma upgrades na zbraniach a stitoch,tak musi sledovat,ktore stity a LF4/raketomet vklada do lode.Samozrejme by bolo dobre,keby to prerozdelili nejak,aby na kazdu lod sa dalo prednastavit par moznosti volby vybavy.Ale predpokladam,zeby tuto moznost mali hraci s premkom.Tak ako aj nazov hangaru mozu dat.
     
    *UNSEEN*THREAT* tohle ocenil(a).
  4. Hector

    Hector User

    A nebo by mohlo BP udělat:
    Pokud vybereme všechny lasery(štíty...) a všechny je vložíme do letek nebo jinam vybere se ta nejlepší možnost ta výbava s nejlepším vylepšením. A nemuseli by skoro nic vymýšlet pouze by porovnali čím větší upgrade tím větší privigalita(doufám že se to tak píše :D ). Jinak kdyby ne tohle tak to tvoje taky není na škodu
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    Nedávno jsem projížděl YT a narazil jsem na tento trik: Když zmáčkneš shift a klikneš na nějaký vybavení, tak se označí všechny toho druhu. Když zmáčkneš ctrl a klikneš na předmět nebo více označených, tak se vloží do lodi/letounů a to i do více letounů najednou. Takže tento návrh neušetří zas tolik času. Vlastně poslední příspěvek od Hectora už zaveden ve hře je (spíš obdoba), jen se o něm možná neví.
     
    Naposledy upraveno: 5/1/14
  6. tento "trik" funguje dlouho, jde o to že , když mám letoun na 16 lvl a druhý pouze na 9 lvl, chci mít lf4 16lvl v 16 lvl letounu, pro začátek by úplně stačilo, kdyby se nenulovala konfigurace letounů, pak by bylo možné dát možnost, aby si dotyčná hala pamatovala nastavení lodi
     
  7. Veľmy dobrý nápad tiež ma s*rie to vymienanie výbavy neviem prečo to tak zrobily
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.