Chyby Ukol Pero je silnejsi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Rųƒųş-, 21/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pri ukolu pero je silnejsi mi neustale miznou battleray, pred odlogovanim mam 351 z 1000 a po nalogovani mam 329 z 1000 a tak mi to dela uz nejakou dobu.
     
  2. Ahoj a nesřílíš náhodouo_O spíše deadly battleray, Uber Battleray:eek: to je trochu co jiho.:rolleyes:
     
  3. Nn vim co strilim:),oni se mi normalne pripocitavaj,ale po odlogovani a naslednem nalogovani mi to vzdy spadne na tech 329.
     
  4. leosacek

    leosacek User

    Tvl jakub a ti co ho ocenili, jste retoši? :D Asi ví co střílí ne .. jasně napsal že má v úkolu víc, a pak mu jich pár zmizí ... :D
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdyby tu dal nějaké screeny, jako před a po, tak by k tomu nedorozumění nedošlo. Údajně chyby s úkoly byly fixnuty a není možná chyba.
    Možná by jsi měl pročistit paměť prohlížeče? A možná i častěji relogovat. pořád je lepší pár batlů, než aby mizely tisíce hráčů v úkolu, jako se to pořád děje na mém účtu....:mad::mad::mad:
     
  6. Uvidim jesli mi to bude delat i zitra,jinak jsem to dnes zkousel po vycisteni 3x a pokazde kdyz jsem udelal par battlu tak se mi to po relogu vzdy vratilo na tech 329.
     
  7. -Rųƒųş- Zkusil bycho_O to udělat celé:cool: bez relogu:rolleyes: a mělo by to bejt v pohodě. :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.