Ukradli mi účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem €Ł|FajčiteŁ|BuGo|€IC, 14/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň dnes som sa chcel prihlásiť na moj účet ale nepodarilo sa mi to pozrel som sa na email a mal som tam našťastie poštu od DarkOrbitu ohladom fotbalovej akcie tak som si klikol na "HRÁT NYNÍ" a pozerám že mám zmenenú emailovú adresu meno a heslo. Čo mám s tým robyť??

    Prosím o skorú odpoveď ďakujem.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Ale ja som nikomu udaje nedal to je práve to čo nechápem...
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Nesmysl, musel jsi je někomu dát, nebo klikat tam kam jsi neměl. Samo se to neudělalo...
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    €Ł|FajčiteŁ|BuGo|€IC - mohlo sa sta,ze si klikal,kam si nemal.Pouzival nejake programy alebo sa prihlasoval z roznych verejnych miest a podobne.Nuz kradez uctu musis ist riesit na policiu.Ak nemas 18 rokov,tak v doprovode rodicov.
     
  6. Nič kluci ďakujem za info. Z toho účtu predám všetku výbavu nech z toho nemá ani on radosť....
    Ps: DO už nehrávam asi 1 mesiac ale moc ma to nepotešilo.
    S pozdravom BuGo
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.