Ukradli mi účet!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _!!!KILLER!!!_(2), 16/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hráč ŁOŁДÇΣҜ™ mi ukradl účet s přihlašovacím jménem __CaptainSparklez__ , žádám o zabanování.
     
  2. Uranos

    Uranos User

    musíš s tým isť na políciu aby zavolali BP ktorý ho zablokuje
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    _!!!KILLER!!!_(2) - na fore s kradezami uctov nespravime nic,to musis ist nahlasit na policiu.Oni nasledne informuju BP o kradezi a az tak zablokuju ucet.
     
  4. Logan

    Logan User

    Ma autor este nieco k teme???

    Na fore neriesime taketo veci ako Ti uz bolo napisane toto si ries na policii, tu nebudeme riesit kto komu predava, daroval, poziciaval ucet a nakoniec o neho prisiel, preto si to ries na policii

    Btw, inac uz tu bolo X krat napisane, ze ak nieco chce nieco riesit ohladom uctov je potrebne dodat aspon ID uctu
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Takto může dopadnout každý,kdo nedodržuje bezpečnostní pravidla a nepřečetl si VOP,bohužel
     
  6. Sid

    Sid Guest

  7. Logan

    Logan User

    Nooo myslim, ze hracovi sme uz dost zopakovali kam sa ma so svojim problemom obratit aj to co vsetko si ma precitat tak temu mozeme uzavriet.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.